Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba mi pomoc!!!

iz kucista izbija visokofrekventni zvuci!

najvise podseca na "necujnu" pishtaljku za pse. probao sam da ocistim kulere, vidim jel sve na svom mestu dole, medjutim nista se nije dogodilo. cak i prilikom gledanja slika, tacnije menjanja istih, zvuk se gubi pa ponovo pocinje atak...

btw, ovo me muci par dana, al posto sam dokon treutno, bas mi je "zapalo za usi"... i nisam hteo negde drugde da otvaram topik, zato sto mi treba brzo resenje...

voodoo !!!!!

edit- peja je provalio gresku u kucanju ili cak i moje neznanje, pa sam morao brzo da reagujem!!!

e to se meni isto desava

kao neki robotski zvuk

koji nije iz zvucnika naravno

kada bi neko otkrio o cemu se radi mozda prestanem da se tripujem pa komp pokusava da komuniciara samnom

Link to comment
Share on other sites

@ AlexG

pwnd :\

@ thread

odspavao, i sad cirkam kaFu ([:D]).

kad se razbudim, moram da se nahranim, pa cu pikam neku dotu ili sta god..

elem, primetio sam da u poslednje vreme pravim cesto mnogo cudne typo-e... aj kad omasim slovo to jos i ok, ali mi se desava da zamenim 2 slova u reci.. tipa "desava - devasa" and so on..

nervira me... ja sam uberleet typ0r i takve greske su nedopustive :\

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ch1 ti igras dotu :O

@topic

divan dan... 5 minuta na poslu i gg svima net [:D] .. ofc sredjeno brzo , al opet kad god mi tako krene nesto, ima tendenciju da i nastavi ...

@zvukovi iz kucista...

1) krsh napajanje

2) neki od ventilatora najverovatnije

3) hdd koji riknjava

4) ugradjeni speaker neki ... tipa pregreva se pa pisti.. ili se ugreje .. pisti .. oladi..prestane.. pa buguje

iz mog iskustva najcesce se u vent na procu *zaglavi* nesto sitno , tako da mu dozvoli da se vrti, ali pravi nesnosno pistanje [:D]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

ch1 ti igras dotu :O

@topic

divan dan... 5 minuta na poslu i gg svima net [:D] .. ofc sredjeno brzo , al opet kad god mi tako krene nesto, ima tendenciju da i nastavi ...

Trazi povisicu ! [:X]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da kachim novi topik za ovo..

MARVELOVI STRIPOVI NA INTERNETU

Svet NJUJORK (SEEcult.org) - Strip gigant Marvel postavio je na internet 2.500 starih brojeva svojih izdanja, u pokusaju da privuce mladju, kompjuterski orijentisanu publiku.

Desetina tih izdanja, odnosno 250, bice besplatna za citanje u ogranicenom periodu, a pretplatnici ce imati i pristup prvim brojevima nekih od najpopularnijih stripova, kao sto su “Spajdermen” i “Fantasticna cetvorka”.

Novi brojevi stripova nece biti dostupni onlajn najmanje sest meseci od izlaska u stampanom izdanju.

Korisnici, takodje, nece moci da daunloduju stripove, vec ce moci samo da ih citaju u veb brauzeru.

“Digitalni stripovi optimizovani su za gledanje na kompjuterskom ekranu i nisu predvidjeni za stampanje”, saopstila je kuca Marvel, navodeci da su njeni obozavaoci vec na internetu i da je prirodno sto se odlucila za taj potez.

Rivalski izdavac, Di Si Komiks (DC Comics) vec je obezbedio onlajn pristup nekim od svojih izdanja, preko sajta MySpace.

Sajt kompanije Marvel je http://www.marvel.com, a Di Si Komiksa http://www.dccomics.com

^^bulletin na spejsu..

@topik.. zevam!

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

^^m ne.. alex.. mani se ti rura.. idi na onaj zhenski 4um ana..

;]

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...