Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ma pusti, balavurdija!

hehe, 'de se toga seti :)

Bio sam malopre do prodavnice, i neki lik prolazi, uzima jedno 10-15 milka cokoladi i ide dalje. Ja idem, kupujem, i tek posle par minuta dolazim do kase, kad neka zhena ulazi na vrata i kao "Jao, eno, ukrali su vam milka cokolade, bas kao sto sam vam rekla!". Sto me podseti na sinoc, kad sam se vracao iz grada, tamo kod Karadjordjevog parka izvukla interventna lika iz nekog automobila (matorijeg) vezali ga i stavili na ulicu da lezhi onako, i sad oni nesto pricaju, on lezhi na podu ... ja prvo mislio mrtav, al' vidim vezan je, al' mi uopste nije jasno sto lezhi na podu ... prehladice se :)

Link to comment
Share on other sites

stvarno, kakvo vece!!! ali sad sam mrtva, nisam mogla da zaspim kad sam dosla gajbi :/ za neke stvari i dalje ne mogu da verujem da su se desavale, kao sto rece maud "ne mogu da verujem da takve osobe postoje" ... gde ide ovaj svet :D

btw maude, mogla sam ja da te zakoljem, samo da si rekao, opusteno :*

jel bar neko pomogao ramiju oko gajbe? :|

sry rami za sav onaj nered :/

i jel moze da mi bude nesto s obzirom da sam pojela tonu stakla? :|

Link to comment
Share on other sites

ma taj lik kao da je ispao iz nekog crtanog filma iz 93ce.

ako ti do sad nije nishta onda kool, imash i one profi gutache stakla, neki su bash pravili karijeru na gutanju flasha:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

stvarno, kakvo vece!!! ali sad sam mrtva, nisam mogla da zaspim kad sam dosla gajbi :/ za neke stvari i dalje ne mogu da verujem da su se desavale, kao sto rece maud "ne mogu da verujem da takve osobe postoje" ... gde ide ovaj svet :D

btw maude, mogla sam ja da te zakoljem, samo da si rekao, opusteno :*

jel bar neko pomogao ramiju oko gajbe? :|

sry rami za sav onaj nered :/

i jel moze da mi bude nesto s obzirom da sam pojela tonu stakla? :|

Koje osobe? Don perinjon kurvice ili likovi kojima to ide na kurac?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sad je neka klinka (tipa 12-14 godina) pevala na RTS-u, naravno toliko su profesionalni da nisu ni ime pustili na početku i kraju, ali iza ide nešto kao dečja Evrovizija ili šta ti ja znam... elem, mala ne da peva nego razbija. A i pesma kao pesma nije jadna. Iznenadženje vječeri © Rambo.

Link to comment
Share on other sites

tezha sam za 25L rakije..

\o/

kruko.. vidimo se sledetje nedelje..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...