Jump to content

pričajte


Recommended Posts

jebote, ustanem u 7 da bih video kako neko ide na spavanje u pola 8...pa ne znam, obesio bih se da blejim toliko :)

nisam imao slobodan dan proteklih nedelju dana uopste, jos ovu nedelju da preguram, da zavrsim vise sa smaranjem oko toga "gde za novaka", i da zabodem u krevet, upalim grejalicu, i tripujem da sam na karibima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro jutro !!!

iako mrzim ponedeljak zato sto je pocetak nedelje,danas ga pocinjem sa cinjenicom da IDEM NA SKIJANJEEEEEEEEEEEEEE !!!! :DDDDD

i jebeno sam presrecan !!!

kad sam sjebo nogu,rekli mi da ne mogu,ja otkazao rezervaciju,blabla,i pre 2-3 dana kaze mi doktor "mozes ti da ides,samo kao da nosis steznik"...i od tad sam se trudio da povratim rezervaciju,i uspeo saaaaaaam !!!I tako sam ja za NG na Kopu...

/me so fucking happy !!!

;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

u subotu se vratio iz grada, seo na krevet i krevet dao poslednji vrisak i umro.

gundjajuci sam prebacio dusek na pod, i probudio se ujtru sav ukocen, ukljestio sam jebeni neki zivac na ledjima...

znaci AAAAAA

sad na poslu, ne znam dal mi se vise spava il me vise bole ledja

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Našao sam dve nove kutije petardi stare fazon dve do tri godine. Jel bezbedno to bacati ? Ne želim da ih dam burazeru pa da se unakazi.

Teoretski valjda ne bi trebalo da bude problem, samo ako nije bilo u nekom vlazhnom mestu ili slicno. Ali posto su to petarde i ko zna ko ih je pravio, a i petarde su, ja bih to lepo bacio u kantu :)

- samo tju retji " TRILOGIJA -> Govedji medaljoni u sosu od sumskog votja, teletji kotleti sa vrganjima kao i pileci file u sosu od suvih sljiva" + 0.75 belog vrshackog + setnja i odlazak do coffee dreama na coko tart i ice tea. Dosao gajbi i prenerazio se

I koliko te je koshtalo to zadovoljstvo? Vishe mislim na ovaj deo u Maderi, ne na Coffee Dream :)

e da,Vlada Dzamic,pobednik slagalice je asistent kod mene na faxu.Prokleta pickica.

Haha, sjajno :) Moja keva ga je snimila par puta u slagalici i odmah je rekla "Jao al' je ovaj neki odvratan, vidi ga kako se folira", izgleda da je bila u pravu. Meni je bio nekako nedefinisan, ja primetim samo one krajnje retarde ili kad je neko bash simpa :)

jos ovu nedelju da preguram

E vala bash ... ovo je ono kao kad je kraj skolske godine, oduzhi se ova poslednja nedelja :) Jedva cekam da dodje kraj, da mogu lepo da odmorim tih nedelju dana, pojedem ruske salate, mesa i svega drugoga sto bude u ponudi :)

Vozim se sad preko Gazele, i vidim neki mercedes i nesto mi cudan, a on kao "blago tjuniran" pa ima neki hromirani okvir oko zadnjih farova. Pogledam malo bolje, a njemu pozadi ne pishe marka niti oznaka, vec "DRAGAN". Austrijske tablice :)) Rek'o, sjajno.

Juche sam malo raduckao, pa posle nenadano bio do Kuce Piva, pre toga krenuo da igram CS pa morao da idem po neke stvari, i tako. Sad jos jedan ponedeljak u kojem pokusavam da se setim svega sto ne bi trebalo da zaboravim ;)

Link to comment
Share on other sites

Upravo ustao.

Sinoc ipak bio na rodjendanu i zapio se ko prase,bio dobar dechko(nisam prevario curu),smejao se ko nenormalan,vodio mrtvu pijanu ortakinju kuci,rastavio jedno 15 potencijalnih tucha,ali na kraju se verovatno svako sa svakim pobio koliko je bilo makljaze,tako da vishe nije bilo spasa :D

Sve u svemu,sasvim fino veche je bilo :)

Danas se satirem od uchenja ceo dan.

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vozim se sad preko Gazele, i vidim neki mercedes i nesto mi cudan, a on kao "blago tjuniran" pa ima neki hromirani okvir oko zadnjih farova. Pogledam malo bolje, a njemu pozadi ne pishe marka niti oznaka, vec "DRAGAN". Austrijske tablice :)) Rek'o, sjajno.

Da, cesto on bude na tjuning-stajling manifestacijama.. loltard. U pitanju je ona buljava E-klasa i ima hrom i oko prednjih svetala. :)

ontopic: Slusam "Mambo No.5" na 100,4 MHz i cekam da me zovu za neko puteshestvije u Kg, al' od toga izgleda nema nista. Barem za danas. Ustao mnogo ranije nego inace, ali mi se uopste ne spava. Kul!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

I koliko te je koshtalo to zadovoljstvo? Vishe mislim na ovaj deo u Maderi, ne na Coffee Dream :)

- pa taj has je kao specijalitet kutje za dvoje (zapravo troje al ajde) 2350 din. + vino Selecta 2004 Dvorsko belo 2000din. + neke tamo salatice + predjelo = 5300 + baksis din.

- kad podelis sa dva to je to, manje vise ... -> kad je bal nek je maskenbal...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

idiotizam je naplacivati vino u restoranu 4-5x vise nego u prodavnici, ali okej to je moje mishljenje

da je to vino koji moze da se nadje samo u tom restoranu (pa je na neki nacin i ekskluzivitet) da i razumem... ali okej ako vas to zadovoljava na bilo koji nacin :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...