Jump to content

poginuse ukucani


Recommended Posts

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to "shesto chulo" je delom intuicija koju svi posedujemo, delom konstrukcija na osnovu zhvotnog iskustva.

a ako tvrdish da je ljudima potrebno da za sve imaju chvrste i neoborive dokaze pre formiranja stava i iznoshenja mishljenja, onda si u najmanju ruku licimeran jer ti to odgovara u ovoj konkretnoj raspravi.

mislim budi realan. shto se mene tiche, desio se jedan od 3 scenarija.

-bili su pijani, nalzoheni shto su poznate osobe koje idu tamo u neki klub na poziv gazde da mu poguraju promet.

-nisu bili pijani, ali i dalje nalozheni shto su poznate osobe koje idu - || -

-vozach je odluchio da ih odvede u smrt jer mu je tih dana/u tom trenutku neshto puklo u tikvi.

samo u tretjem sluchaju sam u stanju da zhalim ove ostale, ali nekako mi je to najneverovatniji scenarijo.

shto se tiche poredjenja sa zoranom dj.... ono, to mi govori da se ovde prepucavash samo pro forme. da pokazhesh kako je tvoja logichka foma ovde bolja od nechije druge. bole te verovatno stojko i za te shto su poginuli, i za djikija, nego koristish sve shto ti padne pod ruku da iskonstruishesh raspravu koja bi tebi ishla na ruku.

trebaju ti cvrsti dokazi da bi nekoga posmrtno nazvao imbecilom... makar su meni potrebni... kakav je mentalni sklop potreban da uzmes fontsize 30 i na ovakvom topicu napises bas me boli qrcina... tako je pocelo... a kada sam se zgrozio, poceli su da se javljaju i ostali istomisljenici... licemeran je onaj koji ne dozvoljava da se o djindjicu govore lose stvari, a po slobi stalno pljuje... ja ni jednog ni drugog nisam posmrtno napusavao qrcem, iako sam obojicu imao obicaj

da potkacim za zivota... scenarija ima koliko hoces, ali valjda je ljudski da ti prvo bude zao mladog coveka koji je poginuo... a ne da ti prva reakcija bude to su mogli da sprece i ostale picke materine... znas sta je licemerno... to sto si jedino ti priznao da si mogao da pogines milion puta... a svi ostali voze 40... i cekaju da bude zeleno za pesake,

da predju na pesackom...

i veruj mi da me ne boli stojko... iskreno zalim... i jos sam pod utiskom... zivot nije fer... ali sam se nadao da barem ljudi na rur-u mogu to da budu...

Link to comment
Share on other sites

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi poginuli u saobracajci

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi izboli drugog lika zbog 100 dinara

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi umri od overdoza

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi ubili babu ili dedu

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi silovali neku devojcicu

nesto te nisam video da si otvarao stotine topica i da se tako zilotski branio/kudio te silne likove

ponasas se licimerno.

da njih troje nisu bili ucesnici vb-a bolela bi te paja. bio bi ti bedak 5 sekundi a onda bi zaboravio kad predjes na sportski deo u novinama ili kad procitas vic.

ponasas se kao moralni dzin ovde SAMO i SAMO zbog toga sto su oni bili u vb. samo zbog toga sto su kvazi popularne medijske licnosti.

to je cinjenica.

ja, ramirez, drvodelja, italiano i ostali smo krivi SAMO zbog toga sto se ponasamo normalno.

ja kad sam procitao tu vest bio sam u fazonu "jao bedak, bas steta... (deset sekundi kasnije) gahahahaha kako dobar vic"

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Postoji ovde dosta ljudi koji smatraju da su daleko pametniji i vredniji od drugih-mada to je klasicno za neke ~20 godine.

Italijan, ramirez, drvce, crno sunce...nemojte ni za koga govoriti tako nadmeno da je zasluzio da umre. Nemate jos uvek tu moc da nekom to odredjujete :) - a sudbina se nekad zna gadno saliti sa nama

Malo ipak ljudskosti, deca poginuse. Zasto i kako, i ko su, manje je vazno.

word

lock pls [|)]

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam procitao tu vest bio sam u fazonu "jao bedak, bas steta... (deset sekundi kasnije) gahahahaha kako dobar vic"

pa cekaj, niko ne propagira da sad treba da se svi obucemo u crno i placemo mesec dana...to sto si rekao je normalna reakcija.

sto se tice otvaranja topica, ako mene neki od tih raznih dogadjaja potrese vise nego ovoliko koliko si ti opisao, onda mozda i ja otvorim topic o nekim likovima koje nisam poznavao...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ovako nekako kako sunce kazhe. chitajte hroniku u bilo kojim novinama svaki dan i onda se zgrazhavajte ovde na nad sudbinom ovih iz vb kao da se desilo ne znam shta.

i sarmomire, koliko god razumem shta pokushavash da kazhesh (svojevremeno sam pizdeo kada su ljudi dolazili na "save the whales" topik da prichaju kako ih ne interesuje i da shto se njih tiche, bolje da ih istrebe shto pre), toliko mi mrsko ubacivanje priche o zoranu i slobi i ne znam kome ne. ne zbog toga shto se mi je jedan gotivan a drugog ne podnosim, vetj zbog toga shto zaista jedva da ima dodirne tachke sa ovom temom. pa chak i sa stanovishta logichke forme. problem komentara smrti te dvojice gospodina zahteva ipak neshto dublju analizu na raznim poljima

Link to comment
Share on other sites

a zasto je ovo bilo kog potreslo iole vise od 10 sekundi? zato sto su medijske licnosti

lock pls.

you know i am right

mene daleko vise potresa slucaj da samohrani otac dvoje male dece ima tumor nego to sto se troje ljudi kurcilo i verovalo da su besmrtni pa im se to odbilo o glavu.

samo sto ovo prvo nikad nece zavrsiti ni kao clanak od 15 reci na 8oj strani novina

a drugo se nalazi na naslovnici svih novina uz naslove "TRAGEDIJA" "CELA SRBIJA PLACE" isl.

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa jebiga, pretpostavljam da ljudi koji su pratili vb znaju i kako izgledaju i kako se ponasaju i sl., tako da su se sigurno vezali za njih u nekoj meri, to je normalno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mene daleko vise potresa slucaj da samohrani otac dvoje male dece ima tumor nego to sto se troje ljudi kurcilo i verovalo da su besmrtni pa im se to odbilo o glavu.

samo sto ovo prvo nikad nece zavrsiti ni kao clanak od 15 reci na 8oj strani novina

a drugo se nalazi na naslovnici svih novina uz naslove "TRAGEDIJA" "CELA SRBIJA PLACE" isl.

i dobro, ti sad dodjes i kazes da te je smorilo to sto taj lik ima tumor i ja dodjem i izboldujem 'boli me kurcina' zato sto ja imam drugacije arsine recimo? zasto toliko analizirati, nesreca je nesreca...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ceo koncept VBa, sobzirom na stanje i moral u drzavi ne odgovara i odgovara doticnoj. Odgovara zato sto smo prepuni kulova i besprizornih ljudi, a ne odgovara jer je samo deo bolestine koje nude mediji a i vecina stvari ovde.

Dovesti 20tak besposlicara i pokusavati debilnim forama da se neki od istih nadju u krevetu, ili od njih praviti neke zvezde ala grand, je BOLESNO i TUPAVO. Poserem im se na VBa.

Tih 20tak besposlicara neke zvezde? Nazalost, takav nacin razmisljanja i organizatora, i "publike" i ucesnika je i odvelo ove u smrt.

Prikazivati u novinama i na tv-u leseve saobracajki, takodje u maniru prethodno opisanog stanja kod nas.

Uostalom, jedino ko istinski zali za ovima, osim porodice, prijatelja i nekih poremecenih "fanova", su oni pederi koji su i organizovali VBa. Ne zato sto im je zao poginulih, vec sto ih je udarilo po dzepu i isplaniranim sranjima.

Iz kurtoazije ili lepog vaspitanja, kako ko hoce da tumaci : rip; a posteno: ne dotice me se preterano, sve ostalo bi bilo licemerno reci.

Link to comment
Share on other sites

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi poginuli u saobracajci

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi izboli drugog lika zbog 100 dinara

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi umri od overdoza

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi ubili babu ili dedu

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi silovali neku devojcicu

nesto te nisam video da si otvarao stotine topica i da se tako zilotski branio/kudio te silne likove

ponasas se licimerno.da njih troje nisu bili ucesnici vb-a bolela bi te paja. bio bi ti bedak 5 sekundi a onda bi zaboravio kad predjes na sportski deo u novinama ili kad procitas vic.

ponasas se kao moralni dzin ovde SAMO i SAMO zbog toga sto su oni bili u vb. samo zbog toga sto su kvazi popularne medijske licnosti.

to je cinjenica.

ja, ramirez, drvodelja, italiano i ostali smo krivi SAMO zbog toga sto se ponasamo normalno.ja kad sam procitao tu vest bio sam u fazonu "jao bedak, bas steta... (deset sekundi kasnije) gahahahaha kako dobar vic"

ja nisam otvorio ni ovaj topic... a na svakom topicu cu braniti mrtve koji se omalovazavaju na bilo koji nacin bez potrebe...

niko od tebe ne trazi da lazno zalis za nekim... idi na topic vicevi i napisi vic o bilo cemu... ovo nije prikladno mesto da se pominje stanje necije kurcine i da se ostavljaju roflmaokopteri... svako ko misli da je to prikladno i normalno imace problem da isto i objasni... a to da li cu zaboraviti neki nemili dogadjaj za 5 sekundi ili 5 godina, nema veze sa time da iskreno zalim zbog necega sto se dogodilo... o nekim pricama iz novina razmisljam nedeljama... nesto me potrese vise, nesto manje... a osecanje: "bas me boli qrac za zrtvu"... nisam imao priliku da osetim...

pa ovako nekako kako sunce kazhe. chitajte hroniku u bilo kojim novinama svaki dan i onda se zgrazhavajte ovde na nad sudbinom ovih iz vb kao da se desilo ne znam shta.

i sarmomire, koliko god razumem shta pokushavash da kazhesh (svojevremeno sam pizdeo kada su ljudi dolazili na "save the whales" topik da prichaju kako ih ne interesuje i da shto se njih tiche, bolje da ih istrebe shto pre), toliko mi mrsko ubacivanje priche o zoranu i slobi i ne znam kome ne. ne zbog toga shto se mi je jedan gotivan a drugog ne podnosim, vetj zbog toga shto zaista jedva da ima dodirne tachke sa ovom temom. pa chak i sa stanovishta logichke forme. problem komentara smrti te dvojice gospodina zahteva ipak neshto dublju analizu na raznim poljima

to je samo primer koji je znacajan, jer su u pitanju dve dijametralno razlicite osobe... medjutim u trenutku kada su umrli svaka dalja borba protiv njih je besmislena... ja sam najedao tog slobodana govnima, kada su se za to dobijale batine i sve ostalo... ali mi je i posle svog uzasa koji sam proziveo za "njegovo" vreme bilo degutantno da napisem sve ono sto mislim o njemu i njegovom zivotu i radu... izdrzao... da ne bih remetio one kojima je stvarno zao... ne moze me niko naterati da ga hvalim, ali zato cu biti dovoljno kulturan/taktican/uvidjavan/sta god da se suzdrzim od suvisnih komentara...

a zasto je ovo bilo kog potreslo iole vise od 10 sekundi? zato sto su medijske licnosti

lock pls.

you know i am right

mene daleko vise potresa slucaj da samohrani otac dvoje male dece ima tumor nego to sto se troje ljudi kurcilo i verovalo da su besmrtni pa im se to odbilo o glavu.

samo sto ovo prvo nikad nece zavrsiti ni kao clanak od 15 reci na 8oj strani novina

a drugo se nalazi na naslovnici svih novina uz naslove "TRAGEDIJA" "CELA SRBIJA PLACE" isl.

ko ga jebe sto je pusac... ja pretpostavljam da ima rak pluca i da mu je to od duvana... znao je da to moze da mu se desi... mislio je da je besmrtan, to mu se obilo o glavu...

Link to comment
Share on other sites

Postoji ovde dosta ljudi koji smatraju da su daleko pametniji i vredniji od drugih-mada to je klasicno za neke ~20 godine.

Italijan, ramirez, drvce, crno sunce...nemojte ni za koga govoriti tako nadmeno da je zasluzio da umre. Nemate jos uvek tu moc da nekom to odredjujete :) - a sudbina se nekad zna gadno saliti sa nama

Malo ipak ljudskosti, deca poginuse. Zasto i kako, i ko su, manje je vazno.

Gandalf%20the%20White.jpg

Link to comment
Share on other sites

A ovim debilima sto vicu "ko ih jebe sto su VOZILI" zelim da udju u auto sa nekim debilom takvim, pa da posle i njih opljujemo "ko ih jebe sto su VOZILI 120"

Toliko se nerviram kad citam ovaj topic, da moram sebe da kvotujem

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Bjeli majstore [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

to je samo primer koji je znacajan, jer su u pitanju dve dijametralno razlicite osobe... medjutim u trenutku kada su umrli svaka dalja borba protiv njih je besmislena... ja sam najedao tog slobodana govnima, kada su se za to dobijale batine i sve ostalo... ali mi je i posle svog uzasa koji sam proziveo za "njegovo" vreme bilo degutantno da napisem sve ono sto mislim o njemu i njegovom zivotu i radu... izdrzao... da ne bih remetio one kojima je stvarno zao... ne moze me niko naterati da ga hvalim, ali zato cu biti dovoljno kulturan/taktican/uvidjavan/sta god da se suzdrzim od suvisnih komentara...

mislim da ni ti ne verujesh u ovo :]

dela traju duzhe od ljudi, i smrt nekoga ko je chinio nedela ne opravdava prestanak borbe protiv lika i dela dotichnog. pogotovo u nashoj situaciji, kada nas nedela tog gospodina prate posle njegove smrti.

Link to comment
Share on other sites

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi poginuli u saobracajci

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi izboli drugog lika zbog 100 dinara

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi umri od overdoza

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi ubili babu ili dedu

svaki dan u novinama procitas kako su neki likovi silovali neku devojcicu

nesto te nisam video da si otvarao stotine topica i da se tako zilotski branio/kudio te silne likove

ponasas se licimerno.

da njih troje nisu bili ucesnici vb-a bolela bi te paja. bio bi ti bedak 5 sekundi a onda bi zaboravio kad predjes na sportski deo u novinama ili kad procitas vic.

ponasas se kao moralni dzin ovde SAMO i SAMO zbog toga sto su oni bili u vb. samo zbog toga sto su kvazi popularne medijske licnosti.

to je cinjenica.

ja, ramirez, drvodelja, italiano i ostali smo krivi SAMO zbog toga sto se ponasamo normalno.

ja kad sam procitao tu vest bio sam u fazonu "jao bedak, bas steta... (deset sekundi kasnije) gahahahaha kako dobar vic"

vidi, da je otvoren topic za bilo ciju smrt i da je bilo ko rekao boldovanim size 30 boli me kurcina mi bi opet rekli 'bilo ko' ti si idiotina i nemas prava to da kazes i da se otvori topic o random smrti iz novina kontam da bi se vecina zamislila i bilo bi im krivo.. ffs

to je poenta a ne sto su oni iz vb-a..

vidite li vi dalje od mrznje prema vb-u i ekite?

ko jebe vb, ni ja ga ne volim ali nije mi drago kad mladi izgube zivot, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

aman bre ljudi vi niste normalni, poginuli su ljudi, sreca u nesreci da nisu povukli josh nekoga sa sobom, ovako nek pocivaju. o pokojniku sve najlepse bilo i bice, izuzetaka je uvek bilo i bice i da zavrsimo raspravu...aman...

ziveo Gandalf...

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...