Jump to content

Veeelika novogodišnja nagradna anketa


Lucky

Recommended Posts

Veeeelika novogodišnja nagradna anketa

Biramo igru godine 2007.

Magazin PLAY! i vaš omiljeni sajt KlanRUR biraju Igru godine 2007.

igragodine2007.jpg

Iz zahvalnosti što ste sa nama već godinu i šest meseci, časopis PLAY! je sa svojim najvećim prijateljima i partnerima odlučio da organizuje veliku nagradnu anketu u kojoj ćemo odabrati najbolju igru 2007 po glasovima čitalaca magazina. Najsrećnije (a takvih će definitivno biti dosta) očekuju i vredne nagrade!

Sve što je potrebno da uradite jeste da pošaljete SMS na broj telefona 1990 u formatu GAM vaša_omiljena_igra_2007 (primer – "GAM Unreal Tournament 3", naravno bez navodnika) i već ste se kvalifikovali za jednu od nagrada.

A nagrada zaista ima puno:

1 x Logitech G9 miš

1 x Logitech G15 tastatura

4 x Genius Speed Wheel 3

1 x Grafička kartica Sapphire HD2400PRO

1 x Grafička kartica Xpert Vision HD2400XT

1 x ASUS P5E3 Deluxe matična ploča

1 x ASUS Silent Knight II kuler

2 x A4 Tech G600 tastatura

1 x A4 Tech G700 tastatura

3 x A4 Tech G100 tastatura

3 x A4 Tech X710F mish

3 x A4 Tech HS-6 slusalice

2 x A4 Tech AH-680 slusalice

1 x A4 Tech AH-810 slusalice

5 x A4 Tech X7-500MP game pad

5 x A4 Tech X7-300MP game pad

1 x Hellgate: London video igra

1 x Crysis video igra

1 x Escape from Paradise City video igra

1 x Tabula Rasa video igra

1 x Neverwinter Nights II – Mask of Betrayer video igra

1 x Thermaltake Soprano VB100SNS

1 x Thermaltake ArmorJR VC3000BNS

igragodine20072.jpg

(na slici nisu sve nagrade, naravno)

Još jednom – glasanje se obavlja putem SMS-a na broj 1990 u formatu GAM igra_godine (primer "GAM BioShock", bez navodnika naravno)

Ako vas interesuje zašto se ne šalje mailom ili na forumu, iz prostog razloga što ćemo imati sve na istom mestu, automatski će se sabirati glasovi i ondaK ćemo do kraja januara imati kompletnu listu. Spisak nagrada je kao što vidite impozantan, nadam se da ćete pronaći ponešto za sebe što biste voleli da dobijete :) Cena poruke 10 dindži, što bi se reklo, popularna cena :)

Možete glasati do pet puta, čime takođe uvećavate šanse da budete izvučeni za neku od nagrada.

Partneri nagradne igre su veliki PLAY! partneri - Telix (A4Tech), Alti (Thermaltake), ExtremeCC (EA, NCsoft), AMD (XpertVision, Sapphire), ASUS (ASUS), Pakom (Genius) i Logitech (Logitech).

Glasanje traje do 31. januara 2008. godine u 00:00h!

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Požurite! Ostalo je još nešto više od nedelju dana do završetka glasanja za Igru godine 2007. i do proglašenja najsrećnijih glasača koji će dobiti vredne nagrade iz našeg nagradnog fonda za Veeeeliku nagradnu anketu.

Važna informacija za sve jeste da smo danas "resetovali" ograničenje po pitanju broja SMS poruka koje možete poslati, tako da svi koji su glasali (a i oni koji nisu) mogu poslati još po maksimalno pet SMS poruka na naš broj 1990 i time dati predlog igre godine, ali i uvećati šanse za dobijanje neke od vrednih nagrada.

Iskoristio bih priliku i da se zahvalim svima koji su do sada glasali, jer su nam svojim predlozima za igru godine stavili do znanja da se njihov izbor ne razlikuje mnogo sa izborom uredništva, što znači da će zaista najbolji naslovi poneti tu laskavu titulu ovoga puta.

Još jednom, glasanje je otvoreno do 31. januara 2008. godine u ponoć, glasa se u formatu "GAM omiljena_igra" SMS-om na broj 1990, a nakon tog 31.1. ćemo obračunati sve glasove i predloge, a koji dan nakon toga proglasiti i dobitnike u nagradnoj anketi.

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

I još jednom, specijalno iznenađenje:

Skinuli smo ograničenje po pitanju količine poslatih SMS glasova za igru godine!

Nismo to hteli da radimo od početka, da se ne bi svi poprimali, ali smo odlučili da vas ipak obradujemo poslednjih pet dana do krajnjeg roka kada primamo glasove za igru godine i omogućimo svima DA POŠALJU KOLIKO GOD ŽELE SMS PORUKA, i na taj način uvećaju svoje šanse da osvoje neku od vrednih nagrada.

Još jednom, glasanje je otvoreno do 31. januara 2008. godine u ponoć, glasa se u formatu "GAM omiljena_igra" SMS-om na broj 1990, a nakon tog 31.1. ćemo obračunati sve glasove i predloge, a koji dan nakon toga proglasiti i dobitnike u nagradnoj anketi.

Srećno!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prvo, hvala svima koji su glasali i na taj način pomogli da odaberemo najbolju igru 2007. godine po izboru forumaša. A kako je to najvažnija stvar, prvo idemo sa tom listom.

Znači, Top 10 igara u 2007.godini po izboru forumaša i igrača je:

1. BioShock

2. Call of Duty 4

3. Crysis

4. Unreal Tournament 3

5. Witcher

6. Test Drive Unlimited

7. World in Conflict

8. WoW: Burning Crusade

9. Football Manager 2008

10. Need for Speed: Pro Street

Čestitke tvorcima BioShock-a na ovoj laskavoj tituli, kao i naravno svim drugim igrama koje su se našle na ovoj listi.

Nakon toga, sigurno vas sve zanima ko je osvojio nagradu u nagradnoj anketi. Situacija je tu sledeca - ja ću ovde objaviti početke brojeva telefona, bez poslednje tri cifre, što će vam otprilike pomoći da vidite da li ste na spisku ili niste. Prava potvrda da ste dobili nagradu stićiće vam putem SMS poruke tokom sutrašnjeg dana (ja se nadam), kada je potrebno da na taj SMS odgovorite i u njemu napišete svoje ime, prezime, nadimak, email i datum rođenja. Onda ćete biti kontaktirani oko preuzimanja nagrada. Stoga, evo liste dobitnika:

0631058xxx

063219xxx

063362xxx

063403xxx

063460xxx

063486xxx

063534xxx

063547xxx

063583xxx

063669xxx

0637343xxx

0637837xxx

0638202xxx

0638268xxx

0638456xxx

0638603xxx

0638664xxx

0641145xxx

0641453xxx

0641661xxx

0642202xxx

0642309xxx

0642422xxx

0642588xxx

0642611xxx

0642949xxx

0643024xxx

0643153xxx

0643243xxx

0643378xxx

0643592xxx

0643948xxx

0645146xxx

0645671xxx

0648606xxx

0649427xxx

0655318xxx

0659871xxx

Takođe, putem SMS poruke i kasnije verifikacije da ste to vi dobićete i detalje oko svoje nagrade, pošto je ovo samo iščupani spisak dobitnika iz "sistema", jer, kao što rekoh, sve je kod provajdera. To je to, nadam se da znate svoje brojeve mobilnih telefona i da već sada možete da počnete da se radujete :)

Ako ima nekih pitanja, samo izvolite!

Link to comment
Share on other sites

Hvala ljudima koji se javljaju oko preuzimanja nagrada. Čisto da pomenem svima koji se do sada nisu javili da se jave do kraja ove nedelje, znači zaključno sa 10. februarom, kako bi mogli da se dogovorimo oko preuzimanja nagrade. Nakon toga nagrada zastareva i ne može se podići.

Svi vi koji ste nagrade dobili, organizovaćemo preuzimanje narednog petka kod Stilgara (Cvijićeva 46, na ćošku sa Jaše Prodanovića, jako blizu nekadašnjeg Verano Motorsa), tako nam je verovatno svima najzgodnije. To je 15. februar, Dan državnosti, taman nećete ni da radite :) Primopredaja je u 20h uz slikanje, pa se lepo obucite. Potrebno je da mi do srede, 13. februara potvrdite da dolazite kako bi vam nagrade bile spremne. Takođe, ko nije iz Beograda neka se javi pa da mu pošaljemo poklon poštom, ali tu već ne garantujemo da će stići pored naših bajnih poštara :))

Što se tiče "na spisku sam a nisam dobio nagradu", situacija je 50/50, i izgleda da neki ljudi zaista imaju slične brojeve telefona. Primera radi, Daki je zaista na spisku a nije mu iz nekog razloga stigao SMS, dok je na primer Kole imao sličan broj kao Intruder, ali su na njegovu nesreću poslednje tri cifre ipak sa Intruderovog telefona :)

Evo nagrađenih (ko nije ostavio full ime napisaću nadimak, da biste znali da ste to vi):

Igor Stojšić - A4Tech G600

Mladen Stupar - A4Tech HS-6

Velimir Đurđević - Thermaltake ArmorJR VC3000BNS

Željko Lazić - Genius Speed Wheel 3

Mario (Barsa) - A4Tech X7-500MP

Jelena Čukavec - A4Tech G600

Aleksandar (alexa.pa) - A4Tech G100

Dragan Kolev - A4Tech AH-680

Petar Andreev - Genius Speed Wheel 3

Davor Maričić - A4Tech X7-300MP

Ivan Todorović - Tabula Rasa

Dejan Jovanović - Hellgate London

Branislav Antic - A4Tech X7-300MP

Uroš Tomović - Escape from the Paradise City

Bozo (razaracq) - A4Tech X7-300MP

Marija Perović - Sapphire HD2400Pro

Emil (Pesma) - A4Tech X710F

Nikola Savić - A4Tech G100

Marko Krajčeški - A4Tech X7-300MP

Stanko Trkulja - Neverwinter Nights II

Marko Nikitović - A4Tech 7X-300MP

Petar Marinković - ASUS Silent Knight II

Predrag (smorhu) - A4Tech X710F

Siniša (sunjalo) - A4Tech X7-500MP

Darijan (daki) - A4Tech X7-500MP

Ukoliko ima nekih pitanja, izvolite!

Čestitke naravno svim dobitnicima i onima koji su nam pomogli da izaberemo Igru godine 2007.!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dobio sms poruku da posaljem ime, nadimak, email i dat.rodj. i to sam uspesno poslao. I posle toga mi nista nije stizalo ni na sms ni na email. Pa me sad zbunjuje ova recenica:

Hvala ljudima koji se javljaju oko preuzimanja nagrada. Čisto da pomenem svima koji se do sada nisu javili da se jave do kraja ove nedelje, znači zaključno sa 10. februarom, kako bi mogli da se dogovorimo oko preuzimanja nagrade. Nakon toga nagrada zastareva i ne može se podići.

Da li ovo znaci da sam jos jednom negde treba da se javim, da li na email redakcije, neki telefon. Nalazim se na spisku nagradjenih, pa me zanima sta sada, s obzirom da je 11.februar, a danas sam to video.

Mladen Stupar - A4Tech HS-6

I zanima me koga bi trebalo da kontaktiram oko dogovora za moguce slanje nagrade postom, posto sam iz Novog Sada.

Takođe, ko nije iz Beograda neka se javi pa da mu pošaljemo poklon poštom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...