Jump to content

Telenor


Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobih sms od telenora da slave godinu dana i u to ime su spremni da svakom korisniku koji im ostavi sve moguce podatke o sebi(racunajuci i JMBG) na njihovom sajtu daju 1500 din kredita. Ne hvala gospodo. Ne nasedajte.

Ako su ti trazili i sliku tuzi ih za diskriminaciju :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

datum rodjenja... bez prve cifre za godinu ofc... dve cifre mesto rodjenja... 71 je bgd... milsim iza toga pol... 0 muskarci 5 devojke... pa koja si beba taj dan... nisam siguran ne drzite me za rec...

btw cali you are dismissed

Neka od tih cifara služi kao checksum. Znam da su nekome u osnovnoj rekli da mu matični broj ne valja jer se te cifre ne poklapaju. I to su mu provalili posle 13-14 godina lol!

isto sam cuo ali mi nije jasno koji je to broj... meni je 1402980710100... 71 beograd... 0 musko... mozda deseta beba a kolicnik je ceo broj pa je 0 ostatak...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

kaze da si rodj 17.10.1977. u porodilishtu koje nosi br 87 kao mushko dete i to 20-o po redu na taj danu u tom istom porodilishtu:))

znachi ako uzmemo da se porodjaji deshavaju po nekoj normalnoj raspodeli(shto ej inache veoma suluda predpostavka), a da se u tom porodilishtu mozda rodi oko 30-oro dece, rekao bi da si rodjen u popodnevnim chasovima u ponedeljak:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...