Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

doshla s'posla.. danas je bilo jako zanimljivo.. skontali su da dobro rukujem sa kompjuterima.. tako da sam unosila podatke.. +dala preko 70vakcina.. ono.. boc/boc..

odoh na qnt.. sinotj sam spavala svega 5h.. a danas ceo dan na nogama..

poz alexG..

;]

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

De ste to jeli, u Maderi omg?

pa ok, za pola kile ribljeg mesa, ako je dobro spremljeno, to i nije puno. realno to je ,uz sav ostali has, dovoljno za dvoje ljudi ili ti 350 kinti po coveku.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Zelim da mi neko kaze zasto mora da bole stare povrede *prelomi, upucavanja itd.* kad god vremenske prilike odu u tri lepe ?! Znaci osim sto me je sad napustio bol u ledjima lakat na ruci koju sam lomio me boli vec 4 dana. I to boli onako tupo, hladno i podmuklo taman toliko da zelim da zabodem srafciger u njega :(

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

- da živim u blokovima ili široj okolini, počeo bih već sada da smišljam način kako da se prve dve nedelje novembra vraćam kući iz grada, pošto nešto kapiram da će gužva biti epska.

ono, i nije neka guzva.

svaka cast za delta city \o/ idem sutra opet! :) i prekosutra :D

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

^

Ne znam zasto, nikad nisam voleo te ogromne trzne centre, dok su moji drugovi jako nalozeni...

Secam se jedan pre otvaranja Merkatora:

ON: Gari jedva cekam da se otvori Merkator, bice do jaja, bice restorana, kafica, mozes ceo dan da budes unutra!!

JA: Pa sta?

ON: Pa mozes ceo dan da budes tamo, jedesh, pijesh, ko u americkim filmovima, znash ono?

JA: ...

A i kad idem u shopping, mnogo vishe volim da odem u centar, nekako u mega-mallovima ima taj osecaj da se roba prodaje na kilo i cene su varijanta 999 i 1999 dinara i te stvari traju 2-3 pranja...

Link to comment
Share on other sites

cirkam kocu, slusam brajana adamsa, i razmisljam da li da popijem fervex ili dva pelina, hmhmhm.

aaaaaaaaww, bas volim brajana adamsa [:)]

A i kad idem u shopping, mnogo vishe volim da odem u centar, nekako u mega-mallovima ima taj osecaj da se roba prodaje na kilo i cene su varijanta 999 i 1999 dinara i te stvari traju 2-3 pranja...

ovde su se otvorile neke evropske radnje koje su po prvi put u nasoj zemlji, tako da tesko da je kvalitet toliko losh da odeca traje 2-3 pranja...

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

@balkonski

Realno da nemam obaveze koje traze da mi obe ruke budu u radnom stanju povredio bi samog sebe samo da imam izgovor da rokam neke teske pilule protiv bolova. Imam 25 godina i kad krene kisa osecam se kao moj matori od 51, sta da onda ocekujem u 51-oj ?

@voodoo_

Iskreno o prelomim i posledicama istih se razumem kao marica u onu stvar. Samo znam da me boli i da svi oko mene to znaju jer se brecam na njih. Osecam da ce da me posalju u ludaru ako se ovo nastavi.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@ atomic

Classic korpica sa 2x piletine 4x hotwings-a i 4x crispy + 2 mikromala (ali stvarno mikro) pomfrita = 430 dinara

Kao i u ostalim zemljama , definitivno najjadniji (najlosije napravljen) pomfrit od svih je kod njih :(

Ima i ostalih ponuda ali ova je stvarno best buy , nisam mogao da zinem posle

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ovde su se otvorile neke evropske radnje koje su po prvi put u nasoj zemlji, tako da tesko da je kvalitet toliko losh da odeca traje 2-3 pranja...

samo zato sto je ime svestsko ne znachi nista. 99% te robe nije videlo nista od sveta sem kine i brodskog kontejnera i dalje nije nista kvalitetnije nego obichno. Jedino sto je bash svetsko je brend i naduvana cena koja nekako proizilazi iz tog brenda.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bogami prvi dan na poslu gotov, stanovan sam iskreno

Cudan je taj zivot. Neki geek se ceo zivot pali na linux, gentoo i tako i zavrsi na hardkor mikrosoftu.

A neki dobiju ponudu da biraju oce li totalni ccna,ccnp,ccnie ili ce da odu na sql i orakle i da polako razmisle :))\

E statore druze moj *:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...