Jump to content

UT 3 DEMO


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sem nemaca ja nisam video drugu verziju, pogledacu detaljnije na news-u kada dodjem gajbi..

@exile

dakle matori evo izasao i beowulf, pre nedelju dana gears of war, pa danas need for speed pro street....

jebte 20 zivota treba da se sve odigra :)

Gotovo brate, kad i to skinem zatvaram se u sobu na tri meseca dok ne odigram sve :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hehe to mi je telekom spakovao sa komtrejdom kada sam uzimao komp preko telekoma sa adsl-om,posle 3 meseca sam trebao da dam mashinu nekoj shkoli!

ali dobro radi da kucnem u wood,kao shto sam napisao u drugom topicu,jeste da mi sve izgledao kao da su vodenim bojama farbali i da su se razmazale ali extra ide,u sushtini efekti i nisu toliko pozeljni ako ne zelish da dobijesh epilepsiju,jedino mi je krivo za boje koje su mi previshe mutne ali boze moj,strejf + lancher = frag za to ti ne treba boja [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Samo promeni grafičku i poleteće ti.

X550 je 9550 za PCIe, to nije bilo state of the art ni kad je izašlo pre tri godine :)

Razumem da se u brzim deathmatch igrama grafika srozava zarad preglednosti, ali UT3 tako fenomenalno izgleda da je greota ne odigrati nekoliko partija na high :)

Link to comment
Share on other sites

pa da bwe ljudi bilo bi strashno da ovako zarazna igra nemoze da se odigra u fullu...ali boze moj,sve ce doci na svoje mesto posle nekog vremena skupljanja kesha ali do tada cemo samo da uzivamo u gejmpleju dok cemo grafiku da ostavimo kao i uvek po strani za neke bolje dane [:D]

btw jel svi igrate demo ili?

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...