Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

to je kao pitanje, da li svetlo gori kada se zatvore vrata od frizidera

NE GORI, UGASHENO JE!

Imas cak kod nekih frizidera vidis da se ugasi i pre nego sto zatvoris vrata, a zapravo postoji u frizideru jedno dugmence koje reaguje na pritisak, i onda ono kad se pritisne ugasi svetlo, a pritiskaju ga vrata frizidera kada ih zatvoris! Ako bi to dugmence recimo polomio, sa druge strane, svetlo bi sigurno gorelo stalno, dok ne crkne sijalica!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NE GORI, UGASHENO JE!

Imas cak kod nekih frizidera vidis da se ugasi i pre nego sto zatvoris vrata, a zapravo postoji u frizideru jedno dugmence koje reaguje na pritisak, i onda ono kad se pritisne ugasi svetlo, a pritiskaju ga vrata frizidera kada ih zatvoris! Ako bi to dugmence recimo polomio, sa druge strane, svetlo bi sigurno gorelo stalno, dok ne crkne sijalica!

2002588014881431642_rs.jpg

E, idem sad da knjavam. Treba shljakati sutra.

Link to comment
Share on other sites

NE GORI, UGASHENO JE!

Imas cak kod nekih frizidera vidis da se ugasi i pre nego sto zatvoris vrata, a zapravo postoji u frizideru jedno dugmence koje reaguje na pritisak, i onda ono kad se pritisne ugasi svetlo, a pritiskaju ga vrata frizidera kada ih zatvoris! Ako bi to dugmence recimo polomio, sa druge strane, svetlo bi sigurno gorelo stalno, dok ne crkne sijalica!

ahaha laki kad krecesh da citirash ralpha wigguma? ;o))

inache wudi me odushevljava, imba thread ovo postaje =o)

Link to comment
Share on other sites

Bio sam danas prvi put i moram reci da sam prilicno prijatno iznenadjem kvalitetom radnji i kako je sve odradjeno ... bash su ga lepo sredili. I nije istina ono sto je mare lupetao sa prve strane , preshao sam sve radnje uzduz i popreko i sve je cisto , mislim da neki ljudi sa preozbiljno shvataju ulogu forum hatera , ili jednostavno istresaju nasumichne frustracije , sve je cisto koliko u Srbiji cisto moze biti , i od javnih mesta najcistije gde sam ja bio. Sto mi rece ortak i ja se slazem , u odnosu na Deltu , Merkator izgleda kao pijaca "D

Sto se fastfooda tiche imate jedno 7 fastfoodova gore i pored meka , kfca i ostalih gluposti imate i duff sto vam dodje vrh ponude :P , duff je staradno na nivou medjutim fale oni drveni stolovi i "pub" feeling , no to se da zanemariti.

Ko je bio u kuglani znace da je fensi odradjena i onaj deo iza sa bilijar stolovima a tu se sada otvara i novi kafe blabla kao u americhkim filmovima cak josh uvek se oseca miris "novog" .

NYker i par drugih ( bolesno skupih ) radnji su mi se svidele , shtekacu par meseci za dzemper mada mi tada nece ni biti potreban :P.

Mrzelo me da citam svih 11 strana , ali eto to su moji utisci = sve pozitivno , jedino negativno je naravno sto je sve skupo .. no , sta ces ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

IM IN PPL'S ACC'S, IGNORING UR BANZ!!!

Poshto vidim da je u pitanju selektivno i krajnje licemerno primenjivanje pravila (vidi post ispod svog), mozda najbolje da mi dostavish spisak ljudi/tema kod kojih nije dozvoljeno da "izrazujem"* svoje mishljenje"?

*ko se seca, razumece

Dalje, ni na shta te ja nisam naterao, pravi razlog je objashnjen u mom prethodnom post-u. Brukash se.

Wulfgar

aha, nisam skontao da se ti ovde boriš za pravdu. super, vrati se na svoj stari nalog, postavio sam te za admina.

elem, dok je banovanih korisnika biće i OMG MENE SI BANOVAO A ONOG TAMO NISI!!!‚11 kuknjave, tako da se na to ne vredi obazirati. što se tiče spiska tema kod kojih ne smeš da izražavaš svoje mišljenje, eno ga gore istaknut crvenim slovima.

Link to comment
Share on other sites

aha, nisam skontao da se ti ovde boriš za pravdu. super, vrati se na svoj stari nalog, postavio sam te za admina.

elem, dok je banovanih korisnika biće i OMG MENE SI BANOVAO A ONOG TAMO NISI!!!‚11 kuknjave, tako da se na to ne vredi obazirati. što se tiče spiska tema kod kojih ne smeš da izražavaš svoje mišljenje, eno ga gore istaknut crvenim slovima.

aj sad koliko nas ima koji smo odma otisli "gore" i potrazili sta ima tamo ?:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

elem, dok je banovanih korisnika biće i OMG MENE SI BANOVAO A ONOG TAMO NISI!!!‚11 kuknjave, tako da se na to ne vredi obazirati. što se tiče spiska tema kod kojih ne smeš da izražavaš svoje mišljenje, eno ga gore istaknut crvenim slovima.

Haha koja demagogija, ne Ivane, dok god se selektivno primenjuju pravila bice i toga, ili si prema svima isti ili nisi, ali glupo je da postoji pravilnik koji se primenjuje samo u odredjenim slucajevima a u nekima se gleda kroz prste, ja se ne zalim samo kazem da je to fakticko stanje.

Realno od prepirke sa adminima nema nista to je vec naucno utvrdjeno jer ego svakog admina je preveliki da bi on saslusao nekoga sa statusom clana, verovatno je to do ljudske psihe.

Uglavnom ne zelim nista da ti zameram samo ti kazem cinjenicu da se pravilnik primenjuje selektivno.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

elem, dok je banovanih korisnika biće i OMG MENE SI BANOVAO A ONOG TAMO NISI!!!‚11 kuknjave, tako da se na to ne vredi obazirati.

Dok je admina koji pravila tumache slobodno, selektivno ili ih prosto ignorishu onda kada njima to odgovara, i ostatka staff-a kome to ne predstavlja problem, da, bice kuknjave. Vazno je da ti znash da se na to "ne vredi obazirati" i da je to "Group: Admin" samo oznaka superiornosti tvog e-penisa u odnosu na ostale ljude sa foruma, a ne neshto shto te obavezuje da se ponashash objektivno i odgovorno.

Na ovu temu vishe nemam nishta da (ti) kazem, poshto ochigledno (skoro) sve boli kurac ili jednostavno ne zele da ti se zameraju.

/Wulfgar

Link to comment
Share on other sites

Haha koja demagogija, ne Ivane, dok god se selektivno primenjuju pravila bice i toga, ili si prema svima isti ili nisi, ali glupo je da postoji pravilnik koji se primenjuje samo u odredjenim slucajevima a u nekima se gleda kroz prste, ja se ne zalim samo kazem da je to fakticko stanje.

Realno od prepirke sa adminima nema nista to je vec naucno utvrdjeno jer ego svakog admina je preveliki da bi on saslusao nekoga sa statusom clana, verovatno je to do ljudske psihe.

Uglavnom ne zelim nista da ti zameram samo ti kazem cinjenicu da se pravilnik primenjuje selektivno.

Tako je bre!

Ti dodjesh i kazesh da su jevreji sami sebe ubijali i ljudi te izhejtuju i ne budu banovani KAKO JEBOTE TO SME TAKO?

Btw sto se tice ovog sluchaja iako se slazem sa wulfgarom povodom medolinke moram primetiti da je svaki put kad neko direktno i ozbiljno vredja nekog drugog ostrim jezikom (kurvo, droljo, jebem ti * i sl) taj neko bivao banovan nevezano za povezanost sa adminima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dok je admina koji pravila tumache slobodno, selektivno ili ih prosto ignorishu onda kada njima to odgovara, i ostatka staff-a kome to ne predstavlja problem, da, bice kuknjave. Vazno je da ti znash da se na to "ne vredi obazirati" i da je to "Group: Admin" samo oznaka superiornosti tvog e-penisa u odnosu na ostale ljude sa foruma, a ne neshto shto te obavezuje da se ponashash objektivno i odgovorno.

Na ovu temu vishe nemam nishta da (ti) kazem, poshto ochigledno (skoro) sve boli kurac ili jednostavno ne zele da ti se zameraju.

/Wulfgar

zatvori su puni nevinih ljudi, ako je njima verovati. isti je slučaj i sa banovanim korisnicima. ne kapiram koja je tvoja poenta, mislim, šta ti zapravo hoćeš da kažeš? nije trebalo da te banujem zato što si devojku nazvao kurvom? ili ti je odbrana "OMG I ON JE A NJEGA NISI"?

ako je ovo drugo, onda prestani da se praviš da ne razumeš da je to logička greška na osnovu koje te niko na svetu ne bi oslobodio nikakve odgovornosti, od sudova preko pandura do rođene keve. nisi ni glup ni neiskusan u forumašenju, odlično si znao šta pišeš i šta će se desiti kada neko od admina to pročita, tako da sada izvoli i odleži svoju kaznu (neću ti dodati još jedan dan iako danas ceo dan postuješ sa tuđih naloga) pa onda nastavi da postuješ kao slobodni čovek.

i još nešto, zamolio bih ostale korisnike da ne postuju u wulfgarovo ime. njemu pm radi sasvim normalno, i može nastaviti da se objašnjava sa mnom tim putem.

Link to comment
Share on other sites

bio.... video... nista posebno.... obican usrani trzhni centar... vidi se da sam objekat jos nije gotov, parking je ok ali ulazi iz parkinga u sam shoping mol su lose organizovani... u fazonu "sorry, ovuda se sad SAMO IZLAZI!" WTF? Morao sam okolo da udjem... naravno kad smo tuda izlazili ljudi su mogli nesmetano u oba smera da se krecu... smejurija... sami lokali u centru su ok, nisam ni ocekivao nista spektakularno... krpice, malo tech opreme i giga market gde cete kupiti sve ono sto ste oduvek zeleli i ono sto niste nikako planirali ali ste bili u potrosackom hajpu pa ste umesto jednih izgurali 2 kolica kojekakvih sranja... food court na vrhu centra je onako... par fast food brendova sa svojim standardnim sranjima... duff sa burgerima... uglavnom merkator ih POWNUJE BIG TIME sa onom svojom kuhinjom i klopom u istoj... Kad podvucemo crtu imamo trzni centar lepsi i za dlaku bolje opremljeniji od ostalih koji je namenjen stanovnicima NOVOG BEOGRADA koji za ista sranja ne moraju vise da prelaze most i dolaze u centar... sto je ok jer se izbegavaju saobracajne guzhve donekle... Kapiram da ce sledece godine doneti jos nekoliko slicnih centara na NBGD-u koji polako preuzima primat kada je su biznis lokacije u pitanju...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Haha koja demagogija, ne Ivane, dok god se selektivno primenjuju pravila bice i toga, ili si prema svima isti ili nisi, ali glupo je da postoji pravilnik koji se primenjuje samo u odredjenim slucajevima a u nekima se gleda kroz prste, ja se ne zalim samo kazem da je to fakticko stanje.

Realno od prepirke sa adminima nema nista to je vec naucno utvrdjeno jer ego svakog admina je preveliki da bi on saslusao nekoga sa statusom clana, verovatno je to do ljudske psihe.

Uglavnom ne zelim nista da ti zameram samo ti kazem cinjenicu da se pravilnik primenjuje selektivno.

na zalost ili na srecu na forumu ne vaze sva pravila demokratije... :)

btw. ono sa kurvom je jedino sto je po meni bilo neprimereno... a sto se mene tice sve najbolje o adminima... bilo je par postova za koje bih sam sebe banovao... ili me nisu snimili ili ih je boleo qrac sta sarma lupeta... ;)

Tako je bre!

Ti dodjesh i kazesh da su jevreji sami sebe ubijali i ljudi te izhejtuju i ne budu banovani KAKO JEBOTE TO SME TAKO?

Btw sto se tice ovog sluchaja iako se slazem sa wulfgarom povodom medolinke moram primetiti da je svaki put kad neko direktno i ozbiljno vredja nekog drugog ostrim jezikom (kurvo, droljo, jebem ti * i sl) taj neko bivao banovan nevezano za povezanost sa adminima.

nas dvojica nismo bili banovani... mislim da su reci poput retard, idiot, kreten, imbecil, pedercina, pedofilcina bili samo blazi oblik tepanja i izrazavanja simpatija...

Kapiram da ce sledece godine doneti jos nekoliko slicnih centara na NBGD-u koji polako preuzima primat kada je su biznis lokacije u pitanju...

dobili smo mnogo... ali ghetto vise nikada nece biti isti... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...