Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Pадио-телевизија Србије изражава жаљење због тога што је Јован Мемедовић после више од 30 година прекинуо радни однос. Саопштење РТС-а преносимо у целини.

Радио-телевизија Србије изражава жаљење због тога што је Јован Мемедовић, један од најистакнутијих новинара и ТВ лица који је допринео угледу РТС-а, после више од 30 година прекинуо радни однос.

Његов одлазак је последица Етичког кодекса који је Управни одбор усвојио, упркос оспоравању стручних служби РТС-а јер су поједине одредбе у супротности са законима и програмским интересима јавног медијског сервиса, чиме се урушава статус и наноси штета нашој кући.

Колегијум Радио-телевизије Србије обавештава јавност да емисије Сасвим природно и квиз Потера остају на програмима РТС-а са Мемедовићем као заштитним лицем које су ангажовале извршне продукције.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
18 hours ago, manson said:

Krenula druga sezona Wheel of time, ni ne sećam se više šta je bilo u prvoj 🙂 

nešto sam pre neki dan baš komentarisao sa ženom, ima sigurno jedno desetak serija koje smo krenuli da gledamo i onda prosto nismo nastavili ne zato što nam se nisu dopale već a) zaboraviš sve šta se desilo do naredne sezone b) zaboraviš da se uopšte serija dogodila i da je postojala 🙂

posebno ako je veća pauza među sezonama, a serija nije baš top hit ili ima nezavisne epizode, tipa black mirror. ove sve tako kao ok je serija, može da se pogleda, ali onda zveknu dve godine pauze, to kao da više ne postoji 🙂

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Gledao sam Picarda sezonu 1 (ono sa Datinom "ćerkom" koja hoće pa neće da pusti sintetičke zmajeve iz dimenzije X), drugu sam potpuno preskočio (zaboravio da ide uopšte), ako bih sad uzeo da gledam sezonu 3 (koja ima odlične ocene na rottenu), je l bih nešto propustio iz sezone 2 ili da ne brinem?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, voodoo_ said:

Gledao sam Picarda sezonu 1 (ono sa Datinom "ćerkom" koja hoće pa neće da pusti sintetičke zmajeve iz dimenzije X), drugu sam potpuno preskočio (zaboravio da ide uopšte), ako bih sad uzeo da gledam sezonu 3 (koja ima odlične ocene na rottenu), je l bih nešto propustio iz sezone 2 ili da ne brinem?

gledaj trecu opusteno, em je najbolja em ne uzima u obzir nista iz prve dve sezone, buvalno je serija za sebe

Edited by G!!!
  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...