Jump to content

Bajkovita prica.....


Mare

Recommended Posts

Evo ovako.. Sta se meni dogodilo u petak uvece...

Dogovorio sam se sa devojkom da se nadjemo ispred TC banjica, jedva sam nasao (jako slabo znam taj kraj).. Parkirao sam se na plocnik, kako sam se parkirao na plocnik (nisam ni kola stigao da ugasim) ispred mene (na uglu, nekih 15ak metara od mene, dovoljno da moji farovi padaju tacno na njegove noge) je bio jedan lik, i pricao na telefonu. U tom trenutku iz ljubicastog pezoa iskacu 5ica ljudi (svi u fajerkama i trenerkama zavucenim u bele carape) i skacu na tog lika, obaraju ga na pod, uzimaju mu mobilni. Reko sam sebi 100% pljacka. Krenuli su da ga biju na zemlji, razmisljao sam da li da zovem policiju da im prijavim sta se desava, i u tom trenutku jedan od te petorice se okrenuo ka meni i pogledao me (tj. video je zato sto su mi farovi upaljeni bili i padali tacno na njega - to se sve izdesavalo u roku od 20 sekundi - i dalje mi je auto bio upaljen) i ja sam cisto iz predostroznosti zakljucao kola, taj lik se nesto polako muvao (kao gledao telefon) i kada je bio na nekih 5 metara se zaleteo na kola i pokusao da otvori, srecom bila su zakljucana. Dao sam pun gas pobegao sto sam brze mogao i nekih kilometar, kilometar i po odatle se parkirao preko puta OMV pumpe i rekao devojci "jao neces mi verovati sta mi se desilo" ispricam celu pricu i kazem joj da cemo se tu naci. Zvao sam starijeg burazera da ga pitam (posto on zna banjicu kao svoj dzep) gde da idem, da li uopste da idem sad na banjicu (posto smo hteli da izadjemo u 4ti april - studentski dom) i u tom trenutku taj isti pezo mi preprecuje put, kako sam ga video tako sam dao gas smotao desno da obidjem kola, smotao levo da ne udarim u banderu i kad sam bio na pola puta do sledeceg semafora cuo sam dva pucnja (sve vreme mi je bio brat na telefonu i slusao je sve sto se desavalo). Vozio sam kako sam znao i umeo, kakva crvena svetla, znakovi i prednosti samo vozi, spasavaj zivu glavu, samo sam gledao da se negde ne sudarim jer nisam znao da li su 100 200 metara iza ili ih uopste nije bilo... Tada sam nekako naleteo na put za jajince (setio sam se da tamo imam kumove pa reko kod njih cu da se zabodem) pratio sam neki audi noviji i gledao sve vreme u retrovizor, 2-3 krivine iza nikog nije bilo i u jednom trenutku sam video prilaz kuci isti kao kod kumova i pomislio sam da je to to.. Kako sam skrenuo naglo tako sam upalio i migavac i duga i sve, kad ono neka druga kuca... Rekoh jbg sad nema povratka ko zna da li su i dalje iza mene... Neka devojka je izasla na prozor i ja sam je pitao jel ima neko stariji u kuci, izasla je neka gospodja ja sam joj sve objasnio i ona me je pozvala unutra i sipala mi cak sok. Nisam ni gutalj popio kada sam cuo ispred neke ljude kako koracaju i vicu (pomislio sam da su opet ti pljackasi i razmisljao sam jebote sta sam zeni sad ucinio, pobice i mene i nju i sve - nisam nista prepoznao zato sto je napolju bilo jako mracno a unutra jako svetlo, pa je staklo bilo kao ogledalo) i uletela je interventna policija (sa heklerima pistoljima i kalasima) vikala "na zemlju...". Ja sam lego na zemlju stavio ruke na ledja, jedan mi je napravio polugu na ruci (kolenom) i pitao me sta vozim, ja sam mu odgovorio vozim zelenog juga "auto skola starter" sa onim gepekom na krovu. "STO BEZIS OD POLICIJE" - ja u tom trenutku pomislio, videli me kako vozim kontra trakom, prolazim kroz crvena svetla itd... Tu su me prvo tukli unutra, stavili mi lisice (od kojih imam plave oziljke kolko su ih stegli) i krenuli da me vuku po podu ka izlazu. Nekako sam ustao dok me je lik iz interventne vukao i pomislio fala bogu da su me "oni" nasli prvi, sad cu sve da im objasnim. Kada su me izneli na ulaz taj sto me je vukao me je bukvalno dodao ovom drugom liku koji mi je postavio nogu i bacio me na beton kao da sam vreca pasulja, tu su se pridruzili i ostali i krenuli klasicno sutiranje dok sam ja imao lisice na rukama i nisam mogao glavu da branim od njihovih cizmi... Kad im je to "dosadilo" - dok sam ja sve vreme vikao da im "objasnim samo", naravno sa klasicnim odgovorom "STA TI IMAS DA OBJASNIS", kad sam mu ja na tenane sve pojasnio ovaj je rekao "au brate, ti si se nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme"... U pitanju je bila policija u civilu (koja se meni em nije legitimisala, em nije ni vikala policija (ko da bi stao da su vikali policija) em nisu imali rotaciju na tom pezou (jeste civilni ali valjda imaju ono malo govno sto stavljas na krov) em je pokusao TRCECI da mi otvori vrata od kola, znaci da je hteo i mene do opljacka) Tu su me priveli (nova kozna jakna, nove patike kao i duks i farmerke potpuno unistene...) na putu do stanice mi je telefon zvonio 100 puta ako ne i vise, a ovaj degen se igrao, jednom stisne silent, jednom prekida poziv, jednom stisne silent, jednom prekida poziv itd. Sve do policijske stanice, kada su skapirali sta se sve izdesavalo. Oni da bi zastitili svoju retariranu guzicu su mi pretili kako oni i dalje mogu da me odvedu dole u pritvor da me ubiju i ostave u nekoj sumi, kako sam ja mogao policajcu da otkinem nogu kada sam onako bezao sa mesta (sto je gnusna laz prvi put je bio sa leve strane automobila i sigurno se odmakao kada je video da su kola otkljucana) drugi put sam kao njima okrznuo auto i mogao sam da pokosim i da napravim invalida od "inspektora" (STO JE JOS VECA laz jer ja kad sam video da neki pezo polako ide ka meni a tek kad je pokusao da mi prepreci put sam dao gas i smotao sto sam brze mogao i pobegao, a nista se nije culo kako sam ja okrznuo kola itd.) onda pretnje tipa nas je bilo petorica u kolima ko ce da poveruje tebi jednom itd. I sto je najgore danas kad sam isao do te zene da joj se zahvalim na tome sto me je primila u kucu ona mi je rekla da su oni njoj rekli da sam ja pucao na njih, kako je smela da primi razbojnika u kucu itd. Kad su uleteli u tu kucu cuo sam da su joj opalili nikad gori samar i ona je vrisnula, najgora stoka. Tada sam razmisljao samo o jednoj stvari (tj. dve) o tusiranju i krevetu. Ispitivali su me 20 puta (ako ne i vise). Svaki onaj sto je bio na licu mesta me je ispitivao makar jednom + neki novi likovi.

Eto... Sta reci posle svega ovog, tuzna, tuzna prica, ali kao sto mnogi kazu sto te ne ubije cini te jacim. U zivotu vise policajcu necu poverovati (ko da sam im ikada i verovao).

Ono sto vas molim je da na ovu temu ne zbijate sale, jer mi je dosta njih od strane policajaca inspektora i nacelnika TBH.

Sve ovo sto sam napisao je 100% istina iz moje tacke gledista i stojim iza svake moje reci. Ja mislim da nigde nisam pogresio, postupio sam kao i svaki normalan gradjanin.

Taj momak sto su ga hapsili (vise je izgledalo kako ga pljackaju) je inace u toku dana opljackao kazino maskiran i sa pistoljem. Kako za ime boga nasa policija misli da bi ja njemu pomogao u bilo cemu sa "auto skola starter" natpisom sa strane automobila i sa onim gepekom na krovu? Da li ti ljudi imaju mozga? Srbijoo......... Zalim ljude koji govore o ljudima koji su otisli u inostranstvo da su "izdali srbiju" ili da su "kukavice". Ako ovako nesto moze da se dogodi brucosu filoloskog fakulteta koji je na budzetu, koji nikada nije bio priveden u policiju, koji je preko 10 godina paketice iz SUP-a (keva mi je tamo radila, koji nema veze sa vezom onda ne znam da li ovde vredi ziveti.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da ih tuziš - ne vredi.

Da ispričaš to nekim medijima tipa b92 - možda vredi.

Verovatno su tog baćka što je opljačkao kazino bolje tretirali nego tebe, plus se dogovorili da posle karaju nešto - oduvek tvrdim da je govno govno, sad ona gluplja govna odu na 6mesečni kurs.

Samo mali dodatak : u niihovim glavama, ti zbilja jesi kriv jer si bezao od policije. E sad to sto se nisu legitimisali, sto nisu uniformisani i tako milion propusta, to je "ah da jao ali ipak je bezao"

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Auuu. Shta da ti kazem, panduri su bagra skoro svuda u svetu zato shto mogu da rade shta hoce.

Za vreme Miloshevica sam popio pendrek u ledja (hvala Bogu da sam imao ranac pa je ublazio udarac) i panduri su nas legitimisali zato shto smo bili iz demokratske stranke. Znam ljude koji su mnogo gore proshli...

U Moskvi nedao ti Bog da se nadjesh na pogreshnom mestu u pogreshno vreme, mene su jednom zaustavili i hteli da im svedochim protiv jednog lika ali sam stranac pa nisu mogli da me iskoriste za shta sam zahvalan jer nikada ne znash shta moze da ti se desi kada si svedok a nemash nikakvu zashtitu...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Stoka, mada su suvisni komentari tipa "Srbijo", i u svetu nisu panduri nista bolji, mogu da ti nameste sta hoces, mogli su opusteno i da kazu da si ti opljackao kazino i pucao na njih, pa se ti zali upravi Vodovoda

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Taj momak sto su ga hapsili (vise je izgledalo kako ga pljackaju) je inace u toku dana opljackao kazino maskiran i sa pistoljem. Kako za ime boga nasa policija misli da bi ja njemu pomogao u bilo cemu sa "auto skola starter" natpisom sa strane automobila i sa onim gepekom na krovu? Da li ti ljudi imaju mozga? Srbijoo......... Zalim ljude koji govore o ljudima koji su otisli u inostranstvo da su "izdali srbiju" ili da su "kukavice". Ako ovako nesto moze da se dogodi brucosu filoloskog fakulteta koji je na budzetu, koji nikada nije bio priveden u policiju, koji je preko 10 godina paketice iz SUP-a (keva mi je tamo radila, koji nema veze sa vezom onda ne znam da li ovde vredi ziveti.

Strasno je to sto se desilo ali odmah da ti kazem to je moglo da ti se desi u svakoj zemlji, jednostavno budala u policiji imas svuda a kad se nadjes na pogresnom mestu u pogresno vreme dogadjaju se ovakve stvari, pa i u Americi ona budaletina je uzela pistolj i poubijala gomilu studenata jer su se nasli na pogresnom mestu u pogresno vreme, to je bukvalno stvar srece i okolnosti, nisi nikako mogao to da sprecis niti si mogao da znas da ce se tako nesto desiti, postupio si 100% ispravno kako bi verovatno i svako drugi postupio, mogao bi da tuzis policiju i da uzmes neku kintu kao nadoknadu verovatno, ako bi ta zena svedocila za tebe.

A policija je bahata u svakoj zemlji, nije to do zemlje vec do psihe svakog coveka, oni su nauceni da budu takvi i trenirani da budu takvi, ja bih tuzio policiju da sam na tvom mestu.Trebao si odmah nakon dogadjaja da pozoves B92 da im ispricas sve i da napravis medijsku hajku za tu stvar, verovatno bi te snimali i sta ti ja znam ali oni su zeljni ovakvih prica jer od toga uzimaju najvise para, uzmes nekog dobrog advokata i lepo pokrenes tuzbu, jedini bi ti tu bio problem malo javno eksponiranje i zahtev za svedocenje one zene ali u svakom slucaju verujem da bi dobio spor i primio neku novcanu nadoknadu, mada opet policiji se ne treba zamerati.

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Tuzi ih naravno

Ovakvih(Dobro ne bas ovakvih) prica sam se naslusao i posle em pitaju sto imas strah od interventne policije i ostalog.....

2 ortaka su ispred ulaza u stan sacekali 6 likova iz interventne ubedili ga da je bacio neki papiric dok su mu oni rekli da stane ubili boga u obojici.

Naravno posto je jedan od njih imao veze posle tuzbe su svi iz te patrole popili otkaz i jos ko zna kakve kazne

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

Dajte ljudi sta se lozite , pa to ne moze da prodje pa mogu da se kladim u sta hocete , pa jer vi jos niste svesni u kojoj zemlji zivite , samo bi sebi zajebao zivot samo tako . Cuti dobro je sto su ti sve kosti na broju i glava .

A te predrasude o policiji hm , dobro jesu stoka ali ima i jako dobrih policajaca .

Link to comment
Share on other sites

brate bedak veliki

jednom liku iz kraja se desila slicna prica

decko isao na posao u 5 ujutro

i radio na luci Dunav

i kako je isao tuda,pocne da ga prati neki auto,on se usere i ubrza i vidi da i ovi ubrzavaju

i sve u svemu krenuli isto tako da pucaju na njega

i on im lik nekako pobegne

i uleti u sup u 29og novembra i kao PUCALI NA MENE

i oni kao ma daj sta se tripujes boli te kurac,ajde idi kuci,i on decko izadje iz supa i strpaju ga u kombi,izubijaju ga,otkinu,izdeformisu

decko i dan danas ima strah nocu sam da ide ulicom

sve se zavrsilo istom tom spikom "nasao si se u pogresno mesto u pogresno vreme"

a kad je kod doktora isao da mu kao napise sta mu sve fali da bi ih tuzio i doktor pre nego sto mu dao papir pita,protiv koga ti je to i on kaze da protiv policije i doktor uzme i pocepa papir i kaze "ja ne mogu ovo da ti dam"

i tu se prica zavrsi

sramota jebote,probaj da dignes hajku u novinama,jebem im mater

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ae poshto svi neshto seru shta treba da uradish da bacim i ja mudroliju. realno poshto si bio u shoku (mislim bio si u shoku kad si to prichao sutra, a kapiram da si josh uvek) ne verujem da si zapisao/zapamtio/video brojeve znachki, tablice, vreme da bi imao shta konkretno da navedesh pored same priche kad bih tuzhio. druga stvar jesu zhivci i veze u institucijama preko kojih bi voleo da isterash "pravdu" bile te institucije policija, pravosudje ili mediji. bilo bi lepo kad bi probao, al kapiram da ti sada nije ni do chega drugog sem do toga da razmishljash u pravcu "kad bih samo mogao da vratim vreme i da se to nikad nije dogodilo" ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nego, za to njihovo "nije stao pred policijom", ti imaš kontraargument da nit je neko od njih rekao da su policija, niti su tako izgledali, već su izgledali i ponašali se kao kriminalci.

Tako da bih ja sad ovog momenta zvao ili B92 ili neku NVO.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

mare brate nedaj nikako da ostane na ovome... tuzhi ih,ko ih jebe... mediji... razglasi... poshto nije prvi put da se deshavaju takve stvari da nevini stradaju i imaju posledice zbog njihovog bahanalisanja... oni to koriste svaki dan... izhivljavaju se... lepo brate ti njih tuzhi , i pozovi neke medije ,isprichaj shta se desilo... sigurno ce biti bolje... nego da ostane ovako...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Lako je reci sada: tuzi ih bre, ja sam srecan sto sam ziv i sto mi nista nije slomljeno, ja da se jebem sa sudovima 1 godinu posle svih ovih sranja, da idem po medijima da se eksponiram, jednostavno nemam vremena za takve stvari.

Znam da se dogodila nepravda, ali da rizikujem da odlazim u novinske/televizijske agencije, da ih tuzim i da i dalje postoji sansa da sve sudske troskove ja podnosim, ne mogu, nemam ja strpljenja za takve stvari. Znam dobro da bi svaki novinar jedva docekao da se docepa ovakve price, ali kao sto sam rekao za takve stvari ja nemam vremena, uskoro je januarski ispitni rok i moram da ucim, pored toga imam velike "obaveze" u doti tj. dosta klanskih mecheva i to mi oduzima vreme, a da ne govorim o devojci itd...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Lako je reci sada: tuzi ih bre, ja sam srecan sto sam ziv i sto mi nista nije slomljeno, ja da se jebem sa sudovima 1 godinu posle svih ovih sranja, da idem po medijima da se eksponiram, jednostavno nemam vremena za takve stvari.

Znam da se dogodila nepravda, ali da rizikujem da odlazim u novinske/televizijske agencije, da ih tuzim i da i dalje postoji sansa da sve sudske troskove ja podnosim, ne mogu, nemam ja strpljenja za takve stvari. Znam dobro da bi svaki novinar jedva docekao da se docepa ovakve price, ali kao sto sam rekao za takve stvari ja nemam vremena, uskoro je januarski ispitni rok i moram da ucim, pored toga imam velike "obaveze" u doti tj. dosta klanskih mecheva i to mi oduzima vreme, a da ne govorim o devojci itd...

Brate mili, ne moraš ih tužiti, jasno je da bi to bilo sviranje kurcu i akanje po sudovima za ništa, ali obavezno javi medijima, makar jednim novinama (nikako Novostima ili Kuriru, oni kapiram da bi od tebe napravili krimosa, nego Blicu ili tako nekom ko bi jedva dočekao), sve ti se svodi na jedan mejl/telefonski razgovor i eventualno jedan razgovor s novinarom u redakciji, bez slikanja. Ako prećutiš, samo si pomogao barabama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...