Jump to content

UT 3 DEMO


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, znam da imas GeForce 8800 Ultra, ali on nije mogao da ti donese tako veliku razliku ... proverio sam :>

(pri cemu samo jos uvek uz onu foru - mi se ovde ganjamo, koji skor, koje ovo, koje ono, a konzolna verzija ce da radi na sistemu od pre dve godine :))

Link to comment
Share on other sites

21.13 [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pogotovu lighting i sl. sto jede proc a nije nesto impresivno

omg, pa to je glavna stvar kod next gen igara ,

enivej ,sad sam skinuo demo pa da se proba

22.61 XD /flex

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

probao sam, dobar je, malo sam se razocarao u neke stvari, ali ima josh da se proba, za sad sam igrao sam ctf, malo je debilno kad idioti uzmu one letelice i samo gaze. Treba da se vidi josh mapa, ovo shto sam igrao sad je previshe sniper friendly

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

omg, pa to je glavna stvar kod next gen igara ,

enivej ,sad sam skinuo demo pa da se proba

22.61 XD /flex

pa kad mogu da biram izmedju extra modela i extra svetla pre cu uzeti modele i texture... [:p]

anyways izvalio sam da mi grafika (fx5200) kolje score drasticno... sa bilo kojom jacom dobijam 6-10 zavisi kako ostatak namestim [:D]

Link to comment
Share on other sites

kako sam citao, lepo je optimizovan za slabije mashine, ako instalirash pastuj neki fraps shot sa low detaljima, dodushe taj 5200 je matora i losha karta, bice super ako pokrenesh ovaj ut .

Inace , U3 engine rawks :P .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ae moja *azdaha*

cel d @ 2.66

1gb ddr1

160gb sata

fx5200

sljaka perfektno za posao sto mi je bitno... mrzi me da menjam za sad... kad izadju sc2 i ut3 pasce nov proc/ploca/ram/grafika.. do tad nek padaju cene [:D]

videcu veceras/sutra da skinem i instaliram cisto da vidim dal ce uopste da se pokrene... i kolko valja moj skill u ogoljavanju detalja zarad igrivosti [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

OMG zabagovane li igre. Instalirao, probao sve 4 mape. Ugasio igru, ugasio komp. Sutra, palim komp, ništa ne radim, probam da upalim UT3, kita. Odma zabode. Reinstal, dođe do učitavanja mape, uđe u mapu, zabode.

Mislim, razumem ja, beta i sve to, ali je prvo lepo radila, pa ne radi ič... Zbunj...

Link to comment
Share on other sites

ut3si5.jpg

e sad zamislite ovo razvuceno na 1440x900 [:D]

na 30ak sekundi sam se setio dobrih starih duke nukema i slicnih stvari [:D]

btw uninstal ikona mi nije radila [:D] .. morao sam da jurim add/remove iz nekog razloga

[roflmao]

on the bright side.. primetih opciju u fazonu "koliki deo ekrana da se renderuje" ... ako je ono sto mislim da je trebalo bi da moze opustenije da se tera na "slabijim" masinama posle optimizacije [:D]

edit: link se zbagovao

edit za immza: jedno 15ak fps na pocetku ... 5-6 kad krene rokanje [roflmao]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...