Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mogu da znam zasto mi jeo brisana slika? lol

slika je vrh, momenat jos bolji, lik je uspeo torzo da okrene za 150 stepeni prilikom bekhenda...

noleig5.jpg

edit: bekhenda* video sam sliku ponovo :)

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ole nole!

ko sto rekose na jurosportu,ne tolko spektaluran mec,al je zato rezultat spektakularan za sve pare.

najjace od svega je sto si imao izbor izmedju 4 razlicite ekipe komentatora:rts,hrt,eurosport nas i britanski.ja naravno gledao na britanskom:)i povremeno prebacivao na hrvate,da cujem sta kazu.naravno,nije to fantasticna priprema i egzekucija forhend dijagonale na liniju,nego losa igra prevelikog rodzera.a oni noleta jos i kao vole...

mislim,da se ne lazemo,rodzer nije pokazao ni 60% svojih mogucnosti,ali je to najveca zasluga noleta.fantasticnu taktiku je imao,razbijao mu je forhend polako,kad zagusti slao duboke bekhende,jednostavno nije dao prostora rodzeru da pravi previse vinera.jedino je zajebo stvar sa onih par skracenih lopti,al ajd...

rofl za par lakijevih komentara od pre par strana.

sto se tice onih dobacivanja loptarima.i mene to nervira,primecivao sam i ranije.cakstavise nije mi bas najjasnije zasto svi(uglavnom stranci) za noleta govore da je tolko plemenit i dobar,kad je cesto,u najmanju ruku drzak.bas cesto procitam sa usana "jebem ti mamu""picka ti materina" i slicno.i gestikulacijama otvoreno pokazuje kad ga nesto iznervira.nije da mu ja zmeram,al eto:)

za tsongu se ne bi usudjivao da nesto predvidjam,decka sam gledao samo 2 puta i to pre vise od pola godina.i tada mi nije bilo jasno kako njega nisu trpali u dzak potencijalnih top10 igraca sa djineprijem,marejom,monfilsom...

nego,valja anu sada sacekati:)gogo srbija

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ne,samo su tebe roditelji pustili do ovako kasno

al mi krivo sto stanko ne prati:/

[03:32]<manager> au koji problemi

[03:32] <manager> koja crna ana ,,,\

[03:32] <manager> koji je rez

[03:32] <manager> ne moze se pratotti

[03:32] <manager> caos

[03:32] <manager> cuujemo se izjutra

[03:33] <manager> !

preturio se ko mlada budala

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam chitao, Sharapova ce ostati na petom mestu bez obzira na ovaj uspeh, ne znam kako to ali eto. A za Anu, svaka cast, steta sto je izgubila, i rasplakala se prakticno tamo na terenu, ali dobro, to je zenski tenis. Nek saceka da Zimonja i Nole osvoje, pa nek dodje sa njima, organizovacemo docek iovako ionako :)

ali za noleta ce da se ustaje bogami :)

S obzirom da je u pola deset ujutru, nece ti valjda biti neki problem :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam chitao, Sharapova ce ostati na petom mestu bez obzira na ovaj uspeh, ne znam kako to ali eto.

Proshle godine je igrala u finalu, pa je sada dobila 'samo' 300 poena vishe u odnosu na tad...takodje, konkurentkinje su ili osvojile vishe bodova nego proshle godine(Ana, Jelena...) ili je bila velika bodovna razlika(Enan)

Link to comment
Share on other sites

upravo to je i mene najvise zacudilo,da je mogla da dobije mec.iako je sarapova imala pad od svega 10 min,na kraju meca imala procenat dobijene prve serve oko 90%,sveukupno igrala kao i tokom citavog turnira,dakle brutalno.

al jebiga,videlo se da su se ani noge odsekle u par navrata,i da je previse nervozna bila.jednostavno,kad je imala vremena da se namesti cak i na viner,ona se u par navrata tolko lose pozicionirala da nije uspevala mrezu da prebaci.fali joj jos par grend slemova iskustva,da bi mogla opusteno da igra finala.iako se za razliku od rga videlo da moze.

sve u svemu,skoro da bolje i nije moglo da bude.da su setovi bili neizvesniji,ili da je cak dobila jedan,pojeo bih se ziv sto nije dobila.ovako je pokazala da zasluzuje finale,i da moze da parira cak i sarapovoj koja je u zivotnoj formi.a sad valja poc na spavanje,ne pamtim kad sam ustao pre 10:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...