Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebote, ovo nije zdravo...sinoc posle okupljanja u bigzu zapalio na neki splav sa drustvom sa faksa, kao neka promo zurka...znaci svi su se razvalili kao bulje, drugar ostao do 7...sneg zavejao, a ortak i ja kolima posle razvozili ove kucama, proklizava samo tako...jos me zovu da im objasnim gde zivi ortakinja posto se tako ubila da ne zna da kaze gde da je voze...btw, centralno grejanje je u kurcu u celom gradu izgleda, smrzavam se...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kao sto sam pretpostavio bela govna su vec pocela da se tope :((

a juce je tako bilo imba,blejao sam ispred kuce celu noc

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ah neo potsecas me na mene iz mladjih dana :))

Elem evo me kuci pijuckam caj i prdim po forumima. Danas idem sa drustvom da overim novim novi TV kod caleta i to nista manje nego Blade runer u 720p mmmmm :)

bloody hell! dobro si me podsetio, idem i ja da gledam BR na svom imba TVu =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mi smo do jutra gadjali tablu sa neke pristojne udaljenosti.

bio sam najgori.

stvarno je bilo neverovatno, prava zimska idila, nigde nikog, ali najbolje je kada na stazi pravis prve tragove u snegu! sada je potpuno drugacije, svuda blato [xx(]

a trenutno.. mrtav sam..

celo jutro fizikalisao, zadnje pripreme pred otvaranje klizalista, pa ono, od sledeceg vikenda navalite u zamak na klizanje!!! rurovce castim toplim cokoladama/kuvanim vinom/kuvanom rakijom!

Link to comment
Share on other sites

@ statorko mali dronko

istripovao si, evo upravo radim muziku, a film cu da gledam nocas :) volje i kafe vazda ima *<8) u svkaom slucaju, jedva cekam praznike, samo muzika i spavanje 24/7 :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe da otvaram novi topik pa... da li bi neko bio voljan da mu platim da mi odradi pismeni iz mate preko MMSa? U pitanju je limes funkcije, nesto bruka lako ali ja niti imam vremena niti zelju da pogledam o cemu se tu radi... Moj red bi bio zahvalan :D (btw ponuda ne vazi ako neko odeljenje prirodnog smera kojim slucajem nema nikakav kont ili pismeni kad ja imam pismeni iz mate pa mi oni urade... saznacu to sutra) :D

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, zar ti nije lakse sad da ucis tu matematiku pa da ustvari znas pola kad budes trebala da spremis matematiku 1 na prvoj godini ekonomije? to "kad budem trebala da ucim ucicu"... necu da te baksuziram, ali to nije bas uspesan studentski mentalitet (tacnije, to moze sam na arhitekturi :))) ), ali dosta toga, nisam ti ja cale.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...