Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

Auuu bas mi je drago :) lep mech nema sta,drago mi je sto je bio u finalu sa Tsonglom kul je lik :p

Znaooooo sam da ce Nole spomenuti NAS,navijace kraj malih ekrana :D dobar je nole ko lebac!

Ali brate,mora malo manje da psuje xD pogotovo kada ide usporen snimak pa se vidi lepo tecno sa usana"p u s i t e k u r a c j e b e m v a m m a t e r"

Ako bude docek,ce biti svi ili samo Nole(i Zimonja valjda?) Posto zhene idu na onaj kup...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol, svi pitaju kad je docek, izgleda da ce biti pola miliona ljudi:)...

mene su upravo zvali neki rodjaci iz slovenije koji bi da doju na isti:))))

tako da ako neko sazna, neka javne:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lal

ole nole!

ne znam kako su nasi komentarisali,ali pad tsonge(pre svega fizicki-klecanje noga,merejev sindrom:)) se i mogao ocekivati s obzirom da do sada nikad nije dobio 3 meca za redom.takodje nikad nije igrao 5 setova,tako da,i da je nole izguibo taj-brejk,u sledecem setu bi sve bilo mnogo lakse.za razliku od meca protiv federera,za ovaj sam bio ladan ko spricer:)dobro mozda sam bio malo nervozan u prvih par gemova:)

od sad mi je tsonga treci najomiljeniji igrac(pored noleta i santora,doduse cini mi se da se santoro povukao).stvarno je faca covek,ogroman potencijal ima,izuzetno je psihicki stabilan uzevsi u obzir iskustvo.ja mu ne bih mnogo zamerio za onaj celendz,jer je i sam izvalio kolko je nekorektan odmah posto ga je trazio.videlo se po izrazu lica,a trazio ga je vise onako refleksno.doduse,jeste se posle cudio kako to da je aut:)

a nole carina,svaka mu cast za govor posle dodele.stvarno treba imati i mozga i srca pa izjaviti ono za publiku:)inace mrzim te doceke,al ima da idem ako bude bilo vremena,pa nek ide zivot:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li si svestan, ali upravo si rekao da:

a) ili novak dobija lagano

b) ili tsonga dobija lagano

c) ili tsonga dobija neizvesno

Fali ti jo samo "novak dobija neizvesno" da popunish sve moguce scenarije osim Cunamija ili bombashkog napada :)

Sjajno. E sad vidite zasto je ovaj Lucky admin... ;)

Respect za Novaka...

Edited by zEky

V

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu, najnovije sto sam cuo iz Jutarnjeg Programa je da ce u Beogradskoj Hronici aka Beogradskom programu (Ako bude vodila ona margijeva on ce sigurno da to prati ;)) objaviti detalje oko doceka, jer jos uvek nije poznato kada tacno dolaze iz Australije, pa moraju da se usklade. A evo i jos malo:

Alimpić: Veličanstven doček u Beogradu

- Šampionu Australijen opena Novaku Đokoviću spremićemo veličanstven doček, zaslužio je - najavio je u izjavi za „Blic“ Zoran Alimpić, v.d. gradonačelnika Beograda.

Gradske službe, Sekretarijat za sport i protokol, u kontaktu su sa Đokovićima i očekuju da saznaju tačan datum povratka u Beograd.

- Problem je što još ne znamo kad dolaze. Teniseri obično idu direktno sa jednog turnira na drugi. Za tradicionalni doček ispred Starog dvora smo već sada spremni. Moguće je da, zbog velikog interesovanja, doček bude i preko puta, ispred bivše Savezne skupštine - kaže Alimpić.

Link to comment
Share on other sites

kolko ja znam rada odgovara savrseno tvom opisu :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

brate, videcemo kad vam pukne neka vodovodna cev i kad ne budeet imali vode 2-3 dana, koga cete da zovete:))

kad se pojavi hronika, poslovi se zavrshavaju u roku od odmah:))

i onda se direktori javnih preduzeca zahvaljuju istoj shto imaju tako dobrun saradnju, jer aman oni ne reaguju na apele obichnih smrtnika:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...