Jump to content

poginuse ukucani


Recommended Posts

@sarma - ja koliko se secam, nisam nigde napisao da mi je drago sto su poginuli. ne volim da likujem. ja sam napisao da su zasluzeno poginuli, zato sto su svojim postupkom(postupcima) sami to trazili. ako uspes da nadjes moj post u kome je napisano da mi je drago sto su poginuli, pokazi mi ga, ja cu ga editovati i izviniti ti se. ali nemoj ocekivati da cu promeniti svoj stav o postovanju "kulta mrtvih" kada su u pitanju ljudi koji postovanje ne zasluzuju. dakle, nadji post(ako ga ima) i pokazi mi ga. ako ne uspes, skini mi se sa vrata sa svojim "postovanjem mrtvih"... nisu svi mrtvi isti.

1. "inace nemam obicaj da likujem nad necijom nesrecom, ali neka su poginuli. "

2. "kazete - o mrtvima sve najbolje? sta to najbolje ima da se kaze o njima? trebalo je da gledam VB da bih nesto saznao o njima? + onaj roflkopter koji je vrhunac neukusa i nedostatka kucnog vaspitanja..."

1. ocekujem da kazes kako ti to nisi mislio ni u ludilu... vec nesto deseto...

2. normalnoj osobi ne treba objasnjavati zasto se roflkopter ne stavlja na ovakvom topicu

ne moras da se izvinjavas... samo edituj...

niko ne kaze da su svi mrtvi isti... kao sto ni svi zivi nisu isto vaspitani... i niko od tebe ne ocekuje da menjas svoj stav, vec da se suzdrzis od suvisnih komenatara... ali o tome sam pisao vec 10 puta...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 437
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja koliko vidim, ovde nisi naveo post u kome sam ja rekao da mi je drago sto su poginuli. samo sam konstatotvao da je to bilo zasluzeno. a ti se ljuti, ako zelis.

1. ja ne govorim ono sto ne mislim

2. "normalna osoba" je relativna stvar, i ono sto je tebi normalno meni ne mora biti i obrnuto.

ne postoji suvisan komentar.

Link to comment
Share on other sites

ja koliko vidim, ovde nisi naveo post u kome sam ja rekao da mi je drago sto su poginuli. samo sam konstatotvao da je to bilo zasluzeno. a ti se ljuti, ako zelis.

1. ja ne govorim ono sto ne mislim

2. "normalna osoba" je relativna stvar, i ono sto je tebi normalno meni ne mora biti i obrnuto.

ne postoji suvisan komentar.

rekao si da likujes??? ili mozda ne govorimo istim jezikom... pored italijanskog postoji valjda odsek i za srpski jezik... pitaj nekog kolegu... vadjenje na tehnikalije je pateticno... uostalom JA NIGDE NISAM REKAO DA TE NAPADAM ZATO STO SI TI REKAO DA TI JE DRAGO... a kukanje da ti se skinem sa vrata me podseti na ono: spreman sam za flame... ovo nije trebalo da bude flame topic, ali dobijas ono sto si trazio... normalno je ono sto je u velikoj vecini... ili mozda imas neku bolju definiciju???

Link to comment
Share on other sites

normalno je ono sto je u velikoj vecini...

kinezi jedu pse. kinzi cine vecinsku populaciju ove planete(procentualno gledano). iz cega sledi da je normalno jesti pse?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

normalno je ono sto je u velikoj vecini...

kinezi jedu pse. kinzi cine vecinsku populaciju ove planete(procentualno gledano). iz cega sledi da je normalno jesti pse?

po tom sistemu srs vlada srbijom, posto im je vecina ista kao i kinezima... kako gledas te procente??? procentualno kinezi su 1/6 ukupne populacije, a to nije vecinska populacija... a ako gledamo samo kinu, onda je zakljucak: u kini je normalno da se jedu psi... ili jos preciznije: kinezima je normalno da se jedu psi...

joker n1 [:)]

@sarma - nije frka, nastavi da smaras [;)]

pazi, zato sam i rekao da je "normalna osoba" relativna stvar. shvati to kako hoces...

znaci ne znas kako bi rastumacio svoju izjavu:

"inace nemam obicaj da likujem nad necijom nesrecom, ali neka su poginuli. "

da li to znaci da sam je ja pravilno protumacio??? da li to znaci da ces obrisati svoj post i dokazati da si makar dovoljno covek da pojedes govna koja si prethodno izasrao???

joker n1 [:)]

@sarma - nije frka, nastavi da smaras [;)]

pazi, zato sam i rekao da je "normalna osoba" relativna stvar. shvati to kako hoces...

znaci ne znas kako bi rastumacio svoju izjavu:

"inace nemam obicaj da likujem nad necijom nesrecom, ali neka su poginuli. "

da li to znaci da sam je ja pravilno protumacio??? da li to znaci da ces obrisati svoj post i dokazati da si makar dovoljno covek da pojedes govna koja si prethodno izasrao???

Link to comment
Share on other sites

pa ako vecina stanovnistva jede pse i nemaju nikakve zdravstvene probleme, a time zadovoljavaju svoje potrebe za hranom onda ne vidim sta tu nije normalno. To sto ti i ja ne bismo jeli psa to ima veze sa kultoroloskim razlikama izmedju nas i Kineza, a da si se rodio u Kini jeo bi pse pa bi trazio jos. Isto tako muslimani i jevreji ne jedu svinju jer smatraju da je prljava zivotinja.

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

pa ako vecina stanovnistva jede pse i nemaju nikakve zdravstvene probleme, a time zadovoljavaju svoje potrebe za hranom onda ne vidim sta tu nije normalno. To sto ti i ja ne bismo jeli psa to ima veze sa kultoroloskim razlikama izmedju nas i Kineza, a da si se rodio u Kini jeo bi pse pa bi trazio jos. Isto tako muslimani i jevreji ne jedu svinju jer smatraju da je prljava zivotinja.

ok slazem se... ne vidim problem u tome... a za muslimane sam cuo mnogo zanimljiviju pricu... da se svinja ocesala o dzamiju... e sada jeli bi oni drugu polovinu svinje, ali ne znaju kojom se stranom ocesala... ne lazem, stvarno sam negde to procitao...

Link to comment
Share on other sites

sarma >

po tom sistemu srs vlada srbijom, posto im je vecina ista kao i kinezima... kako gledas te procente??? procentualno kinezi su 1/6 ukupne populacije, a to nije vecinska populacija... a ako gledamo samo kinu, onda je zakljucak: u kini je normalno da se jedu psi... ili jos preciznije: kinezima je normalno da se jedu psi...

OMG ZIVEO SAM U ILUZIJI CEO SVOJ ZIVOT!!!11 AKO SU VECINA LJUDI U SRBIJI RADIKALI TO ZNACI DA JE NORMALNO BITI RADIKAL, A SAMIM TIM STO JA NISAM RADIKAL ZNACI DA SAM NENORMALAN.... IDEM U COSAK DA PLACEM

longlyy>> kinezi su nacija sa najvecom populacijom. u sustini ono sto sam mislio. kineza ima 1.4 milijarde, ako to uporedimo sa ukupnim brojem srba, engleza, svedjana ili tunguzijanaca, kineza ima daleko vise nego ovih. samim tim ako kinezi jedu pse, nenormalno je da ih srbi, englezi, svedjani ili tunguzijanci ne jedu. nisam mislio na vecinsku populaciju sveta nego samo u okviru nacionalno jer kineza jelten ima oko 200 puta vise nego nas, pa samim tim oni u toj matematici cine vecinu :)

opet da pojasnim. imamo 10 jabuka, i nas 9. ja imam 2 jabuke a svi ostali po 1. logicno je da se kaze da sam ja vecinski vlasnik jabuka jerbo ih imam najvise?

bojinho > ali kineza ima vise nego nas! AKO ONI MOGU DA JEDU PSE TO MORA DA JE NORMALNO OMG MI SMO NENORMALNI OLOLOLOLO...

u americi je vecinsko stanovnistvo gojazno. da li to znaci da je normalno biti gojazan? odnosno da li to znaci da je nenormalno imati atletsku gradju

u srbiji vecina ljudi slusa narodnjake. da li to znaci da je normalno slusati narodnjake? odnosno da li to znaci da je nenormalno slusati bilo sta sem narodnjaka.

oces da nastavim sa primerima? ima ih tisucu :)

a kontam da razumete sta hocu da kazem.

sarma> E PA POKUSAJ BOLJE OMG!!!111

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

prvo, nisi razumeo, pitanje je ko si ti da kazes sta je normalno a sta ne? da li sve sto se tebi ne svidja znaci da je nenormalno? Opet ti kazem da si Kinez jeo bi pse i lizao bi prste (jel bi i tad pricao da je to nije normalno?)

drugo, svi tvoji primeri se odnose na odredjenu grupu koja je manja od ostatka populacije: Ameri,Kinezi,Srbi (vecina metalaca slusa metaliku?)

tvoja recenica"ali Kineza ima vise nego nas", a sta je sa ostatkom sveta?(sta god dvoje radili to trebam i ja jer ih je vise od mene?)

trece, vecina Amerikanaca nije debelo (oni mozda imaju najveci procenat debelih ali on nije preko 50%,mislim da je oko 30)

dosta od mene, posto pretpostavljam da ce ti sledeci primer biti: "vecina ljudi zivi u Aziji - tamo zive samo normalni"

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

sarma >

OMG ZIVEO SAM U ILUZIJI CEO SVOJ ZIVOT!!!11 AKO SU VECINA LJUDI U SRBIJI RADIKALI TO ZNACI DA JE NORMALNO BITI RADIKAL, A SAMIM TIM STO JA NISAM RADIKAL ZNACI DA SAM NENORMALAN.... IDEM U COSAK DA PLACEM

dokazao sam da ti je logika losa... tako da se opusti i nasmej... ovde jos uvek radikali nisu vecina... cak ni glasacka, a kamoli apsolutna...

longlyy>> kinezi su nacija sa najvecom populacijom. u sustini ono sto sam mislio. kineza ima 1.4 milijarde, ako to uporedimo sa ukupnim brojem srba, engleza, svedjana ili tunguzijanaca, kineza ima daleko vise nego ovih. samim tim ako kinezi jedu pse, nenormalno je da ih srbi, englezi, svedjani ili tunguzijanci ne jedu. nisam mislio na vecinsku populaciju sveta nego samo u okviru nacionalno jer kineza jelten ima oko 200 puta vise nego nas, pa samim tim oni u toj matematici cine vecinu :)

opet da pojasnim. imamo 10 jabuka, i nas 9. ja imam 2 jabuke a svi ostali po 1. logicno je da se kaze da sam ja vecinski vlasnik jabuka jerbo ih imam najvise?

ne ti nisi vecinski vlasnik... nema vecinskog vlasnika... sve dok se ne udruzimo...

bojinho > ali kineza ima vise nego nas! AKO ONI MOGU DA JEDU PSE TO MORA DA JE NORMALNO OMG MI SMO NENORMALNI OLOLOLOLO...

u americi je vecinsko stanovnistvo gojazno. da li to znaci da je normalno biti gojazan? odnosno da li to znaci da je nenormalno imati atletsku gradju

u srbiji vecina ljudi slusa narodnjake. da li to znaci da je normalno slusati narodnjake? odnosno da li to znaci da je nenormalno slusati bilo sta sem narodnjaka.

nadam se da ovi podaci nemaju realnu potporu...

oces da nastavim sa primerima? ima ih tisucu :)

a kontam da razumete sta hocu da kazem.

sarma> E PA POKUSAJ BOLJE OMG!!!111

ja sam pokusao da definisem pojam... daj mi ti bolju definicju... pa cemo je usvojiti... najmanji problem...

"velika vecina" je bila konstrukcija koja mi je delovala logicno... otvoren sam za nove predloge...

u ludnici ima vise ludaka, nego lekara... ali uzimati selektivno neko podrucje nije dokaz da globalno pravilo ne vazi... jer da ludaka ima 5 milijardi, ja bih bio lud, a oni normalni...

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je ovo prvi normalan post na ovoj temi. (da, racunajuci i moje) [jupi]

@sarma - ja i dalje ne likujem zbog njihove smrti... ali me ti svojim tupavim normama i "normalnostima" sve vise teras da pocnem... dakle, da se razumemo, to sto se ti hvatas za moguce znacenje onoga sto sam ja napisao i sto pokusavas da citas izmedju mojih redova, to je stvar tvog generalnog razumevanja i ja ti to, svakako, pohvaljujem. ali, probaj da razumes da je znacenje onoga sto sam ja napisao upravo to sto pise. dakle, ja NE likujem zbog njihove smrti, ali ja smatram i, pre svega, KONSTATUJEM, da su oni svojom neodgovornoscu pre svega dobili ono sto su trazili. a to ti ne mozes da osporis realnim stavovima, vec samo nagadjanjem da oni "mozda" nisu bili pijani. a znas i sam da zdrava logika nalaze da mislimo da oni upravo JESU bili pijani, da ne kazem - mrtvi pijani. hvala lepo.

Link to comment
Share on other sites

Sarma quoteovao si svaku rec na ovom topiku. U redu je, ovde svi pisu svoje misljenje. Nekom je zao sto su poginuli, nekoga npr boli ona stvar. Ne mozes ubediti nikoga da promeni misljenje o ovoj stvari.

stav (boldovan deo naravno) ti je glup :[

ostatak dosadashnje rasprave netju komentarisati. neproduktivni ste :]

Link to comment
Share on other sites

Radim u posti , i kolega mi je rekao kada je isao da kupuje nesto za novu godinu isao je preko tog puta na kome su oni sleteli sa puta... i kaze da i slep covek bi prosao kroz tu krivinu, to ustvari i nije krivina samo malo ide u stranu dovoljno da moze da se izkontrolise auto pod tom brzinom kojom su oni isli... da su malo barem skrenuli udarili bi u zastitnu ogradu koja je bila jedno 3-4 metra od traga guma gde su oni proleteli...znaci Elmir koji je vozio nije ni snimio put , ko zna sta se istripovao u tom trenutku da je samo nastavio da ide...ko da mu put i dalje vodi pravo... uzas

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Radim u posti , i kolega mi je rekao kada je isao da kupuje nesto za novu godinu isao je preko tog puta na kome su oni sleteli sa puta... i kaze da i slep covek bi prosao kroz tu krivinu, to ustvari i nije krivina samo malo ide u stranu dovoljno da moze da se izkontrolise auto pod tom brzinom kojom su oni isli... da su malo barem skrenuli udarili bi u zastitnu ogradu koja je bila jedno 3-4 metra od traga guma gde su oni proleteli...znaci Elmir koji je vozio nije ni snimio put , ko zna sta se istripovao u tom trenutku da je samo nastavio da ide...ko da mu put i dalje vodi pravo... uzas

150km/h po poledici nije sigurno ni na jednom putu...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...