Jump to content

poginuse ukucani


Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahah sta sam cuo veceras -

osoba 1: One budale iz VB treba pobiti

osoba 2: Sto ? Pa mogu oni to i sami LOL

razgovor frizera i mog druga koji se kod njega sisao dan pre pogibije ovih likova:

drug: jesi cuo da ce za NG u loznici biti likovi iz VB ?

frizer: ma da-bog-da poginuli LOL2

sta da vam kazem, visa sila :D

sad znate da ne treba da se vozite sa bosancima koji se odusevljavaju kojecemu i imaju toliko samopouzdanja da misle da bi uhvatili jetija :D

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Pamti ih ti slobodno, pa da vidim ko ce tebe da pamti i koliko, pa kad umres ti se vrati i reci "zasto su mene svi pamtili manje nego ove debile iz velikog brata? A da, zato sto su bili u nekoj debilnoj emisiji na B92."

Mislim da se niste razumeli. JetSet hoce da kaze da ovo ne bi bila vest kakva jeste da su poginuli recimo 2 godine kasnije.

Ovako su bili na TV-u pre 10 dana pa svi pisu o njima.

Link to comment
Share on other sites

RIP im usvs.

Al to shto sad dobiju publicitet kao neke mega javne lichnosti samo zbog VB - netju da komentarishem i to nema veze sa njima, nego sa mentalitetom srbije.

Al dobro, nije se digla preterana pompa koliko sam ochekivao, tako mozhda i ima nade za Srbiju...

usvs RIP.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Taman kada pomislish da su ti sva vrata ovoga sveta otvorena, nadjes se kroviran u reci i shvatis da su se vrata od auta zaglavila

Zamisli to.....taj uzas kada skontas da ne mozes da otvoris vrata,da se davis....daj jebote....

Mislim da se niste razumeli. JetSet hoce da kaze da ovo ne bi bila vest kakva jeste da su poginuli recimo 2 godine kasnije.

Ovako su bili na TV-u pre 10 dana pa svi pisu o njima.

Bili su na TV-u 2 sata pre nesrece...

Link to comment
Share on other sites

NE BRZE OD ZIVOTA

word.

RIP

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

sad znate da ne treba da se vozite sa bosancima koji se odusevljavaju kojecemu i imaju toliko samopouzdanja da misle da bi uhvatili jetija :D

what he said

Al mozes da otvoriz prozor, a ne to su brza kola sto znaci da ima elektricne podizace stakala, ipak si najebo.... Mogli su onu Ladu da voze sto Rusi koriste kao podmornicu, verujem da bi svi izasli citavi :)

Zapravo, poginuli su odma pri okretanju, jedan onaj lik imao srece pa je ispao kroz suvozacka vrata pri prvom saltu. A upali su valjda u reku koja je dubine mog lavaboa, tako da ne verujem da bi se udavili.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pamti ih ti slobodno, pa da vidim ko ce tebe da pamti i koliko, pa kad umres ti se vrati i reci "zasto su mene svi pamtili manje nego ove debile iz velikog brata? A da, zato sto su bili u nekoj debilnoj emisiji na B92."

za ovo mi treba prevod... znam znacenje reci, ali poruka mi nije bas jasna... tako da mogu da odgovorim samo delimicno...

NIGDE nisam pisao o pojedinacnim slucajevima... tako da etiketiranje: "pamti ih ti slobodno" nije prihvatljivo ni po jednom osnovu... ili je to mozda bila dozvola??? ti mi dajes slobodu koga cu da pamtim???

nece sigurno dobiti ulicu sa svojim imenom... ali ce za razliku od random likova koji svaki dan ginu u saobracajkama biti pamceni jako dugo...

koji deo recenice ti nije jasan???

"...Stoji da treba postovati mrtve ali na ignorisanju ovog dogadjaja se sve zavrsava..."

prvo ostavis post o necemu sto treba ignorisati... a onda ulazis i u raspravu na istom... click help!

Mislim da se niste razumeli. JetSet hoce da kaze da ovo ne bi bila vest kakva jeste da su poginuli recimo 2 godine kasnije.

Ovako su bili na TV-u pre 10 dana pa svi pisu o njima.

devojcica je zbunjena vise od dva ludaka u buretu... :)))

Link to comment
Share on other sites

NE BRŽE OD ŽIVOTA

Ko reče da bi to bila loša kampanja. Meni je lično (kao i verovatno svima koji znaju za stare Montenigerse i kako se to završilo) vrlo snažna poruka pesme. Naročito onaj jeziv spot (kad shvatiš da većina onih olupina je iz sudara koji se ne preživljavaju).

Ali jednostavno nema te jačine poruke koja može da prođe kroz debele lobanje nekih manje evoluiranih primeraka muškog roda koji u velikom broju nastanjuju Srbiju. Mada mi je lično tužnije kad vidim kako ljudi koji studiraju medicinu truju sebe i druge cigaretama, nego kako neko od koga ne možeš ni da očekuješ neko obzirno i savesno ponašanje vozi kao stoka bez obzira na sva upozorenja.

Link to comment
Share on other sites

kako smarate

sigurno da je bedak kad poginu mladi ljudi ...

mozhda nisu zasluzhni da se o njima pricha vishe nego o nekom drugom

zato lepo ako ti je zhao napishi rip ako nije shta cesh ovde :\

inace nemam obicaj da likujem nad necijom nesrecom, ali neka su poginuli.

1. pijan vozi? - neka su poginuli

2. troje pored njega koji mu ne govore da uspori? - neka su poginuli

3. nemaju dovoljno mozga da ne ulaze u kola sa pijanim vozacem? - neka su poginuli

ovo ni ne moze da se okarakterise nesrecom, zato sto ovde nista nije imalo veze sa srecom...

kazete - o mrtvima sve najbolje? sta to najbolje ima da se kaze o njima? trebalo je da gledam VB da bih nesto saznao o njima? [roflmao]

zasto je pokrenuta tema o ovim apsurdima, a ne, npr o porodici koja je, ne svojom krivicom, nestala u nesreci? ili o bilo kome drugom ko je poginuo u saobracajnoj nesreci?

zakljucak - ne, nemam nameru da postujem nekoga ko postovanje ne zasluzuje, bio on mrtav ili ne. i hitler je imao porodicu... postujte njihova osecanja.

spreman sam za flame.

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

1. pijan vozi? - neka su poginuli

Ovo ti jos nije dokazano,mada pretpostavljam da su svi popili,samim tim sto je vecinu puta vozio taj neki cetvrti lik,a Elmir je tek preuzeo 15 minuta pre sudara.

3. nemaju dovoljno mozga da ne ulaze u kola sa pijanim vozacem? - neka su poginuli

Videti gore.

2. troje pored njega koji mu ne govore da uspori? - neka su poginuli

Niko ne porice da su oni izigravali sudbinu time sto su vozili tako i pod takvim uslovima,ali nikad,nikad ne mozes reci za coveka od ~20 godina neka je poginuo.Ja sam barem tako odgajan da niciju tudju smrt ne omalovazavam.Koliko se samo meni puta desilo da izdivljam na putu,na kraju krajeva bilo kome od nas.Prosto jednom najebes,ako to radis i tada se upravo ovakve stvari desavaju.Jebiga,oni nisu imali srece da dobiju drugu sansu.

kazete - o mrtvima sve najbolje? sta to najbolje ima da se kaze o njima? trebalo je da gledam VB da bih nesto saznao o njima? roflmao.gif

zasto je pokrenuta tema o ovim apsurdima, a ne, npr o porodici koja je, ne svojom krivicom, nestala u nesreci? ili o bilo kome drugom ko je poginuo u saobracajnoj nesreci?

Mene licno je vise pogodila smrt oca,majke,dve cerke i njihove drugarice od priajtelja u golfu na putu za BG iz NS sada skoro.Covek je tri devojcice (od kojih nijedna nija bila starija od 10god cini mi se) na neko takmicnje u karateu i krene da pretice po magli i zakuca se u kamion.Svi poginuli.

Sto sada za njih sve (kao sto si za sve ukucane VB rekao) reci pa i neka su poginuli.

Link to comment
Share on other sites

Skočio sam u vodu da ih spasem

BEOGRAD - Elmir je te večeri vozio oko 110 kilometara na sat. U krivini, naglo je stisnuo kočnicu i automobil je proklizao, skliznuo s puta i preleteo preko neke uvale. Udario je u drvo i pao u kanal i odmah se napunio vodom. Sve vreme bio sam svestan. Prilikom udara u drvo, šoferšajbna se razbila. Nisam vezao pojas, pa sam uspeo da se provučem kroz prednje staklo i izronim iz vode i otplivam do obale - priča za „Blic“ Vladimir Sarić (23) iz Bijeljine, mladić koji je preživeo nesreću u kojoj je poginulo troje bivših ukućana „Velikog brata“ Elmir Kuduzović (26), Zorica Lazić (24) i Stevan Zečević (24).

Vladimir kaže da je potom skočio u vodu i otplivao do automobila.

- Želeo sam da pomognem Elmiru, Zeki i Zorici. Mislio sam da je neko od njih živ i da ću uspeti da ga izvučem. Međutim, bio je mrkli mrak, ništa nisam video, pa sam se vratio na obalu i otrčao do čuvara da pozovem pomoć - priča Sarić.

On je tada otrčao do Nikole Negrana, portira obližnjeg voćnjaka AD „Ušće“, i počeo da viče: „U pomoć! Ljudi se dave u kolima“. Negran mu je dao ćebe i mobilni telefon kojim je pozvao drugaricu Tanju Obradović.

Sarić kaže da su te večeri krenuli iz Beograda u lozničku diskoteku „Holivud“. On je vozio svoj „sitroenu C4“, na mestu suvozača sedeo je Elmir, a Zeka i Zorica su bili na zadnjem sedištu. U drugom automobilu bili su Tanja Obradović, Sarićeva drugarica, Jelena Žeželj i Tanjina sestra.

- Tokom vožnje smo se šalili. Kilometar pre mesta nesreće, Elmir mi je rekao da mu se mnogo sviđa moj „sitroen“ i da bi želeo da ga malo provoza, da „oseti“ kako ide. Nisam imao ništa protiv, zaustavio sam vozilo i zamenili se. Ubrzo smo sleteli. Žao mi ih je. Nisam ih baš dobro poznavao. Nedavno nas je upoznala Tanja i tako smo počeli da se družimo - priča vidno potresen Sarić i dodaje da su posle udesa došli bivši ukućani koji su bili u drugom automobilu, kao i spasilačke ekipe koje su ga prevezle u Urgentni centar.

Sarić, koji je u nesreći lakše povređen, juče je otpušten iz bolnice i sa ocem se vratio u Bijeljinu. Kada je izašao iz bolnice, na glavi je imao zavoj. U nesreći je zadobio kontuziju glave, ugruvana mu je desna strana leđa, a ima i ogrebotine na rukama, nastale prilikom izvlačenja kroz šoferšajbnu. Hodao je pomalo usporenim korakom.

Prethodne večeri prekinuto je emitovanje šoua. Sedmoro ukućana koliko ih je u trenutku tragedije ostalo u kući izašlo je, jedan po jedan, za dva sata, u spoljni svet. Tamo ih je dočekala surova realnost, tuga, žal i suze. Kako ih ne bi šokirali, ukućanima je rečeno da će jedan po jedan izlaziti iz kuće kako bi se povodom novogodišnjih praznika pozdravili sa svojim porodicama. Ne sluteći ništa, ukućani su iznenađeni napuštali kuću kroz ispovedaonicu. Ispred kuće u Košutnjaku je, iz predostrožnosti, došla ekipa Hitne pomoći, psihijatri i policija. Psiholog i voditelj Dragan Ilić neposredno pred izlazak ukućana njihovim porodicama je objašnjavao kako da se ponašaju i bio je prisutan kada su obavestili najbliže o tragediji. Oko šest sati po podne, počeli su da izlaze.

Prva je kuću napustila Vesna Milovac. Njena sestra Nataša kratko je rekla da je Vesna u šoku i da ne može da priča.

- Biće sve u redu - rekla je Nataša, dok se u pozadini čuo plač.

Sledeći iz kuće izašao je Aleksandar Kocić, a potom Suzana Pavlović, koja je doživela težak šok. Posle nje iz kuće je izašao Đorđe Stojanović. Dejan Mićović, član porodice koja je udomila ovog stanara, rekao je za „Blic“ da je Đorđe šokiran i da plače.

- Ne može da se sabere. Ne može da veruje šta se desilo - kaže Dejan.

Posle Đorđa iz kuće je izašla Nataša Ilić, ukućanka koja je, pored Suzane, provela najviše vremena u kući sa tragično poginulim stanarima. Ni ona nije mogla dugo da se smiri. Jecala je i ronila suze. Poslednji su kuću u osam sati uveče napustili Veselin Bošković i Živan Janjićijević Burek.

- Biću dobro. Izvinite, ali ne mogu da pričam. Stvarno ne mogu - rekao je potreseno Živan.

Pobednik nije proglašen, a nagrada od 100.000 evra biće raspodeljena na ovih sedam ukućana koji su poslednji ostali u kući.

Quoteovao sam ovaj deo oko izlaska, jer me je to bas zanimalo kako ce da odrade. Steta sto nema negde nekog snimka. Kapiram da su se ovi ponadali, ko zna sta je i to, i onda kad su ih sasekli sa infoom.

Link to comment
Share on other sites

Dobro ova sranja sa psiholozima stvarno nemaju smisla, eej ima ljudi koji su ziveli za vreme rata gledali svakakva sranja svaki dan, pa ostali sasvim normalni, a ovi oplakuju ljude koji su bili sa njima u nekoj idiotskoj emisiji, kretenizam.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Koliko se samo meni puta desilo da izdivljam na putu,na kraju krajeva bilo kome od nas.Prosto jednom najebes,ako to radis i tada se upravo ovakve stvari desavaju.Jebiga,oni nisu imali srece da dobiju drugu sansu.

c128_p1735m.jpg

ja ne divljam.

imam ortaka koji vozi kao kreten, i u lice sam mu rekao da mu zelim saobracajku, preferably dok ja nisam u kolima, ne bi li naucio da ne ugrozava samo svoj zivot...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Video sam sliku kola u novinama. Cido da je i ovaj preziveo. Ko sto neko rece, ako im je bilo sudjeno onda bi se nesto drugo desilo. Da dodam da sam zgrozen sto su "Novosti" objavile sliku tela mrtvog Elmira. Gde je tu mozak ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...