Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spavao do malopre,uhavtio neku loshu seriju da lezem u 6-7 ujutru,i spavam do popodnevnih sati...Pitao sam dokotra o chemu se radi,i rekao mi je da je to retko oboljene poznato kao "chizrinitikus" [:D]

im famous \o/

inace pijem kafu, raspitujem se o totalnom cehu oko diplomskog i tako

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jebo mamu kako je brrr!

=/

odoH da se paqjem..

edit: http://www.myspace.com/skyche &

*** Bedno piskaralo ***

moji danashnji favoriti..

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Srećan sam, posao koji je trebalo da traje 6-7 sati, završio sam za cca 75 minuta.

Da nije AB vikend sigurno bih radio mehanički po projektu tih 7 sati.

Ovako misli se roje, i dolzaimo do rešenja :)

I posle wow nije koristan

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

slusam ministry, i spremam se da jedem neke tople sendvice...

posle toga do drustva na kucnu bleju, posto je isuvise hladno da se tociljam do grada... a i nisam nesto u party fazonu veceras...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

nova romansa hohohoho

inace, sacu malo dote :)

Ne znam ja ko je branio Maru na onom topicu :)

Prochitah napokon ceo topic o Mari i dalje mi nije jasno chemu toliki h8...Darijan je nervirao 100x vishe kada je doshao na forum, a sad se o5 vraca na stare staze, pa nije dobijao toliki h8 i pretnje...Malo je retardirano i nezrelo ali dobro...100 ljudi 100 cudi...(nastavite :))

.

Link to comment
Share on other sites

Srećan sam, posao koji je trebalo da traje 6-7 sati, završio sam za cca 75 minuta.

Da nije AB vikend sigurno bih radio mehanički po projektu tih 7 sati.

Ovako misli se roje, i dolzaimo do rešenja :)

I posle wow nije koristan

ccc igore kakva si sad pichka od choveka ispao

odvratni Dirge ti je miliji od TF2ke sa drugarima...

stvarno...

also onaj COD4 je tako veselje (bar meni) ne secam se kad smo se poslednji put tako klalitimmejtovi jedni sa drugima =o)))

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ja ko je branio Maru na onom topicu :)

Prochitah napokon ceo topic o Mari i dalje mi nije jasno chemu toliki h8...Darijan je nervirao 100x vishe kada je doshao na forum, a sad se o5 vraca na stare staze, pa nije dobijao toliki h8 i pretnje...Malo je retardirano i nezrelo ali dobro...100 ljudi 100 cudi...(nastavite :))

To sto si ti sad pod subjektivnim utiskom sto se prozivas sa Dakijem,ne znaci da jeste tako

i btw,Daki jeste bio i banovan i hejtovan itd.

A Mara je jednostavno Mara,i ako ti i dalje nije jasno,onda gg no re.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

also onaj COD4 je tako veselje (bar meni) ne secam se kad smo se poslednji put tako klalitimmejtovi jedni sa drugima =o)))

meni je isto strava COD4 u multiplayeru. Ne znam sto se militju i margiju nije dopao ... zato sto nema nishan? :) Dobra je akcija, i ne znam, kul je :)

Ustadoh jer me je probudio telefon, pa rek'o daj da popijem kakav chaj pa da lagano krecem napolje po ovoj ledari.

Link to comment
Share on other sites

Jele su mi se grozdjice,pa sam ih uzeo i poceo da jedem.

A mozda i posle njih popijem malo caja.

Videcemo.

Eto tako...

[edit] Evo uzeo sam sad caja malo nasuo,pa cekam da se ohladi pa da ga popijem,a kako je vruc mozda se nikad i ne ohladi.Ajde videcemo [/edit]

SMOR

Edited by WaitAndBleed
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...