Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Napolju je ladno za sve pare. tipa nesto -3. Evo me sada na poslu imam zustru raspravu sa kolegom da li je bolja nes ili turska kafa... Sto su ti problemi :)

Turska matori, duze se sprema pa mozes da pocnes kasnije da radis [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gadne ove slave, vec sam na poslu hasao jer je kolegi slava, a idem josh na dve, riknucu danas [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Meni pishe da je -2 :) A takodje, ima i leda, kojeg jelda nema na plusu :)

aaah but you are sadly mistaken my dear physics-challenged friend! na 0 je ravnotezhno stanje, ispod brzhe voda prelazi u led , a iznad brzhe led u vodu...samim tim ako je +2, a pre 4 sata je bilo -4 onda led stvoren u ono vreme i dalje postoji (pogotovo ako govorimo o impaktiranom snegu koji se zaledio) to sto je +2 ne znachi da ce odmasadaoma sav led da postane techan vec da se voda odledjuje istom brzinom kojom se na -2 zaledjuje \o/ TAKO DA LED NIJE ARGUMENT! daj slike termometra na terasi sa timestampom koji sud priznaje or it didn't happen! ;oP

Link to comment
Share on other sites

ovaj kole je jebeno neunistiv, kako coveku sa njim da bude dosadno :)

na poslu truba, svi su se juce nakupovali, imali smo 50 faktura, glava mi je otpala. tako da cu danas lagano preblejati dan uz forum, chaj, i toplu kancelariju. glavni deo posla sam odradio, nasao sam zaposlenog jutros, deluje kao normalan lik.

edit:

a) Pishe da je -2.

PA I NA TARABI PISE PIKICA!1 A KOLE JE KOLE.

upravo citam ceda vs miskovic napusavanje, lopov bode lopova, a stoka se lozi, kao da mora da odabere neciju stranu...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aaah but you are sadly mistaken my dear physics-challenged friend! na 0 je ravnotezhno stanje, ispod brzhe voda prelazi u led , a iznad brzhe led u vodu...samim tim ako je +2, a pre 4 sata je bilo -4 onda led stvoren u ono vreme i dalje postoji (pogotovo ako govorimo o impaktiranom snegu koji se zaledio) to sto je +2 ne znachi da ce odmasadaoma sav led da postane techan vec da se voda odledjuje istom brzinom kojom se na -2 zaledjuje \o/ TAKO DA LED NIJE ARGUMENT! daj slike termometra na terasi sa timestampom koji sud priznaje or it didn't happen! ;oP

To je tacno ali:

a) Pishe da je -2.

b) Ja pod ledom mislim na izuzetno tanak "film" na asfaltu koji se sasvim sigurno prvi otopi kada temperatura predje nulu i ode u +.

Link to comment
Share on other sites

U koju sam zonu sumraka upao juče sa netom, poludeo sam.

Sve je počelo negde oko dva popodne, kada je protok jednostavno nestao, iako lampice na kablovskom modemu trepću kao da je sve u redu. Rekoh, dešava se to često na PTT-u, doći će za koji sat.

Odem na faks, dođem kući i imam šta da vidim - iskočila poruka kako ne može da uspostavi adresu, repair ne pomaže, ja sad gledam šta ću.

A da radost bude veća, prošle nedelje sam rastavljao komp u cilju čišćenja, i posle sklapanja mi je prijavljivao da je network cable unplugged. Pošto nisam imao živaca da ispitujem da li je problem do kabla ili integrisane mrežne koju sam možda sjebao statičkim elektricitetom nastalim duvanjem usisivača u čip i port, prebacio sam na USB vezu, samo da drži vodu.

I tako se celo veče jebavah pokušavanjem opravke, prebacivanjem na LAN (i naravno opet poruka da kabl nije priključen), repairom Windowsa (čak sam ga na kraju reinstalirao i izgubio tri sata na ništa), vraćanjem na USB, i sad ono najzanimljivije - komp uopšte ne konstatuje priključen uređaj na USB! Već počinje da me hvata panika, garanciju za modem nemam, nov košta 4-5 hiljada (ako uopšte ima gde da se nađe), ne znam šta je crko, Intelovi drajveri za USB instalirani, aargh... milion hard i soft resetovanja modema, priključivanja na živo ne bi li ga Windows video, ništa.

Jutros ustajem i gledam opet šta ću, dal da idem do Imtela da uzmem nov mrežni kabl i/ili mrežnu kartu, i aj da probam da prikačim na LAN, ista poruka o kablu. Na suvo i bez reseta modema vadim LAN kabl, povezujem USB, i prepoznaje ga lol! Sad sve šljaka ali totalno ne znam šta se desilo i gde je bio problem. Valjda će doći ADSL pre Nove godine, više mi je kablovskog interneta do ušiju.

Link to comment
Share on other sites

Juce komsija uvatio neke klince kako skidaju kapice od ventila sa mojih kola lol!

I uveo ih u radnju kod caleta, ja sishao dole, oni se jadni usrali, a ja budala nisam isprva otisao do kola i tek posle skapiram da su uspeli da dignu jedan. :(

Sve mi diraj, kola nemoj.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Juce komsija uvatio neke klince kako skidaju kapice od ventila sa mojih kola lol!

I uveo ih u radnju kod caleta, ja sishao dole, oni se jadni usrali, a ja budala nisam isprva otisao do kola i tek posle skapiram da su uspeli da dignu jedan. :(

Sve mi diraj, kola nemoj.

Haha, lol ... pa kako ih je u'vatio, sto nisu trchali? :) Mis'im, ono ... stvarno su ta deca glupa :) Formacija zvezda i gotovo :)

Link to comment
Share on other sites

jao, i ja sam to skidao kao klinac, bilo je vrh :) secam se i da smo jednom prilikom zaglavljivali slomljeno staklo ispred tocka pod uglom, kako bi auto bushnuo gumu kad krene, pa su nas izvalili i najebali smo :(

i lovili smo bumbare u unuchitje, eh to detinjstvo 8)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Stecna slava Igi, odnosno

Srecna slava svima koji je slave!

qft! ;o)

smutjkao dvokomponentni poliuretanski lak

namazao antenu

nadisao se mushki, danas mi nije prijalo ko juche osnovna boja

koristio neku experimentialnu sundjerastu chetkicu koja me prodala na pola posla

i posle svega osnovna boja pocela nesto loshe da reaguje sa lakom

netje ovo na dobro da izadje, a juche sam toliko ponosan bio na prvu polovinu posla =o(

e sad dok se lak sushi - tekstovi naravno ;o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...