Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mogu vam reći da sam se malo uplašio na ovih 5/1 i meč lopte, jer svi znamo kako tu Jelena ume da izgubi :)) Kao na kraju krajeva u prvom setu kada je dobijala 5/2 pa onda jedva se izvukla 7/6. No na kraju je ipak pobedila sa 6/1. Btw, ova Delakva nije uopšte toliko loša. Nisam joj pratio karijeru, kapiram da je ono na početku iste, što znači da može da ispadne super teniserka. Ima strava udarce, jake i sve, ali neprecizne, pa kapiram da je zato što je još mlada.

Da kažemo i da je Zimonja dobio u dublu - 6/4, 6/4.

Link to comment
Share on other sites

Ko je ukrao mendžiju nalog? Mis'im, jasno je svima sa stažom dužim od dva meseca na forumu da reči Jeca i Ana ne mogu proći bez princezo, kraljice, princezice, carice ... :)

@ kole - Pa ne, jasna je meni priča i kako to sve ide, nego mi deluje još uvek suviše "nestabilno" za neka veća ulaganja. Ono, potpiše a sledeći turnir ispadne u prvom kolu i onda krene da se drogira, ošiša se na ćelavo, istetovira, pa je izvode iz gajbe vezanu za krevet.

Link to comment
Share on other sites

Ono, potpiše a sledeći turnir ispadne u prvom kolu i onda krene da se drogira, ošiša se na ćelavo, istetovira, pa je izvode iz gajbe vezanu za krevet.

AHAHAHAHAHAHAH!!! koji si ti bog! prvo hvala na napadu smeha koji si mi izazvao ovim, a drugo pa nije svaka klinka meshavina jenifer capritati i britni spirs u najgorim danima =o))

Link to comment
Share on other sites

rofl @ laki

btw, pokusavam da nabavim torrent federer vs tipsa, ako neko ima bio bih zahvalan :P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

realno ochekujem da bolje planiraju izlazak ljudi na teren, ovi su igrali do 5 jer su ovi hteli da imaju pune velike tribine oko "major" terena...

tsk tsk, padala je kisha kole, samo 2 terena koja su pokrivena su radila... ne pratish imenjache, ne pratish ;)

Link to comment
Share on other sites

pojavio se .mp4 sa jednim sidom i preko 100 pirova, treba sacekati nesto bolje :)

lolnub,treba sacekati da ti pirovi postanu sidovi.

http://www.mininova.org/tor/1117086

ja trenutno nemam mesta na kompu,al skinucu ovih dana da vidim i to cudo.

do tada mozete pogledati na jutubu ima par klipova.npr finis meca i ovacije janku

http://ca.youtube.com/watch?v=_Xs0zPgmuhA

nisam imao pojma da je poceo australian open i sinoc dolazim i krece cale da mi prepricava.bukvalno sam 5 minuta mislio ili da me lozi,ili da je pomesao janka sa novakom.

i ja se pridruzujem ekipi koja pocinje da veruje u njegove mogucnosti.znao sam da je talentovan(iako ima,kako bih rekao,totalno neskladne pokrete,kao da je antitalenat).gg

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha, ovo je sjajno :)) btw, sjajan i potez tih iz Madrida što su doveli "manekenke" da skupljaju loptice :)

bolji je komentator:

"ma svi smo bili ballboy/girl .. evo i mene je (zaboravih ime) pogodio loptom u glavu i otada nisam isti" :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...