Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ovi iz moje skole cetvrtaci (a sa njima i mi, drugaci) hoce kao da prave protest sutra zato sto nam profesor odrzi nastavu 30min, a zvoni tek posle 45! tako da mi ostajemo u skoli kao da ni nemamo skracene casove.. ne znam koja vajda, al ajde..

Ha, znaci vi hocete da protestujete zato sto profesori protestuju? to moze samo u 3. gimn.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ lucky

cuh da je '80...

@ tema

sad kad sam saznao prezime, jurio neke slike preko google-a, ali away, sve neke bedne male..

sad pijem kafu, pa rush na pranje kose posto sam juce skipovao, pa mozda malo AVP-a preko hamacjiha sa bagrom, i uvece u kafanu \o/

jebote, 4vrtak je poceo da mi gubi smisao lagano, ne smem da dozvolim to...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ma jebo cabal, smorio je za sve pare lol [:D]

*zaustavljam stoperiricu gledajuci u brojke pa u chizru misleci se "trebalo mu je duzhe nego vecini, ali bar je konachno skapirao"* ;o)

diveo grlo u manje vishe bezbolno stanje, odspavao, sad boli ko jutros...drino! jebemti!...

Link to comment
Share on other sites

ja kod lekara vishe nikad ne idem...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

razvijam radnu teoriju da su u x godina emitovanja slagalice svi iole neretardirani ljudi prosli i sad dolase reslovi chovechanstva...

mislim treba da se sklopi 84! od brojeva 8, 6, 2, 7, 20 i 75 i ima 3 ochigledna nachina da se sklopi 84 I OVAJ LIK KAZHE 8*6+20

pa maaaaajkumu....

Link to comment
Share on other sites

lol kole, nisam ja to skroz batalio cabal :P

igracu ga eventualy, ako nista da napucam archerku na lvl100...

pa cu da probam da uvalim nekom nubz0ru account za dvajes-trijes' jura ^_^

elem, konacno oprao kosu, juce me je tako jebeno mrzelo lol..

sad quick dry, pa pravac kafana...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

znachi koji jebeni cim bez kola obitji sve .. naravno nisam pola stvari zavrshio al sam se bar nashetao. jbm ti prevoz. na kraju u minibusu lik ga gari 120km/h, rekoh des bio celog mog zhivota!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

evo me na gajbi kod drugara. pricam ja koji sam debil sto imam 3 iz informatike, a meni krene da prica 1 od drugara kako im je profesor u svetom savi lik, njih cetvorica protiv njega samog igraju quake i opet ne mogu da ga pobede! :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

pa prichao ej on odavno da pere tu decu, a oni se jadni napale da ga dobiju. mozda je bil ai neka spika, ko ga dobije ocena vishe:))

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

e moj niggeru,izaci ce deca iz srednje,nece znati nista sem /fov 117

/pmove_fixed 1 i /bind e "weapon 6;fov 105;sens 2"

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znaci, posle onako lepog jutra, sve je otislo u kurac...

pokacio se sa matorim, oterao ga u 3 picke materine, nabio mu neke od najvecih zivotnih gresaka u oko, i otisao na pivo...

i sad sedim, i nisam ni za kurac :\

a necu da spavam...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

evo me na gajbi kod drugara. pricam ja koji sam debil sto imam 3 iz informatike, a meni krene da prica 1 od drugara kako im je profesor u svetom savi lik, njih cetvorica protiv njega samog igraju quake i opet ne mogu da ga pobede! :)

Meni je profesor informatike rezao neke njegove drogeraske mikseve,dok je radio u mojoj skoli!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jes' da sam izduvao za karte za Svena

to ti neshto izduvao na lichnom planu, ili vishe nema karti? :o

jbm ti prevoz. na kraju u minibusu lik ga gari 120km/h, rekoh des bio celog mog zhivota!

haha, to je taj momenat :>

ja se izdrkavam celo veche. nervozan sam opasno, svi me smaraju, i oterao bi ih u kurac, ali kao anger menangment radi za sada.

sutra josh vetji cim, a pritom mi zvuchnici riknjavaju. ne znam gde da nadjem neke pristojne :[

Link to comment
Share on other sites

vec 1+ sat uzivam u nekoj chill muzi , ne pamtim da sam se ovako dobro osecao duzhe vreme...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

znaci, posle onako lepog jutra, sve je otislo u kurac...

pokacio se sa matorim, oterao ga u 3 picke materine, nabio mu neke od najvecih zivotnih gresaka u oko, i otisao na pivo...

i sad sedim, i nisam ni za kurac :\

a necu da spavam...

Ako zivis i dalje kod caleta, nemas prava nista da mu kazes. Ko da si mu pljunuo u oko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...