Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

Nije druga, nego prva priča. Serija je doživela debakl u smislu u kome sam rekao, a to je vrhunski start u odnosu na loš kraj, koji nije toliko loš (po gledanosti) koliko je start bio nenormalno dobar... Ne mogu da se ponavljam, gledate iz pogrešne perspektive.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Black Sails

http://www.imdb.com/title/tt2375692/?ref_=nv_sr_1

 

Pirati, brodovi, nekkid vimen, divna scenografija, malo sporiji razvoj događaja i interesantni likovi.

Za sada izašlo samo 5 epizoda 6 epizoda, a 5 sam pogledao u cugu. Zaboravih da je i noćas izašla nova koju nisam skinuo.

 

Give it a shot.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sve više se bojim za kvalitet TV serije po Preacheru =o(


“It’s pointless just to make a literal interpretation of the comics, if you want that experience you can go read the comics, so we’ve had to do a lot more work than I expected before we could actually start writing the pilot, honestly. We kind of have to shape the whole series in a weird way and think like, ‘Oh, what season would this character come in? When would you first introduce his guy? Where does this go? Why is this guy here?’ So that’s kind of what we’re doing now is shaping almost the whole series.”

Link to comment
Share on other sites

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2014/05/09/list-of-renewed-and-cancelled-broadcast-shows-for-the-2013-14-broadcast-season/261970/

spisak otkazanih i obnovljenih serija 

nbc bi trebalo u toku dana da objavi šta se dešava sa Communityjem i Hannibalom

 

Ima i dosta novih interesantnih serija koje su sf/fantasy/horor...al na šta liče videće se na jesen (retardirani spinoff supernaturala nije preživeo i neće biti serija =o))

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Majkl Džej Foks šou nije uspeo ladno? ja sam baš očekivao da hoće, iako ga nisam gledao.

 

ne znam za ovaj american dad što se seli na tbs, jel mu to dođe "jedna noga u grobu"? :)

 

čoveče, koje serije, već imam trip "iz mladosti" :) ajde simpsonovi, ali i CSI i tako još poneke.

Link to comment
Share on other sites

ma trebalo je MJF-a da canceluju jos ranije koliko je lose bio pisan...ton totalno cudan, bilo prodju 2 epizode ne bude nista stvarno smesno =o(

prelazak na tbs je "fox ne da vise pare, a random basic cable će dati neki novac" sve zavisi kakav dil mcfarlane ima sa njima, može da se desi samo 1 sezona, mož da bude ko conan nešto dugoročno

vecina serija sto su preko 10 godina imaju ili ultramatoru ekipu u gl ulogama ili su zamenili vecinu ljudi (u CSIju su isti samo stouks, doktor i 2 lab rata, ostali svi otisli =o))

Link to comment
Share on other sites

cekaj bre Igi, nismo od juce da ne znamo kakav je profil serija koje se emituju na CW =o)))

mantra je "sve sa CW je teen sranje dok se ne pokaze suprotno/ne postoji razlog za selektivno tolerisanje CW specifičnosti" 

Link to comment
Share on other sites

kako su uspeli da naprave razliku izmedju Star Crossed and the 100 (ovo prvo mi je josh gluplje bilo ali sam mislio da ima suvishe "romantichnih" momenata da se ne svidi klinkama, koje su najcenjenija grupa gledalaca u poslednjih 10 godina)

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nema razlike, stancuje se fabricki

cw model je

a) nadjes mlade, lepe ljude, podelis uloge

b) nadjes postojeci IP koji ima neku fanbazu ili novi IP za koji se nadas da ima preklopne tacke interesa sa fanovima postojecih emisija

c) rokaj snimaj dok je gledanost iznad 1.1 milion nedeljno, kad padne ispod 0.9 - cancel

 

@ tacka b) - zato stalno pokusavaju sa spinofima...te vestice te originalsi od vampire diaries, te flash od arrowa (i ona druga extrapajglu superhero serija sto je fejlovala), te ovo sranje sto nije proslo od supenaturala...itd....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...