Jump to content

Bojkot Monopolu


Recommended Posts

Potrosace je ovog vikenda, kao hladan tus, preseklo jos jedno poskupljenje.

U ionako praznu korpu juce su bojazljivo stavljali mleko po novoj ceni

dugotrajno kosta 80 dinara, a sveze, koga je na rafovima bilo u manjim

kolicinama, 62 za litar. Cena jogurta je u manjim trgovinama korigovana

na 82 dinara za litar.

Politika, 03.12.2007.

Monopol u proizvodnji mleka nam je naneo jos jedan udarac. Po cetvrti put za tri meseca mleko poskupljuje.

Sta mali covek moze da uradi protiv monopola!? Moze da ne kupuje MLEKO!

Niko od nas nece umreti ukoliko ne kupi mleko bar PET dana.

BOJKOT!

Ako su potrosaci Engleske, Nemacke, ... i zemalja sirom Evrope mogli da se organizuju, mozemo i mi u Srbiji!

Ne kupujte mleko od 10.12 - 14.12! Neka monopolisti vide da su oni tu zbog nas, a ne mi zbog njih!

Bojkot!

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt. stvarno nerealna cena... ko da sisas direktno sa dojiljine sise... bojkot ofc...nego jel ima neka organizovana podrska... rur je samo za elitu... :) ko ce da obavesti vecinu smrtnika... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Slabo kupujem mleko ovih dana, jogurt doduse cesce, ali cu videti da zaista mozhda tada ne kupujem mleko. Sve sve, razumeo bih ja kao, trazhe krave vishe para za svu tu muzhu :) ali kad sam saznao da je nase mleko u Crnoj Gori jeftinije nego kod nas, e to je bash bezobrazno. A odgovor je - "nema konkurencije" :) Tako da, mislim da cu ucestovati u protestu.

Link to comment
Share on other sites

da, najachi je bio taj neki direktor imleka i kao pita ga voditeljka zashto mleko odavde prodaju u rs-u za 20 din manjoj ceni, a on bez blama, pa ovde nema konkurencije, moze nam se. pravo pitanje je zashto ovde nema konkurencije, jel to na nekoj listi zashticenih proizvoda?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

nedavno se u prodavnicama ovde pojavilo mleko u kesama onim ... koje kosta 35-40 din / l .. ali brzo je nestalo iz ponude, ne znam zasto

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Daj ne lupaj, pratis li ti sta se desava u Srbiji?

Jedan covek drzi skoro sve mlekare, jedan covek drzi skoro sve uljare, jedan covek drzi skoro celu maloprodaju u zemlji, formiraju cene kako im se digne kita, nisu svi puni kao ti pa da ih boli uvo kolike su cene, kao stavite koliko `ocete imam ja para, egoisticni covece

Ovo se odnosilo na Statora

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Koja je to stoka , pa mislim stvarno aj za nas starije konje , mi i mozemo da ne pijemo mleko , ali klinci i klinceze od par godina oni moraju, kako ce jedna samohrana majka da izgura sve ovo ili na primer neko sa minimalnim primanjem a ima dete od par godina kojem treba MLEKO SVAKI DAN !!!

Ovo je sramota i za hleb , i za jogurt , i za MLEKO , kolike su cene , JEBEM TI SRBIJU NAJSKUPLJI smo u regionu i sire .

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

I tu su ti vala velike razlike, kod Miskovica (znaci u svakom Maksiju) jedna limenka kosta 40 din, a kod Rodica je 31 din, 9 dinara razlike na jebenu limenku, po jednoj vecoj kupovini ustedis u proseku 1000 din ako ne kupujes kod Miska lopova

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...