Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

a za ovo "mala cam-kurva" si dobio tri dana suspenzije.

\o/

i posle ivan nije "mnogo opasan jebach" :D

IM IN PPL'S ACC'S, IGNORING UR BANZ!!!

Poshto vidim da je u pitanju selektivno i krajnje licemerno primenjivanje pravila (vidi post ispod svog), mozda najbolje da mi dostavish spisak ljudi/tema kod kojih nije dozvoljeno da "izrazujem"* svoje mishljenje"?

*ko se seca, razumece

ahaha, ma nemoj vise da me potsecas na to :D

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idem ja tako jednog dana krajem, uputio se prema gradu, kad u žbunju pored trotoara naletim na zlatnog patuljka. uhvatim ga a on mi reče da će mi ispuniti tri želje ako ga pustim. poželim da sam bogat, PUF, i oronuli blok se pretvori u blještavi kraj kod arene. poželim da sam lep, PUF, i pretvorim se u pravog apolona. poželim da imam lepu, pametnu, dobru i skromnu devojku, ali patuljak mi reče da tu želju može da mi ispuni samo ako ga kresnem. i šta sad da radim, odvučem patuljka u obližnji haustor, skinem mu pantalone i krenem da ga prcam. a onda se patuljak pretvorio u danicu...

...i bilo je tako, gospodine sudija, a ne kako kaže njena mama!

Link to comment
Share on other sites

dacu ti dinar svakome ko mi preprica desavanja na polju "ivan + danica=delta city" ! :)

duga je to i zamrshena pricha lieber freulein...

Strazha, strarzha...na Trgu za Razgovaranje unatoch razlikama

Sve je pochelo jedne davne olujne notji kada se namrgodjeni vlastelin Wulfgar od Hejteburga osvrnuo na sve nepravde oko svog dvorca i reshio da ih sprzhi vatrenom kuglom. Avaj, Wulfgar nije konsultovao ni Merlinov almanah ni Tibetansku knjigu aktuelnog fenseraja kada je bacio pomenutu vatrenu loptu na trg za Razgovaranje unatoch razlikama - popularnom mestu za okupljanje, zabavu i razonodu u svih sedam kraljevstava. Na trgu se upravo odrzavao festival, svi su pricali o novoj carobnoj pecini. Ova pecina, zvana Trougrad, je sharena tvorevina demona M'shkv'ca sagradjena da sa jedne strane usisava zlatnike ljudi iz kraljevstava a sa druge da njihove zhivote ispunjava do tada nevidjenim fenserajem. Svakome ce biti jasno da su misljenja oko Trougrada podeljena, no Wulfgar je reshio da deluje jednostrano, samouvereno, djonom i na prvu kao pravi vojskovodja od Hejtburga.

Kao sto je od vajkada poznato vatrene kugle nisu stvari za hirurshki precizno hejtovanje vec za pokrivanje vecih povrshina. Tako se desilo da je Wulfgarova pravichnim besom osnazhena magija oprljila trepavice mladoj kneginji Daystar od Novo-bele varoshi. Tu nepravdu nije mogao da podnese Ser Ajvan-hooou d Krotki, zastitnik ne samo cele Novo-bele varoshi vec i svega sto je aktuelno fensi te je svojom srdzbom odagnao Wulfgara sa trga za Razgovaranje unatoch razlikama i zakljuchao ga u mrachnu kulu u mochvari Banovini.

Naravno mocan mag kao Wulfgar i dalje je mogao da se javlja posetiocima trga kratkotrajnim uposedovanjem svojih pristalica i prichanjem kroz njihova usta. Zachudjujce, koristjenje ovih magija nikome nije smetalo, no glavni obrat u radnji nastupio je kasnije.

Naime, kneginja Daystar ocharana Ser Ajvan-hooouovim viteshtvom potrchala je ka njemu da mu se zahvali, no trg za Razgovaranje unatoch Razlikama je mesto puno zamki, trikova i neravnog terena tako da se saplela i prevrnula par tezgi usputnih prodavaca. Samo kotrljanje votja po trgu privuklo je poglede usputnih prolaznika tako da je veci broj ljudi od prosechnog video da je Daystar u svojoj ishitrenosti sem prevrnutih tezgi uspela da na oblizhnju baklju spali vishe sopstvenih trepavica nego sto je to uchinila Wulfgarova vatrena lopta kao i da istovremeno isprlja ser Ajvan-hooov blistavi, do visokog sjaja ispolirani, oklop.

Epilog priche obavijen je velom misterije...

Sta ce uraditi razjareni Wulfgar kada slomi Ajvan-hoove chini i napusti svoju tamnicu? Da li ce odmah frontalno napasti svog nemesisa ili ce se vratiti u Hejtburg da pazljivo sprema novi napad?

Da li ce nemili dogadjaji na trgu naterati maldu kneginju da odraste i shvati da je trg mesto gde se svaki posetilac samo cheka da isproba svoju najnoviju ololololo-magiju?

Najbitnije, sta ce uraditi ser Ajvan-hooou nakon sto mu njegovi kmetovi vrate oklop sa poliranja? Da li ce nemili dogadjaji pocheti da hlade njegovo krotko srce ili ce se ponovo proshetati trgom kroz masu sa svojim trejdmarkovanim ozarenim osmehom na licu?

Samo vreme ce pokazati...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...