Jump to content

PIVO


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wtf? otkud da je vajfert tako pukao, njega sam bash gotivio... e da otkud vama panchevcima dobra voda za pivo? :)

ma brate kad ti Turchin ulozhi u postrojenja mislim da nije bitno kakva je voda lol :)

VODA IZ TAMISHA FTW :))))

Kao sto rekoh,jedini je problem sto se weifert puni u Zajecharu a svi znamo da Pils plus je pandan onom dedi(Jagodinsko),toliko o kvalitetu tog piva.Zato sad Zajecharci slave ;)

Probaj efes,odlican je.Mada pretpostavljam da si pio efes u Turskoj pa ti sigurno nece biti taj filing ko tamo,ali skroz je ok.

da

a sto se tice ostalih piva...

meni je najbolje vajfert i dalje, dok recimo redovno pijem lava..

jeste, odlican je lav sedmica!

a ovo, tuborg, sol, banditos.. sve su to shminkerska piva..

ma oni ljudi sto ne vole veifert i recimo jelen su ljudi koja vole ta laksa piva,zaboravlja se poenta da pivo mora biti gorko,zato je meni holsten ftw,a od domacih weifert i jelen.Lav je kul takodje,veceras cu da probam ovaj od 7%

a tuborg je ipak mainstream pivo ne mozes ga strpati u isti kosh sa Solom i Banditosom,narocito jer Banditos ni nije klasicno pivo.A Sol ne znam da li je neka varijacija kao banditos ili ne.

Ali objasnite mi zasto je flajka Corone 140din omg jebote

pa Bavaria,Amstel i Hajneken su po 70-80 dindzi,u cemu je trik?

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jea, evo upravo sam video da se i u ameriku uvozi, nema fabrika tamo, tako da je verovatno ista situacija i sa evropom.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Moram lokal-patriota da budem :)

pivara1.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nase jelen, pa onda deset mesta ispod mozda lav, vajfert nije pivo tako da nista...

od stranih amstel pa onda deset mesta, pa recimo ginis, pa moze i tuborg, hajneken ne mogu da smislim, mnogo mi slatko nekako...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

grolsh je ubedljivo najgore pivo ove planete, to si sad rekao da bi ispao kul i nabrojao enshto novo shto realno retko ko kad pije, ne zato shto nema gde da se nadje nego iz razloga shto ej mega govno, sranje, krshina. da mi dash grolsh i jagodinsko pre bih pio jagodisnko.

to moze da voli jedino neko kome je ischezlo chulo ukusa.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

grolsh je ubedljivo najgore pivo ove planete, to si sad rekao da bi ispao kul i nabrojao enshto novo shto realno retko ko kad pije, ne zato shto nema gde da se nadje nego iz razloga shto ej mega govno, sranje, krshina. da mi dash grolsh i jagodinsko pre bih pio jagodisnko.

to moze da voli jedino neko kome je ischezlo chulo ukusa.

? Koji je tvoj fakin problem? Jel te riba shutnula jer nisi hteo da joj platish grolsh u kafitju?

Chill brate ...

Moja omiljena piva su grolsh i fosters pa posle njih idu plzensko miller zlatopramen za slovenacko trziste i tako dalje ..

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

grolsh sam pio samo jednom kada sam bio van srbije, i popio sam samo dva komada *ona od 0,5 i za toliko mi se pivo svidelo poprilichno jer nisam pio ni jedno slichno... ali opet to je samo jedna prilika mozda sam bio zedan mozda sam alav na pivo ko zna... ali da mi se tad svidelo jeste i probao bih ga odmah da imam gde.....

a jel se seca neko ere kajzera kada je to malte ne bilo jedino uvozno pivo, tamo negde pre bombardovanja dok smo josh lizali ona mala bokasta piva i slushali rnr u kariranim koshuljama :P

kaiserbeerfasstyp.jpg

[:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...