Jump to content

Evropski automobil godine za 2008.


dovlagsi

Recommended Posts

Od 33 modela u ponudi, novinari sirom Evrope su izabrali najboljih 7, od kojih ce jedan, jel, biti evropski automobil godine za 2008. godinu. Finalisti su:

Fiat 500

fiat%20500.jpg

Ford Mondeo

news_ford20207.jpg

Kia cee'd

kia_ceed_28_09_06.jpg

Mazda 2

mazda2a.jpg

Mercedes C-class

16401_report_w486.jpg

Nissan Qashqai

nissan-qashqai-today-0.jpg

Peugeot 308

peugeot308rear.thumbnail.jpg

U "finale" nisu usli modeli poput Tojote Auris/Korole, Fiat Bravo, Hyundai i30, Skoda Fabia, VW Tiguan, BMW X5 itd.

Ipak, mislim da je izbor automobila sasvim opravdan.

Mislim da ce dobiti Fiat 500, ubedljivo.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

novi mondeo je bash kul, eonima ispred vektre, pasata i ostalih u toj klasi, pa i audija a4, koji je skuplji ali estetski uzasan.

i dovla, ovaj kashkai koji si okachio nije standardan model vec se radi o test primerku sa tri reda sedista.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

mechka mi je odvratna da odvratnija ne moze biti

jbga, meni nissanche stize za 2-3 nedelje i iskreno po ovome sto vidim ne zalim nimalo sto sam ga narucio... go go japanese

jedino mi je fiat 500 tu pored njega sto se opsteg utiska tice, ovo sve ostalo je vec toliko puta vidjeno i totalno obicno...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisanche ima vec vidjen dizajn? e ovo sam prvi put procitao :) mada ga razumem ako ga nisi videli uzivo, jer slika nista ne znachi, osim u slucaju mechke koja je meni podjednako ruzna i uzivo i na fotki, a odmah ispod je ford koji mi je totalno bljaks

za cenu je stvarno ok jer dobijas svasta uz standardnu opremu, ali da je povoljan jeste za slabije motore (1.6 i 1.5), ali oni nisu bash nesto agilni i generalne perfomanse nisu impresivne ali nisu ni za bacanje

@dovla

posle tog pitanja ide poznato jel to DZIP?... i kako da onda objasnis ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisanche ima vec vidjen dizajn? e ovo sam prvi put procitao :) mada ga razumem ako ga nisi videli uzivo, jer slika nista ne znachi, osim u slucaju mechke koja je meni podjednako ruzna i uzivo i na fotki, a odmah ispod je ford koji mi je totalno bljaks

za cenu je stvarno ok jer dobijas svasta uz standardnu opremu, ali da je povoljan jeste za slabije motore (1.6 i 1.5), ali oni nisu bash nesto agilni i generalne perfomanse nisu impresivne ali nisu ni za bacanje

@dovla

posle tog pitanja ide poznato jel to DZIP?... i kako da onda objasnis ;)

Pa nije preslikan dizajn nekog SUVija, ali je tipichan SUV dizajn da kazhemo azijskog porekla -> priznatjesh da podsetja na vetj postojetje SUVijeve - dok eto Fiat 500 ne lichi ni na jedan auto do sad...bare mene ovo shto sam gledao po svim slikama podsetja na pregrsht SUVijeva koji postoje...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

tako je, njegov 4x4 je samo za nepovoljne uslove na asfaltu i urbanim sredinama (pri cemu je skuplji, trosi vise, tezi, i startnost mu je slabija), CUV kao compact utility vehicle deluje kao SUV ali je manji, i ekonomicniji po pitanju potrosnje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...