Jump to content

pričajte


Recommended Posts

neko je u medjuvremenu izvukao pachenje iz fioke i sada je opste ludilo :P niko nista ne radi svi prezivaju niko ni ne zove nervoza se malo uvlachi zbog minimalne kolichine rena ali to brzo reshavamo prichama o ladnom pivu posle 16 ... ma milina, prava prilika za spamfest na ruru , ouujeee

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ustao, procitao nesto sto me je dovoljno zainteresovalo da izvadim sekiru i pocnem da je ostrim.

nazvao sam ortaka i on ce isto [:D]

odnos izmedju mene i tog tipa (koji je srao o meni) ce izgleda opasno da se produbi, cini mi se nekako u predelu abdomena [^]

osim toga, danas idem na slavu kod ortaka, posto on pravi dan kasnije zbog nekog drugog ortaka...

spanske serije... bitno je da cu da se uvalim njegovoj devojci da me pokupi kolima, ne bi li ja mogao da pustim dovoljnu kolicinu piva u sebe [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

lol, na informatikama zapise/strukture i dalje zovu slog :)

naravno da je glupo kad radiš sortiranje radi sortiranja, i to na papiru. al kad sedneš pa napišeš program pa ga kompajliraš pa pustiš, a on radi u rl-u rame uz rame sa drugim programima, prosto te milina obuzme.

Link to comment
Share on other sites

jesi li se uzbudio? :)

DA!

Nego, jeste videli ovo sa kandidaturom za predsednika? Čoeče koji posao, skupiš 500 hiljada dinara, uzmeš deset hiljada ljudi, daš svakom 50 dinara da ti se potpiše za podršku, i čim upadneš u kandidaturu, vrati ti se višestruko. Srbija, sjajno mesto za "snalaženje".

Link to comment
Share on other sites

Dobar je, al više nije strašan onako ko nekad.

Jer nit imam 14" monitor još uvek niti UT99 endžin izgleda onako vau :( eh kuda nas odvede grafički whoreness.

I'm still unwhored. unlike u :\

osim toga, weee...

a day delay slava, yet dovoljno piva za krmachenje [:D]

pored nekih manjih sranja, zadovoljan sam ovim danom.

[^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jjutro dzezeri...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

- jednom tju da se i ja odmorim -> kad se svevisnji smiluje :)

- ali je lep razlog kad ustanes u 9 izjutra da ides da igras fucu za faks na banjici gde se igra liga shapmiona (rukometna).

- vetj mogu da omirisem parket i da ga cujem kako shkriputje i pucka ^_^

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...