Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ooo, pa daa :D srecan nam rodjendan ^_^ ne mogu da verujem da vec 6 godina trolujem ovde, novorodjenche bi krenulo u prvi razred do sada, ako krece godinu dana ranije ofkors.

Birthday_Cake_by_pronouncedyou.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

uzeli juce nov tv, i jos uvek ne mogu da se naviknem (stari je sljakao odlicno, ali je onda sbb prebacio jurosport u neki opseg koji toshiba iz 90te ne hvata, i cale je skontao da je "red vise da uzmemo nesto novo" :)

[roflmao]

ista prica i kod mene... samo sto je tv u mojoj sobi i nisam jos nista drugo uzeo :(

Link to comment
Share on other sites

nashla sam pesmu koja mi se celo jutro vrzma po glavi.. \o/

inache.. juche je bio sudnji dan u domu zdravlja zharkovo! napravila se neverovatna guzhva.. +lekari su bili na nekom predavanju na brdu.. pacijenti su vetj krenuli da kuju paklene planove.. kako da prijave sestre i lekare.. nonstop su ulazili u kartoteq da se raspitaju kad tje lekari da dodju.. eto.. prezhiveli su i taj dan.. oO

spremanje.. pa na posao.. bla..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...