Jump to content

PIVO


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj trip pravicu se da nisam pijan je tako prajsles

secam se kad su se moja dva ortaka prebila i idu ulicom sa flajkom kisele

i brate ubrzali i usitnili hod i idu ulicom izrogachenih ochiju kao da ce da ubiju nekog

i onda je jednom ispala kisela voda i izbacili su se iz tripa :)))

i da jebote

veceras sam probao taj novi famozni lav

mislio sam da me sve vreme neko zajebava i da mi dosipava secer u pivo

mislim wtf?!

koje sranje,popio sam jedno i odlucio da se ne nacirkam

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Dakica : A sto ti mislis da svi kad izadju muvaju ribe...ja dok sam kao "pio kad izadjem" pijuckao sam eto radi zezanja i da pevam roots bloody roots a da me ne bude bas puno sramota. Opusti se :)

ma daki se salio

volim kad mi je "kamen na glavi" :)))

edit() {

da ne zvuci gej, tako drugar moj opisuje osecaj dok je pijan

}

Edited by qwertyuiop
Link to comment
Share on other sites

lav je jefrin ,a dobar! Gotivin lav dosta... mada... ni jelen nije za bacanje... ofc... Weifert djubre... radio sam ove godine na shtandu Weiferta ne beerfestu... pivo za povracanje... uff :(

-Jel snimio neko mozhda pivo GROM?? ^o) ima 8% :D BiP ga pravi :D toliko o kvalitetu :D

grom pravi vajfert i ima 7 isto kao i lav7

grom je dosta gorak pa ko voli nek izvoli ali je steta sto se proizvodi samo u flasama od litar

lav 7 nije los ne oseca se dodatak alkohola

ja najvise pijem jelen ali ako treba dve litre uvek apatinsko

reci ce ljudi isti djavo ali meni nije;))

vajfert mi se ne svidja isto kao i holsten

beks i tuborg su mi ok ali ne volim strana piva

mb ne postoji..!

btw zacudila me vasa visoka ocena holstena

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Da, ali za akcije "kvantitet iznad kvaliteta" i "nas 5 skupi 100din" nema bolje. Ja kad sam bio mali toga nije bilo nego smo morali da se izbacujemo za gajbe stakla, vi mladez ste razmazeni lakocom nabavljanja piva danas. Vise je moja licna karta provela u prodavnici nego kod mene za vreme srednje. I uvek se nadje neka smotana budala pa izgubi/razbije flasu. God damn it!!

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Da, ali za akcije "kvantitet iznad kvaliteta" i "nas 5 skupi 100din" nema bolje. Ja kad sam bio mali toga nije bilo nego smo morali da se izbacujemo za gajbe stakla, vi mladez ste razmazeni lakocom nabavljanja piva danas. Vise je moja licna karta provela u prodavnici nego kod mene za vreme srednje. I uvek se nadje neka smotana budala pa izgubi/razbije flasu. God damn it!!

Kako mi to vraca secanja na 2000. i 2001. Tu negde su pocele da se pojavljuju plasticne flase, ali je gajbica bila zakon.

Link to comment
Share on other sites

vitez...da li je to neki parfem?...

ne, ozbiljno, vitez je bio neko bip-ovo djubre koje su pokusali da profuraju narodu cca 98me ili tako negde...sa sve likom u odvratnoj kartonolikoj replici srednjevekovnog oklopa koji pokushava da kupi isto u soc-supermarketu...tuga really...

inache nisam nesto ljubitelj piva kao nekotj, radije cu da pijuckam "hemije" sa limunom nego mnoge chiste stvari ionako najcheshtje kad naruchim negde crno tocheno dobijem razvodnjeno kiselo nesto....

also osecam se prozvanim da dodam akonto cheshkih piva (gde u najdno tjumezu sa najgorim alkosima sluzhe bolje tocheno nego u domacim najboljim kafanama): Budwar > Crni Staropramen > Pilsner Urquell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...