Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamo srece da je moja :)

Ma da, sve se brzo izdesavalo, ni ne stignes da se uplasis, uletela dvojica sa fantomakama, isprva nisam ni video pistolj mislio sam da se klinci iz kraja zezaju, kada je prvi izvadio utoku i uperio u mene shvatam da je for real.On se dernja " Jel mislis da se zajebavam daj sve!!" i ja izvadim sve onako pred njega na pult, potrpaju u kesu za djubre i zapale.Kad su izasli napolje tek tad sam se ohladio od vrata na dole.Neopisiv osecaj.Koleginica koja radi u kancelariji kaze da kad je menadzer dosao tamo, njihovo prvo pitanje je bilo koliko su uzeli.Za nas ih bas boleo qrac da pitaju jel sve u redu.Djubrad.

Link to comment
Share on other sites

kakav smor odesh na fuzbal zeljan sporta nadigravanja zezanja i naidjesh na debila sa kojim morash da se bijesh :| srecom pa nas razdvojishe posle razmenjene dve pesnice

generalno izbegavam konfliktne situacije jer me posle istih bude sramota sto nisam iskulirao ali sada jednostavno nisam stigao da budem kul jer me lik udario prvo pesnicom , doduse u vrat, i ja njemu vratio... smor...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pda, mosh misliti, debil me otkine otpozadi ukliza mi, ja se okrenem i on bam ja njega isot i cao... jebem mu sve po spisku... i josh posle tekme prilazi i kao izivinjava se u fazoni on je bio debil... mjok chekam sledeci termin da ga namestim u ogradu i slomim mu vrat, ali onako sportski

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha

cekaj cekaj, ti si se samo okrenuo posle njegovog udarca otpozadi i on te nabo? :)))

dobro verovatno sam nesto prokomentarisao u fazonu debilu jebem ti mater :P bilo malo pljas pljas i cao

nije ni bitno iskulirao sam sad pojeo sam kiloipo mandarina :) odoh sad u neki provod nesto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kamo srece da je moja :)

Ma da, sve se brzo izdesavalo, ni ne stignes da se uplasis, uletela dvojica sa fantomakama, isprva nisam ni video pistolj mislio sam da se klinci iz kraja zezaju, kada je prvi izvadio utoku i uperio u mene shvatam da je for real.On se dernja " Jel mislis da se zajebavam daj sve!!" i ja izvadim sve onako pred njega na pult, potrpaju u kesu za djubre i zapale.Kad su izasli napolje tek tad sam se ohladio od vrata na dole.Neopisiv osecaj.Koleginica koja radi u kancelariji kaze da kad je menadzer dosao tamo, njihovo prvo pitanje je bilo koliko su uzeli.Za nas ih bas boleo qrac da pitaju jel sve u redu.Djubrad.

\o/

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

omg i love you !!!

meni je to svakodnevna seansa pred spavanje...obrnuo sam seriju najmanje 20-25 puta(bez preterivanja)

@topic danas uspeo da se probudim ranije,extra,sad samo da ne protracim ovo vreme,i super...

napolju sumorno,ali potrudicu se da ovom danu ja sam ulepsam boje... ;)

Odgledao sam vec jednom svih 10 sezona i sinoc sam o5 dovrshio 1. Nekako lakshe zaspim kad to gledam :)

Jeb'o me WOW, nisam otishao u grad zbog njega, sutra mi istiche acc, qrac cu da ga uplatim skoro, zabole me...

.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam vec jednom svih 10 sezona i sinoc sam o5 dovrshio 1. Nekako lakshe zaspim kad to gledam :)

Jeb'o me WOW, nisam otishao u grad zbog njega, sutra mi istiche acc, qrac cu da ga uplatim skoro, zabole me...

ma ja sam bas manijak za prijatelje...dok ih gledam,pricam text zajedno sa njima...nisam ja normalan po tom pitanju...

idem da spavam...ova nedelja mrtva,a sledeca jos gora...dao Bog da sad legnem,i ne ustanem sutra...

aj kuckamo se,a mozda i ne :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ajea beks beks beks beks vokta od smokvice shuter chasti kuca beks jelen da se otreznim

i evo me kci trljam knzervu pastete parcetom vuduovog hleba mazem majonez tu je negde i kiseli krastavac sve pored tasta musav sam majonez na nosu tu je chista charapa brishem se charapom da ne bih mastio tast i ne brinem jer je obrnuta unatrashkepichi neka zika stigo sms bivsa zove da idem za ng sa njom u prag rekao sam necu imam posla ...,,, sutr aposao do pet pa bsket pa viski parti i onda u grad... e da gledao sam shut em ap i od sutra grickam shargarepu na poslu..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...