Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ozrachih se svakoJakim myspaceJovima.. (kako god sam napisala.. znate o chemu je rech) =/ nikad mi netje biti jasno shto trpaju svoje profile raznoraznim gifovima i videoklipovima.. chak i meni od 512/64 adsl zna da sporo otvara.. a kakvih se slika nagledoh.. hoho.. sisitja.. guzitja.. a dechkitji kako su .. (lalalala) onako mlado mushko meso.. pa pokazuju tetovazhe.. trbushnjake.. motore i sqpe automobile koji verovatno nisu njihovi..

hmz.. sve u svemu naporan pochetak dana..

odoh off..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam jeo domacu supu, grashak i meso :)

Svratio do redakcije da pozavrshavam nesto, u pozadini instalirao TF2 na sve kompove i rade i sad je to suepr vest i bash sam srecan zbog toga, jer nas to ocekuje na narednom RHH-u :)

Jos malo pa cu kuci, hteo bih da napishem poneki tekst danas, da me ne saceka previshe istih sutra. Moram jos i neki plan da pravim, i ako te dve stvari odradim veceras, bicu srecan :)

Link to comment
Share on other sites

jeb'o cs kad imamo ovo :)

team_fortress_2_preview.jpg

odo da husam karadjordjeve ^_^

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ vudu - Probacemo i TF2, igracemo i kanter i sve sto smo vec igrali ... quake, Call of Duty 4 npr, koji kapiram da je zabavan kad je vishe od cetvorice na ogromnoj mapi :) Ali recimo onaj brod je skroz kul kapiram u multiplayeru.

@ kruko - Tako je kruko! ;) Samo da ne bude da se smore svi jer imaju velika ocekivanja, iako je meni i dalje jako zabavno :)

Link to comment
Share on other sites

Jel TF 2 zaista ovako malo zahtevan ?

1.7 GHz Pentium 4

512 MB system RAM

DirectX 8 video card

Ako jeste, da uzmem :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ozrachih se svakoJakim myspaceJovima.. (kako god sam napisala.. znate o chemu je rech) =/ nikad mi netje biti jasno shto trpaju svoje profile raznoraznim gifovima i videoklipovima.. chak i meni od 512/64 adsl zna da sporo otvara.. a kakvih se slika nagledoh.. hoho.. sisitja.. guzitja.. a dechkitji kako su .. (lalalala) onako mlado mushko meso.. pa pokazuju tetovazhe.. trbushnjake.. motore i sqpe automobile koji verovatno nisu njihovi..

hmz.. sve u svemu naporan pochetak dana..

odoh off..

ha al si neupucena :D jedna americka "kurva" ima stranicu od cirke 20mega :D zamisli koliko ti treba da otvoris : D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kalimero.. ne zhelim da zamishljam.. a josh manje da naidjem na slichnu takvu u srbiji.. mada.. kod nas nije tako brZ net..

;]

@topik..

kachim topik za reklamozhdere..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Jel TF 2 zaista ovako malo zahtevan ?

1.7 GHz Pentium 4

512 MB system RAM

DirectX 8 video card

Ako jeste, da uzmem :)

Pa znas kako, radjen je na engine-u iz 2004. Uz sva unapredjenja, ipak je to matori engine. Ali da radi, radi. Ne znam sad za tu memoriju, deluje malo, ali generalno ja sam na X1600 i giga rama stavio i u 1680x1050 radi ok na mid, a tipa na x1650 i sempronu i giga rama radi na high u 1280x1024.

Ali TF2 traži taktiziranje, učenje šta koja klasa može itd. Kanter traži sposobnost da možeš da pucaš kad vidiš nekog na ekranu :)

Pa znas kako vudu, po meni su tu TF i kanter jako slicni. Odnosno, ne treba ti puno da bi mogao nekoga da ubijes, lako se puca i mozhe da te usere, sto bi se reklo, ali ti treba puno da bi bio jako dobar i imao dobru ekipu. Klase postoje, to je tacno, ali su njihove razlike skoro kao kada u kanteru kupis snajper ili pusku, tako i ovde imas samo sto je klasa snajper a druga je vojnik. Jeste TF2 komplikovaniji ali jako malo u odnosu na kanter.

Link to comment
Share on other sites

nego, ovo danas mi liči na rekord:

14 members are celebrating their birthday today

wuksha(22), Krle(25), DoP |-^[some.One]-^ Cs^ [C](19), Pretender381(24), KEN(20), DoP | Dom!nuS.tl(19), domiNus(19), Daca87(20), kepa(20), LZ Master(18), Johnn1e(22), VlaSta(22), NoNikita(18), losm(19)

dvanaest rođendana, ako se ne varam.

Link to comment
Share on other sites

ja na taj famozni burek nikad nisam otisao jer me mrzi da se regujem, a moras da bi ga gledo. sto puta sam nesto srcovo u guglu i iso na burek i ne moze, e sad necu iz inata da se registrujem nikad:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...