Jump to content

Druidi PvP (Arena Resto)


byte

Recommended Posts

Ja sam igrao warlocka ozbiljno dok si ti djecace moj stari pocinjao da ucis u wowu kako se lvluje .. znam jer je cuveni GOOONOME ROFLEPOPZ SEDEO DO MENE!

a to sot je to bilo pre isusa hrista to je vec druga stvar !! ho hohoh o ho

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam igrao warlocka ozbiljno dok si ti djecace moj stari pocinjao da ucis u wowu kako se lvluje .. znam jer je cuveni GOOONOME ROFLEPOPZ SEDEO DO MENE!

a to sot je to bilo pre isusa hrista to je vec druga stvar !! ho hohoh o ho

I JA SAM IGR'O LOCKA!!! OMGOMG! ONDA SAM GA OBRISAO! LOL! PA NAPRAVIO PRIESTA KEK!

:-D

enivej.. setjam se dobrih starih HOMO dana kada je Storm radio pewpew sa svojim Orkisha Lockom.

eh ti dani.. :P

Link to comment
Share on other sites

Secam se i kada si rerolao , good old times ( stariji od njih su bad old times , vreme dragokina i lvl60 raidova na maraudon gde lvl60 likovi wipeuju u maraudonu u 10man raidu na prvom pulu ... steta je sto ti isti likovi isto igraju i isto wajpuju tako i dan danas a takvi su i vecina degenerika na ovom forumu :/// , cast pojedincima naravski ^^ ) :)

Igrao sam samo pve tada sa lockom pa sam zabatalio jer je izuzetno smorna klasa :)

Trenutno ga igram samo da lecim komplekse... nista lepse nego kada iskasapis full merciless warriora a ja imam full green gear i 3gladiator dela ... samo my spit lolujem i napisem get some skillz noob ( lol ) iako ne moze da ih procita , ali znam da pizdi nenormalno ...

Dok sam lvlovao sve sto vidim gankovao sam , gankovao sam lvl70 huntera kada sam bio lvl66 sve posle ovog hunter buffa ( lol ) , lolovao sam i kada je pozvao prijatelja lvl70 pa je opet umro posto sam se soulstonovao i ispisao u oci , roflovao sam kada su par puta zvali parti od 10 likova da me gankuje posle 6 sati gankovanja shamana i maga pa sam pozvao 2 ortaka locka i palu i iskasapili smo ih sve... eh ti dobri dana ( pre par dana ) kada sam zario i palio i pisao u oci sa sve fel heart shouldersima !!!

ho ho ho

hohoho

HO HO HO !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kili ... kao sto rekoh ... nemoj da me provociras da ne pocnem o tvojim noobostim da pricam pls , jer su smesni do bola , cime bi se tvoja reputacija goshe na ovom forumu svela na rofllolstatus ^^ :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

A da lol .. na to sam cak i zaboravio hahahahah

Mislio sam na tvoje zacetke u wowu i noobosti dok si se lvlovao :D

no fala za jedan flash back :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Gledam sinoc ispred Orgrimara najbolji frost mage na serveru vs resto drood merc/veng itemi obojica. Trajala borba po sata i to samo zato sto je mage jako dobar ali ne vredi, ne moze da ga ubije pa da ima jos tri mana poola.

btw lecenje komplexa ftw, lvlujem huntera i gledam tv i gankujem u isto vreme bez problema.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Gledam sinoc ispred Orgrimara najbolji frost mage na serveru vs resto drood merc/veng itemi obojica. Trajala borba po sata i to samo zato sto je mage jako dobar ali ne vredi, ne moze da ga ubije pa da ima jos tri mana poola.

btw lecenje komplexa ftw, lvlujem huntera i gledam tv i gankujem u isto vreme bez problema.

Hunter= uzivanje dok lvlujesh [:D]

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

sry moja greska .... bas kao sto je Hitcrit rekao ...mislio sam na duel a pod "kombinacija" sam mislio na magov spec/gear/skill nebitno uglavnom magovi placu vs resto druid u duelu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Loel Glava me boli, igrao sam arenu od 4 ujutru do 10 ujtru, oko 48 partija, ja (pheral drud) i shadowstep hemo roug.... namuljali 1780 ratinga kao top al zavrsili sa 1715 :P

Neeego, ne verujem da iko ovde igra u ovakvom combou, al ono sto nas je najvise jebalo su jelte r. druid i ms warr (o'rly?), no na tom matchupu se ni ne nadam pobedi, al druga stvar koja nas je dobijala - a cenim da ima leka je sl/sl lock i resto shaman. Manje vise svaki put smo bili na po 10% da ubijemo locka i smrdljaa od shamana stigne da ishealuje. No pitanje glasi dal bloodlust ubrzava tickovanje dotova i da li smanjuje global cd ? Ovo me interesuje posto mi je lock pljusno coil u facu i gotovo momentalno krenuo da kastuje fear na rouga.. ko da nije imao global cd uopste..

Link to comment
Share on other sites

Loel Glava me boli, igrao sam arenu od 4 ujutru do 10 ujtru, oko 48 partija, ja (pheral drud) i shadowstep hemo roug.... namuljali 1780 ratinga kao top al zavrsili sa 1715 :P

Neeego, ne verujem da iko ovde igra u ovakvom combou, al ono sto nas je najvise jebalo su jelte r. druid i ms warr (o'rly?), no na tom matchupu se ni ne nadam pobedi, al druga stvar koja nas je dobijala - a cenim da ima leka je sl/sl lock i resto shaman. Manje vise svaki put smo bili na po 10% da ubijemo locka i smrdljaa od shamana stigne da ishealuje. No pitanje glasi dal bloodlust ubrzava tickovanje dotova i da li smanjuje global cd ? Ovo me interesuje posto mi je lock pljusno coil u facu i gotovo momentalno krenuo da kastuje fear na rouga.. ko da nije imao global cd uopste..

Igrao sam ja u s2 kao feral sa rogom na oko 1900 ratinga u khara pve gearu :|

Ne disejblujete hilera dobro ...

ciklon, ciklon, charge, stun -> trinket

blind, 10s, vanish+sap, 10s, ciklon, ciklon, charge, stun

a tek rofl za to kastovanje feara sa rogom pored.

I naravno da bl/heroizam ne skracuju globalcd i ne ubrzavaju hotove/dotove -.-

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...