Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

nasao sam jebote

ladno mi je jos ispalo i pre nego sto sam otisao kod zubara tj. na mestu gde mi ujutru bio parkiran JUGO

ololo

a i bol prolazi posle dva brufena

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Konachno mi stigo net u bgu,kako se lakhe dishe,to nije zajebancija... :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

\o/ navukao sam grip ili tako neko pogano smece zbog kog ne mogu da se odvojim od kreveta :(((

bem ti zivot :(((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam da prebrojim kovanice iz fijoke koje tu stalno ubacujem iz novcanika. I sad, covek realno ne mozhe da zna koliko tu novca da ocekuje, tj. ja nikada nisam bio dobar u prognoziranju. Ono sto znam jeste da sam nosio to Aletu dok je jos radio u shopu, i da se s vremena na vreme skupljalo po recimo 1000 din. Medjutim, od tada, a tada je proslo ohohoj, nisam cekirao tu fijoku sve do danas. I rek'o ko zna koliko cu ja da nakupim, kad ono tek nesto malo preko 2000 dinara :( Ili mi je neko krao sitninu iz fijoke ;) ili sam ja pre skupljao te kovanice mnogo brze nego sada (sto nije iskljuceno jer sam se mnogo vise muvao po gradu). I sad gledma sta da radim sa tih 2000 dinara, 'de to da nosim da ukrupnim.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha vudu brate ulepsha mi naporan radni dan...sad posle ovoga samo josh jeroje i califf i spavanac...zhivo me interesuje dal' su obe epizode toliko dobre da ne zaspim tokom istih =o))

za vreme kalija nećeš zaspati sigurno, a heroje gledaj upravo da bi zaspao :)

Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre,da li je postojao neko normalan koji je davao 3000din da bi dobio 2000din?

Edit:Cifre 2 i 3 su zamenile mesta. [:)]

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...