Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

sad samo ne znam dal kad bude repriza da trpim nasheg komentatora ili da se nadam istoj na eurosportu chisto da vidim kakva je bila igra

Ja koliko sam izvalio, repriza je bila svugde i na svim kanalima. RTS, Eurosport, HRT ... svi zhivi :)

Cestitke Nadalu na pobedi i pranju ;)

Link to comment
Share on other sites

Borg je osvojio 4 zaredom a ukupno 6 Roland Garos titula, a sto se tice Nadala objasnio je tu sljaku i dokle god igra tesko ce ga bilo ko skinuti sa toga.Jos je i otkunuo Federeru bodove u Hamburgu.Samo me razocarao porazom od Ferera(Huan Karlos) ali opet skor od negde 120:2 na sljaci bi trebalo da znaci da je najjaci na ovoj podlozi u istoriji tenisa.Mada opet ce da izduva na Wimbledonu jer mu je Djokovic predao u polufinalu prosle godine, a tesko da moze opet da ponovi to, tako da bi Nole trebalo da ga prestigne do kraja US Opena (Ako osvoji i to a velike su sanse), jer je razlika oko 250-300 bodova, a plasmanom u finale bi Nadal izgubio 250 a Djokovic dobio isto toliko ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

http://www.atptennis.com/en/common/TrackIt...008/311/MDS.pdf

ATP QUEENS DRAW...

igraju nashi naravno, lol :)

nadal koliko je popizdeo sad u finalu... mislim da ce da uzme i wimbledon XD, a to nas dovodi do kalkulacije da bi se nabio u dupe federeru sto se tice bodova :)

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

nadal osim an shljaci nema shta da trazi na terenu ni protiv djoke ni protiv federera.

kako ja to vidim bitnoje samo da federer ne osvaja nishta, jer mu se ova dvojca sve vishe onda priblizavaju jelte:)

a fontana pejo,a fontana:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

i to bi bilo to, sad ce rafa da ga razguzi ovaj drugi set. a lichno bi besio svakog voditelja ko govori statistiku igranja tai break-a pre istog. kao 75%, evo mu tih 75% u poslednja dva mecha protiv nadala, prc.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

NOLE FAILED.

Imamo novog sampiona Wimbledona ;)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...