Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

des bre ivo legendo, nikako da u'vatimo rech dve da poprichamo :p

inache bila fina zhurka vecheras. ne znam iskrno shta sada radim kutji, al jbga, ne mogu protiv mase :]

maaaa..evo meni sada ortak pljuje :D

kazhe..ko da si bio na rahmaniju na fristajleru :D

lol.

:)

realno uglavnom pljuje plastik al avaj :D

sledeci petak bi moralo biti gotivnije...drummagic..mmmmm ;)

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

Reko da vidim, posto se dosada, u skorije vreme nisam usudio, koliko treba vozu od SU do BG. Nesto mi govori 3,5 sata. No barem je pun plavih koji imaju neodoljivu zelju da znaju gde, sta, sto, kada...i naravno, jmbg.

Reko da vidim, posto se dosada, u skorije vreme nisam usudio, koliko treba vozu od SU do BG. Nesto mi govori 3,5 sata. No barem je pun plavih koji imaju neodoljivu zelju da znaju gde, sta, sto, kada...i naravno, jmbg.

Link to comment
Share on other sites

nocas sam bio na rodjendanu u gajbi od jedno 200 kvadrata na 2 sprata, u centru. kuku lele kako neki ljudi zive.

srecom kung lao mi nije dolazio u goste, pa sam sad relativno normalan, sa relativno malom glavoboljom od previse spavanja...

JEBOTE SAV SAM RELATIVAN!

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

zatvorite šalone, vratila se iva na forum. al ne brinite, potrudiću se da je opet smori. ha ha

zaista nema zanimljivih topika ovih dana. palo mi je na pamet da otvorim novi photoshop topik, ovog puta sa isecanjem i lepljenjem svoje glave na poznate fotografije. mislim da bi imalo potencijala. npr. neko zalepi laga i maru na onu poznatu fotku egzekucije u vijetnamu.

jedini problem je što ne umem ništa slično da napravim, a glupo je da otvorim topik i napišem "EJ, AJDE, LOL"

inspirisala me je "game over" fotka kojota i milića koju sam sanjao (?!)

Link to comment
Share on other sites

Kakav si ti to lozach na kola kad nemas rezervni akumulator negde u garazhi?

...ili bar rezervna kola :)

Imam i jedno i drugo, ali sam se, kao sto rekoh, nosio mishlju da izmislim pricu o pokvarenom akumulatoru... to je realno jedina opcija u mom slucaju, jer vozim Tojotu. :(

ontopic: Ipak sam otisao i bilo je mega! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

sta biste uzeli od kola za 8k jura, da nije starije od tipa 5 dina i da nije skupo za odrzavanje? kola za dgra mi trebaju, ja ih necu ni piciti preterano, nego za svece i keve...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sta biste uzeli od kola za 8k jura, da nije starije od tipa 5 dina i da nije skupo za odrzavanje? kola za dgra mi trebaju, ja ih necu ni piciti preterano, nego za svece i keve...

ja bih uzeo ford focus jer su mi automobili ispod c segmenta premali i znam odličnog ford majstora. takođe bih išao na varijantu benzinac pa plin, pošto su svi "mlađi" dizeli jako osetljivi na loše gorivo.

a za žene je taj klio koji stija predlaže idealan, ali ne dizel.

Link to comment
Share on other sites

znam ja gde mogu da gledam, ali ne znam sta da gledam:)

taj rad, ja sam nesto i mislio klio da pazarim, al su mi nesto rekli da ce da se kvari i tako to, ne znam, fala, raspitacu se jos.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

sad sam ustao i nije mi dobro... sad hodam nervozno po stanu kao zombi i govorim "kaaaafaaa cigareeee kaaaafaaa cigareeee" a cimer mi je otisao u prodavnicu i jos ga nema sa dve osnovne stvari za egzistenciju...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

eto i mene posle nekog vremena ;)

propustila sam stipendiju za Bech,tj.nisam je dobila..jebg,nisam se ni potrudila koliko sam mogla :P jos uvek prevodim ono uputstvo za stamparsku masinu i ko zna kad cu zavrsiti..

planiram da uzmem telefon sa onim post-paid paketom :)

jel pisala luda_loknica ?:)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...