Jump to content

UT 3 DEMO


Recommended Posts

hahah i kakav je framerate bio ? :P

Inace po meni, jedna od igara sa najlepshom grafikom do sada + na to shto ce retail imati full texture i izgledati bolje . Igrao sam dm , lepo se prisetio, napravio jedan megakill . CTF je takodje interesantan, ovaj sa vozilima , mada ume malo da se preteruje sa gazenjem. Mini karmagedon kad se uleti sa onim hovercraftom :P .

Mogli bi da organizujemo neko izivljavanje preko hamachija, ako ima zainteresovanih , cini mi se da ima lan opciju.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isprobao sam demo juche i dopada mi se generalno. OK su oruzja, vratili su ih da budu kao u UT99, uz manje izmene, tako da je to kul. I capture the Flag je zabavan, jedino malo dok se covek ushemi sa vozilima. Najvise mi se svidja onaj mali dzip sto ima turbo. I kod njega jedno pitanje - cemu mu sluzhe one "makaze" napred? Ako je da preseces na pola protivnickog vojnika, cemu poenta toga kad ga iovako lako mozes pregaziti?

Dobra je grafika, ali mi FOV nije odgovarao pa mi je malo pripala muka od brzine ;)) Ali kad povecas fov, sve je vec bolje.

Link to comment
Share on other sites

probao sam, dobar je, malo sam se razocarao u neke stvari, ali ima josh da se proba, za sad sam igrao sam ctf, malo je debilno kad idioti uzmu one letelice i samo gaze. Treba da se vidi josh mapa, ovo shto sam igrao sad je previshe sniper friendly

povlacim sve shto sam rekao za vehicle CTF , genijalan je, odlican gameplay, treba samo vremena da se naviknesh da mozesh da budesh zgazen i da gazish

Najvise mi se svidja onaj mali dzip sto ima turbo. I kod njega jedno pitanje - cemu mu sluzhe one "makaze" napred? Ako je da preseces na pola protivnickog vojnika, cemu poenta toga kad ga iovako lako mozes pregaziti?

Poenta je da je autic dosta shiri i lepo isecesh sve zivo pored cega proletish, makaze se otvaraju na desni click. To + turbo ubitna kombinacija (ovo me podseca na karmagedon :P) Takodje je moguce da si upao u dzip sa polomljenim makazama pa nisi primetio.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ma ne bre, uleteo sam u dzip sa normalnim makazama i znam kako se one aktiviraju. Ali je auto minimalno siri kad ih otvoris, pa nije da mi toliko znaci taj faktor. Takodje, ne postoji nijedan razlog da ih onda ne drzis stalno otvorim ako vec toliko znace, mada sam ja i dalje najveci broj protivnika ubijao centralnim delom automobila, nije da se cesto desi da su poredjani jedan pored drugog pa da mi tih par cm dodatne "povrsine za udaranje" znaci toliko.

A i ok mi je ona laka okretna letelica, volim ja te lagane u tako tim igrama, nikad nisam bas gotivio tenk ili ono tesko cudo sto se zabada u zemlju.

Link to comment
Share on other sites

Igrao kod ortaka na 8800 i ono...kao...kolika je cena očuvanih bubrega na crnom tržištu [:D]

Većina stvari je izvrsno odrađena, grafika i dizajn nivoa sabijaju, čim sam video onaj nivo u razrušenom gradu instinktivno sam uzviknuo: "ej, ladno ovako mogu da naprave Deus Ex 3 i bilo bi extra". Filing pri napucavanju je sočan i brzina cele igre je baš kako treba (malo sporije nego dosadašnji UT-ovi). Jedino malo smetaju slični modeli oružja, ali je zato njihov dizajn za svrh (cenim da bi moja 6600 mogla bez problema da izrenda celo jedno oružje [:D][:D] )

I oni walker je genijalno implementiran u igru, kako se samo zlokobno čuje dok gaca unaokolo...

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ali ljudi ovo je odlicna igra

Igrivo je, nije sareno, tj grafika je dostigla taj nivo da i u detaljima moze da se uoci protivnik, brzo je i eksplozivno.

Neki LAN, net?

[:D]

intel d805, 2gb ddr, 8600GT u 1280*1024 na medium leti ko ludo.

Shangri-la je malo zahtevnija - radi odlicno ali nekad se "oseti" da muci makinu , ali onaj "razruseni" grad leti :)

Cini mi se da je rocket malo slabiji ali zato brzo leti. Vec sam zabo 2-3 airkilla (na botovima naravno - 2 crte iznad average :) )

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ali ljudi ovo je odlicna igra

Igrivo je, nije sareno, tj grafika je dostigla taj nivo da i u detaljima moze da se uoci protivnik, brzo je i eksplozivno.

ovo sam i ja primetio, samo da ne upropaste ovo u finalnoj verziji sa custom skinovima

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...