Jump to content

Druidi PvP (Arena Resto)


byte

Recommended Posts

Aj mi samo recite sa kim ja da radim arenu ... BM hunter ... aj posto ste iskusni a ja priznajem da nemam pojma ...

Za dva na dva najbolje ti je da rerolujes klasu.

Ja sam igrao sa dp priestom, on i rog podignu rating do 1700, pa ga onda priest i ja (bm hunt) spustimo na 1600... i tako u krug.

Sad igram sa haly palom i mnogo mnogo je bolje, jednostavno bolja je kombinacija. Ali i dalje neke kombinacije ne mozemo da resimo.

Doduse cloth gine samo tako, ali dosta timova imaju rog/warr/pala sto je vrlo zeznuto za huntera.

Da ne spominjem da koliko se secam nisam nikad izgubio u 2na2 ako je protiv mene hunter plus neko :)

Ali i dalje mi je leveling druida primaran, jedan ortak mi igra locka a drugi warra, da ne spominjem da se dobro kombinuje i sa ostalima.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druida ili ces ubiti u pola sekunde ili ga neces nikada ni ubiti sve zavisi na kom si raitingu. Igram resto druida i mogu reci da nije kao sto ljudi misle ...udjes u travel formu bezis i hotujes. Nesmem ni jednu jebenu gresku da napravim vs 2 dps ako su na meni i moram sve u sekundu tacno da proracunam i pratim CD. Takodje najosetljviji healer u 2vs2 po pitanju mane je druid. Inervate u pvp opremi je go kurac i regenerise 2-3k mane + dispelujes ga kako oces. Ako me slucajno uvati rog u caster formi ja sam gotov. Nije da nam treba buff al u svakom slucaju netreba ni nerf. A da .... u 5vs5 druid je stvarno bulja

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ako te seva MS warr ili rogue onda postaje gusto i tad treba da gledas svaki CD i tvoj i njegov .. ali ostale klase mogu samo da ti poduvaju realno i onda sve zavisi od tvog suigraca.Ali po tome se ogleda i skill jel da? Warriori cesto stoje i cekaju CD na charge ili intercept , to treba iskoristiti da se zbrise sto dalje imo .. mada ako igras koordirano sa parterom , moze i rogue da ti poduva,jer ako iskoristi sprint onda ne bi trebalo da te uhvati.Ne zaboravi da i ti imas sprint u macki..to ljudi jako retko koriste , uglavnom bude travel forma a to je 30% sporije.Ko sto sam ti i pre rekao , nekako mi se cini da je u 2v2 slicno kao u ultimate fightu , sve je dobrom timingu tj.CDovima :P.A druidova specijalizacija je cisto kite-ovanje , vishe nego healovanje imo.Ja mislim da je druid ako ne najbolja support klasa onda spada u bar prve dve ili tri.Sve ostalo je vezba i koordinacija igre sa partnerom.

Isto jako jako puno zavisi od pocetka arene.Mnoooogo partija se odlucuje u prvih par sekundi,jer se tada preuzima inicijativa.Ako neko naroka tvog igraca ti odma bacas heal*x samo da prezivi --> umanjivanje sposobnosti druida.Heal je sekunardna stvar,kite-ovanje je broj 1, a heal dok to radis.Tako da nekad i nije dobro poceti u stealth-u , jer ce onda - ako imas 2 dps-a oba na tvog suigraca pa ce se desiti ovo sto sam spomenuo.Neka izadje suigrac vidi sta ima i onda odlucis da li da ides u caster formi ili u stealthu,da bih privukao na sebe bar jednog od njih.Ako je dps+heal onda ides stealth.

Link to comment
Share on other sites

Ako te seva MS warr ili rogue onda postaje gusto i tad treba da gledas svaki CD i tvoj i njegov .. ali ostale klase mogu samo da ti poduvaju realno i onda sve zavisi od tvog suigraca.Ali po tome se ogleda i skill jel da? Warriori cesto stoje i cekaju CD na charge ili intercept , to treba iskoristiti da se zbrise sto dalje imo .. mada ako igras koordirano sa parterom , moze i rogue da ti poduva,jer ako iskoristi sprint onda ne bi trebalo da te uhvati.Ne zaboravi da i ti imas sprint u macki..to ljudi jako retko koriste , uglavnom bude travel forma a to je 30% sporije.Ko sto sam ti i pre rekao , nekako mi se cini da je u 2v2 slicno kao u ultimate fightu , sve je dobrom timingu tj.CDovima :P.A druidova specijalizacija je cisto kite-ovanje , vishe nego healovanje imo.Ja mislim da je druid ako ne najbolja support klasa onda spada u bar prve dve ili tri.Sve ostalo je vezba i koordinacija igre sa partnerom.

Isto jako jako puno zavisi od pocetka arene.Mnoooogo partija se odlucuje u prvih par sekundi,jer se tada preuzima inicijativa.Ako neko naroka tvog igraca ti odma bacas heal*x samo da prezivi --> umanjivanje sposobnosti druida.Heal je sekunardna stvar,kite-ovanje je broj 1, a heal dok to radis.Tako da nekad i nije dobro poceti u stealth-u , jer ce onda - ako imas 2 dps-a oba na tvog suigraca pa ce se desiti ovo sto sam spomenuo.Neka izadje suigrac vidi sta ima i onda odlucis da li da ides u caster formi ili u stealthu,da bih privukao na sebe bar jednog od njih.Ako je dps+heal onda ides stealth.

Naravno da uvek pocinjes u steltu ...

Otvaras jednog igraca pounce-om = 4s stun, izlazish i nekog drugog il tog istog u ciklon +6s se ladi, onda root il sta te vetj lozhi a u medjuvremenu hotujesh partnera i tako ....

Naravno zavisi sve protiv koga si, al otprilike uvek pocinjes u steltu i uvek skoro koristis pounce na pocetku chisto da dobijesh neki edge.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

back on topic

poenta je bila kako ubiti druida+neshto u 2v2

za pocetak

nadji dobrog sp-a

igrate vs warrior/druid

krecete odma nuke po warrioru da se poisoni krenu stackovati

u istoj sekundi kada se druid pojavi da pocne da healuju mora priest da baci silence (pre ns-a) i trci u njega da baci fear, ako fear prodje ( ne iskoristi trinket ) verovatno ste dobili, a ako iskoristi insigniju na fear morash blind iste sekunde ili gubite, kada blind prolazi (na nekih 7 sec) sprint+vanish prilazish i radish sap, to bi bilo to

ako te zanima josh neshto pitaj slobodno :)

Link to comment
Share on other sites

back on topic

poenta je bila kako ubiti druida+neshto u 2v2

za pocetak

nadji dobrog sp-a

igrate vs warrior/druid

krecete odma nuke po warrioru da se poisoni krenu stackovati

u istoj sekundi kada se druid pojavi da pocne da healuju mora priest da baci silence (pre ns-a) i trci u njega da baci fear, ako fear prodje ( ne iskoristi trinket ) verovatno ste dobili, a ako iskoristi insigniju na fear morash blind iste sekunde ili gubite, kada blind prolazi (na nekih 7 sec) sprint+vanish prilazish i radish sap, to bi bilo to

ako te zanima josh neshto pitaj slobodno :)

Vidiga iskusni koshuta [:D]

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

Opet se setim moje prve druge arene gde sam pola sata ubijao druida hilera i dobio ospice :)

Nego nesto razmisljam....mozda ne bi bilo lose da blizzard uvede da se iz arena mogu snimati demoi kao za q3/cs :)

To bi bilo ludilo :)

Svaka speced klasa ima svoju slabost, neke kombinacije su op za neke, a za druge su free rating. SP i ja (ms warr) dobijamo bilo koju kombinaciju sa warriorom, druidom ili roguom, dok nas 2 shamana ili BM huntera ili BM hunter i shaman lako dobijaju.

E igrao sam i ja sa SPriestom, i vidi stvarno, 2 huntera bi nas sad dobila. Tad nisu, jer to je bilo pre 2.3 pa tako i pored toga sto odma ubiju SP-a, ja imam lepo vremena da odem i da porazgovaram sa svakim ponaosob. Bas je hunter bio megabulja. I 2 maga su znala da nas isabijaju...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

back on topic

poenta je bila kako ubiti druida+neshto u 2v2

za pocetak

nadji dobrog sp-a

igrate vs warrior/druid

krecete odma nuke po warrioru da se poisoni krenu stackovati

u istoj sekundi kada se druid pojavi da pocne da healuju mora priest da baci silence (pre ns-a) i trci u njega da baci fear, ako fear prodje ( ne iskoristi trinket ) verovatno ste dobili, a ako iskoristi insigniju na fear morash blind iste sekunde ili gubite, kada blind prolazi (na nekih 7 sec) sprint+vanish prilazish i radish sap, to bi bilo to

ako te zanima josh neshto pitaj slobodno :)

Lepo zvuci u teoriji ....

A war to sve gleda i kazhe GJ GJ MORE MORE ?

Druid ako izadje iz stelta ili je prvo pouncovao nekoga, ili je iz 3 pizde materine nekoga uvio u vetrove pozude ....

I sp i rogue treba da su howlovani ili hamstringovani, tako da to pritrcavanje moze samo rog sa sprintom da uradi ...

Poenta je prilagotiti se protivniku. A tu su reakcije na zadatu situaciju najbitnije, ili ti kako ono beshe kazhu skil?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma juce sam popizde* hteo sam da prestanem da igram wow sa 1830 na 1640 rating! , smo ebali , znaci 20x ulazimo u arenu i 20 ebenih mrtvih puta dolazi druid i warr ili druid i SL warlock ... wtf???????????????

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

najveci problem kod resto druida je sto on u 2vs2 radi 80% posla dok ovaj drugi dps (recimo warrior) mora samo da mlati jebenom sekirom i zato me pocinje smarati igranje resto druida u 2vs2. Taman uvezbam kako protiv jednog setupa i onda uleti skroz neki drugi i ajd dokurca.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

najveci problem kod resto druida je sto on u 2vs2 radi 80% posla dok ovaj drugi dps (recimo warrior) mora samo da mlati jebenom sekirom i zato me pocinje smarati igranje resto druida u 2vs2. Taman uvezbam kako protiv jednog setupa i onda uleti skroz neki drugi i ajd dokurca.

Shta lupash ti?

Jeste ti radish 120% stvari u areni, a war pije kafu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da ,da naravno da mace, harp rogue moze da ubije resto druida kada ga uhvati u masinu ali dovoljan je jedan cc na njega od 3 sekunde i da druid ode na drugi kraj i da nastakuje dovoljno hotova..... tu je obicno gotovo jer masina vise ne radi [:(]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...