Jump to content

- TV Topic -


Kole

Recommended Posts

pa piše da se vraćaju 85 miliona godina u prošlost, a i juri ih t-rex

daleko je veći problem što će serija ići na fox-u, a ne na nekoj premium cable mreži.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чуо сам за Кучера, мислио сам да је шала. Које дно.

Драго ми је да сам престао на време са гледањем.

И шта ће бити сада, он ће опуштено да улети као нови Чарли или ће смислити нешто ново?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Сувише ми је била монотона. Има добре форе морам признати, али нисам могао више да гледам како се све врте око Чарлија који само прца и пије, други фејлује у сваком погледу, а малац је тупсон са две основне функције, прдење и једење.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Који жасу, једини наслов који ће ме натерати да одгледам пилот епизоду је "How to Be a Gentleman", где другог лика тумачи Џони Драма, што се не види баш најбоље на слици.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Krenuo sam ponovo da gledam Modern Family - http://en.wikipedia.org/wiki/Modern_Family i skapirao zbog čega mi se dopadala in the first place. Super je glumačka ekipa, dobar je koncept itd. Evo sad je počela treća sezona (a ja krenuo da gledam drugu jer sam je preskočio) tako da ako vam nedostaje neki stikom, ovaj bi mogao da bude taj.

4e8cc928b9df2.image.jpg

Naravno ne zaboravite na Sofiju Vergaru :)

sofia_vergara_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Opet ja!

Ovoga puta je tema - Happy Endings - http://www.imdb.com/title/tt1587678/

Happy-Endings1.jpg

Trejler za seriju zapravo daje (makar meni) potpuno pogrešnu sliku o tome šta se događa kasnije :) No, bacim ja malo pogled na netu, i kažu da se serija kasnije razvija i biva bolja, te da su ih kritičari u početku uporedili sa drugim "Friends like" projektima i tako to "više mladih drugara se druži u gradu", ali kao kasnije su promenili mišljenje i plus su ovu seriju jedinu obnovili za drugu sezonu (koja se emituje trenutno) od svih tih sa kojima su ih usporedili.

A pravo da vam kažem, zainteresovala me zbog Elishe Cuthbert, pošto sam jelda fan 24ke :) I naravno da su morali da ubace neku asocijaciju na 24ku u seriju :)

570_Elisha-Cuthbert-talks-Happy-Endings-season-two-7628.jpg

Ukratko plot - Elisha ostavi svog dečka na samoj ceremoniji venčanja i ode sa nekim drugim tipom. Ostatak ekipe (Elišina sestra koja je u vezi sa crnjom, gej lik i neka brineta koja se tripuje da će ostati sama do kraja života) pokušavaju da ga uteše, i tako se sad to dalje razvija i sve vrti oko njih šestoro, pri čemu Eliša i taj nesuđeni muž relativno brzo postanu ponovo "ok". Sad, setting i likovi deluju baš debilno, što nije daleko od istine, ali je pitka serija i ima pokoju kul foru.

happy-endings_320.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dao sam šansu "Up all night"-u ( http://www.imdb.com/title/tt1843323/ ), ali ipak nije uspelo :)

up-all-night-nbc-tv-show.jpg?d=600

Iako je ok glumačka ekipa (iako ja ne volim Maju Rudolf) i iako je seriju pisala neka što piše SNL, nešto mi tu ne štima, pa sam batalio.

A šatro ima "osrednje" rejtinge tj. kao otkupljena je cela sezona, ali posle ove ne verujem da će biti druge.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad sam se setio zasto zaobilazim ovaj topik:) Pet dana se ucitava.

Nego evo pratim domacu seriju Pevaj Brate i ne mogu da se nacudim cudu. wtf, kako bre ovako dobro? kapiram da su nekome ukrali scenario ili sta vec, ali gluma je jebeno dobra. roflujem ko lud vec sat vremena:)

Ovaj isecak sam prvo video, evo trenutno sam na drugoj epizodi.

http://www.youtube.com/watch?v=n6hZfoC0wlI&feature=related

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

As is the case with any year, 2011 brought with it many beginnings and endings. In the world of television, this meant the start of some fantastic new series and the end of some old favorites. And so it's only fitting that we pay our respects to those shows we've loved and lost (as well as to a few we were happy to see go). Here's our video tribute to the shows we said goodbye to this year.

Fare thee well, old friends. You will be missed. Some of you more than others.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...