Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni jogurt super legne, posebno ako malo "gorchi".

Rucao sam supu, pogachu i chvarke :) Nisam racunao na to, ali mi se bash prijelo kad sam video i sad mi je super ;)

Pa Lale normalno da ti jogurt super legne,brzo te prodje to sto si prek od pitja.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa Lale normalno da ti jogurt super legne,brzo te prodje to sto si prek od pitja.

A to ne uspeva, to prirodno prolazi. Ovo mislim na ostale dane (kojih nema puno tokom godine).

Stavio sam G5 da probam kako radi ... sta ga znam, ok je, ali moram da "fino ugadjam" u odnosu na prosli mish, pa valjda dok se priviknem.

Link to comment
Share on other sites

ispratila dragog, sad chekam drugaricu da dodje po mene pa u provod... shto volim ovakve subote :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja pijem Happy Day 100% Orange, sa pulpom.

Da li je moguce da niko drugi ne moze da napravi toliko dobar orange juice?

izgleda da su otvorili fabriku u madjarskoj pa je sad oko 100 dinara.tacnije rauchova fabrika,pa je i bravo djus oko 85.doduse on je sranje.

secam se pre par godina na kopu je happy day 2 l bio 200 dinara,u bgu preko 160.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

olololo sad tje Ivan da napravi novi "Prichajte" topic :)))

@Topic:Idem na rodjendan neki da se oleshim :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sutra novi topik.

ovaj dovla je buržuj, pije hepi dej od 150 dinara, a vudu nema ni za 'leba.

a ja ovako opušten i zadovoljan nisam bio eonima, ne dotiče me čak ni svest da mi za ovaj period na karmičkoj klackalici sleduje neko žešće sranje do guše kroz jedno mesec-dva...

Link to comment
Share on other sites

danas (tj. juce) mi je bio rodjendan, i jedan od najgorih dana u zivotu, horor film. fala kurcu da je prosao.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e krule HB...

inaceretko overavam rodjendanski deo foruma, pa jbg...

osim toga, bio overio novi Pub u gradu..kul mesto, jeftino pivo, gomila sveta (omg, cini li mi se, ili nije bilo nikog ispod 20 godina ??!?!?), i tako..

medjutim, nesto smo se brzo rasturili veceras..

blah...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...