Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jao i Neo se zaposlio, kako je to lepo :))

Spavao sam kao nenormalan ... ne smem ni da vam kazhem kad sam sinoc zaspao, probudio sam se jutros u 07h. Ovo mi se nije davno dogodilo, tako da se nadam da sad necu biti u stanju raspada citav dan, sto mi se obicno dogadja kada dugo spavam.

Nisu jos zatvorili stari most, a ne mogu da nadjem info kad ce da ga zatvore.

Link to comment
Share on other sites

evo me na faksu, bio kod profe da zakazem ispit i tako...btw, moram da bacim mali hejt...u subotu se naostrio da odem do duffa, posto je jelte prva u mesecu i popust...kad ono medjutim, bukvalno sto ljudi je cekalo tek da naruci...smorio se i otisao u uno...ok razumem ja to popust blabla, al jebemu mater, osecam da ljudi dolaze i kupuju po 6 komada za celu porodicu...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

- ustao sam jebote.

- samo da se nakanim da odem i da uznem novi hard i rezach, stavim sve u kutiju, i onda je kretje instal svega ispocetka.

- pull a plug = i win.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Od danas i zvanivhno ZAMENIK DIREKTORA!

Najebla sam!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

- čestitke ovima što su se zaposlili ili dobili unapređenja

- sav sam premoren i ukočen, treba mi masaža, erotska ako može, hvala.

u subotu se naostrio da odem do duffa, posto je jelte prva u mesecu i popust...kad ono medjutim, bukvalno sto ljudi je cekalo tek da naruci...smorio se i otisao u uno...ok razumem ja to popust blabla, al jebemu mater, osecam da ljudi dolaze i kupuju po 6 komada za celu porodicu...

meni je užasan taj naš trip oko hrane: nema veze što je sranje, daj samo da ima puno. većina jela u dafu je baš na taj fazon (one pljeskavice koje imaju ukus kao da su iz meka ali imaju po dva kila), pa još kad je popust, to je divota.

Link to comment
Share on other sites

pa kad popijes hektolitar piva, popusis dve pakle, i jedes u 4 ujutru, bitno ti je samo da ti popuni prazninu u stomaku.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Neka ti pokusavas da budes simpatican i duhovit...samo napred! ;)

@topic

Posle kod prelamacha.....bogo....ima da zaglavim do kasno u noc...

/edit

A, da, Nikola, nisi objasnio zasto si imao tremu...si prco?

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

not my cup of tea, al čujem da je bio odličan koncert. ako ti je trebala gajba da privedeš negde spominjanu matorku, trebalo je samo da se javiš. mada, spavao sam od 23h. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...