Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dobio Lakija dva puta zaredom u Virtua Tenisu! :)

Izgleda da je PC "moja" platforma!

Mladjani Hewitt je konacno opravdao moja velika ocekivanja..

Mladi Hjuit je kao Nalbandijan krenuo da dobija mecheve na samom kraju sezone! ;) Zapravo je i postalo zabavno sada jer je bash bilo dosadno da stalno i stalno dobijam mecheve ;) Ali je skroz kul sto su rezultati zaista teniserski. Ono, prvi set jedan, drugi set drugi, treci set u tiebreaku i tako to :)

ploca mi je usla u top 100 na listi prodaja ove nedelje, sto je uspeh kad se vidi koja sve imena ulaze u tu listu od 500 izdanja hehe

Bravo krule!

Moracu i ja sad da se javljam ujutru ranije, ne vredi vishe ovako :) Nego ja prvo kao sve mailovi, levo desno, pa tek onda na forumu, a vidim koliko me samo preteknu svi ovi drugi vredni ljudi! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kod mene na poslu je mega izbor, dva marketa, pekara, i rinfuz, mogu da biram sta cu da glodjem :) mada bih najvise voleo da ima neka kuhinjica sa gotovom klopom, imam jedan kuvani obrok dnevno :P

Kad tako kažeš, neko može pomisliti kako su paviljoni sjajno mesto za život i rad :D

ploca mi je usla u top 100 na listi prodaja ove nedelje, sto je uspeh kad se vidi koja sve imena ulaze u tu listu od 500 izdanja hehe

\o/

Link to comment
Share on other sites

^^LOL!

kad vetj prichamo o chaju.. moram da qpim neq sholju za posao.. netju da nosim ove moje lepepepe..

@topiK..

vratila se s'posla.. ko prebijena machka.. neochekivano su ljudi ozdravili.. imala sam xtra slobodnog vremena.. i za to vreme sam pravila tuPfere.. znazhi zhivi smor.. ne volim kad iam prazan hod.. uspavam se.. :( sad odoh da odspavam poslepodnevnu turu.. pa posle do grada..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

bravo bata krule, necu josh da ti chestitam formika, glupo unapred :P, a kole, ne, ne rachuna se, ali je zdravo. ;)

@topic - crtam neki logo za neki ebook, smorih se... moracu izgleda da skratim put u shkotsku na samo 10tak dana jbga...

vazhno je da cu se lepo provesti a i verovatno, poshto cu ici sa leposhom polovicom odemo u budimpeshtu u neki hostel na par dana ili neshto :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

jebote,gledam machora vec danima kako se ne pomera sa mog kreveta i kontam da nisam nista bolji od njega :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

o moj bogo, jesam li ja to etiketiran kao lokalni alkos ? [:D]

elem, smorio se danas, sutra moram do fax0ra da vidim sa profom nesto za diplomski...

upravo imao neka skroz cudna otkrovenja, i tako.. odo daopikam jednu dotu protiv kompa, pa na kunt [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

zamenila smenu da biH ishla do brda da potpishem ugovor.. huh.. od 13-19h na poslu.. zlo!

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da se ismejem onom televizijskom hapshenju zaposlenih u gradskoj chistoci !! hahaha choveche kao da hapse clanove al kaide, ono kao speecijalci zvone na vrata u sred noci i naravno posle 5 sekundi niko ne stize da otvori vrata, i ond aneki baja ulecee sa battering ramom razvaljuje, ovi ulecu mashu heklerima bacaju zbunjenog choveka na pod ... lolzor

josh je smeshnije kada se sazna da je taj isti direktor gradske chistoce prosle godine proglashen najuspeshnijim privrednikom od strane privredne komore ! lol!

ebem ti lopove, i drzavu i vlast... mrsh mrsh mrsh....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...