Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobar je ovaj Margi, lepo sam ja uvek govorio da je covek rodjeni direktor.

Postoji mnogo modula koje koristi jedan ERP sistem. Za Krukicu najverovatnije nije potrebno nista tako nadrkano, ali otkud mi znamo koje pare on mlati. U sustini, u malim firmama nikad nije problem u softveru. Zato ja tebi Kruko predlazem, ako zelis uopste time da se bakces, da prvo identifikujes probleme odozgo na dole, pa tek onda da se brines oko ulaganja u novi softver (sto naravno ne znaci da ne treba to paralelno da radis).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Odradjeno djenerale! Pa nisam ja dzaba onolike skole svrsavao!

U sustini, u malim firmama nikad nije problem u softveru.

Nisi video moj softver [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e jebe me grlo, ali ne ono kao kasljem i to, nego sluzokoza, crveno, krajnici, svrbi nepce i tako te gluposti, gutanje i to, a treba da budem prenormalan sutra i prekosutra, sta da radim od danas do sutra popodne? dajte neke turbofast savete...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

kako ste smorili sa rachunovodstvom...

umesto u 9 probudio sam se u pola 2....jeeej. posto sam radio do pola 6, mozda je tako i bolje jer cu onda barem imati snage za neke vecerasnje akcijanje, ali cu zato morati da smislim tuznu prichu profesoru za danasnje vezbe

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

e jebe me grlo, ali ne ono kao kasljem i to, nego sluzokoza, crveno, krajnici, svrbi nepce i tako te gluposti, gutanje i to, a treba da budem prenormalan sutra i prekosutra, sta da radim od danas do sutra popodne? dajte neke turbofast savete...

Uzmes Tantum Verde, chaj, Vitamin C i nadas se najboljem :)

Link to comment
Share on other sites

kako ste smorili sa rachunovodstvom...

umesto u 9 probudio sam se u pola 2....jeeej. posto sam radio do pola 6, mozda je tako i bolje jer cu onda barem imati snage za neke vecerasnje akcijanje, ali cu zato morati da smislim tuznu prichu profesoru za danasnje vezbe

alo crtach, kulijana.

vec drugi dan cu da zabodem deset sati na poslu, smorio sam se.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

JESI SE OPET NAPIO SVINJO!!!1?

da, taj navision mi deluje bas glomazno, a pride je i microsoftov, sta ce mi to u zivotu? ;) u principu ima sve sto cu koristiti, ali gomilu tih stvari bih upotrebljavao na nekom mikro nivou, tako da mi se ne bi isplatio :P

bole me ledja do jaja, jedva cekam da izadjem iz kancelarije :(

auf gledao sam i citao i o njemu, u principu se u svetu dele preduzeca koje koriste njega i ostale :P tako se bar hvale, ali generalno to je programche za jednog miskovica :)

jbga moja firma je no.1 u srbiji kada se dodje do hvaljenja tog tipa (i skoro cu precutati da je i jedina :)) i trudim se da tu i ostane ;)

btw nemoj da ti posaljem slike mog programa radjenog u cobolu, uplashicesh se :]

puno srece sa novim softverom :)

da se vratimo na ustaljene teme... odoh na basket pa na lav 7% :)))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...