Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

seno slama, seno slama.....

drob drob drob... \m/

@ thread

prosla glava... jedva rofl...

sad cu malo da cabalishem, pa treba da se cujem sa stokom, da vidimo sta cemo veceras, tj kad cemo u kafanu...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Raspo sam se... Jebena dosadna nedelja...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Predavanja danas pocinju a ja josh budan . . .

ali barem je bio simpa dan \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

dosli cimer i drugar sa kojim sam se posvadjao na krv i noz pre par meseci, i skontali smo jednu stvar. nema svadje koju par flasa piva i flasa vodke ne moze da izbrise :)

takodje sam saznao da je amor de mi vida raskinula sa deckom nedavno pa me je to usrecilo, aktivirao sam sve ljude koji su dobri sa njom da mi je nabacuju(mnogo je teska riba za muvaje) :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@ voodoo

kad ti ostane samo diplomski, samo ce ti se kas'ti...

moram malo da beer rage-ujem (dobro, ja sam mozda malo preterao inace, al nebitno), i da uzivam u ovim trenucima poznatim kao "ju jebote, skoro pa gotov fax"

mnogo je dobar feeling [:D]

@ thread

hmm... nailaze mi neki cudni dani.. kontam da cu da batalim aikido, posto sam treninge poceo da dozivljavam kao teret, a ako cu ja pred svaki odlazak na trening da mislim u sebi "aukurac, opet trening", onda stvarno mislim da je bolje da prestanem.

osim toga, razmisljam se da pocnem aktivno da trazim zenu, samo jos da nadjem neku koja ce da me zainteresuje dovoljno ne bi li se pokrenuo...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ voodoo

kad ti ostane samo diplomski, samo ce ti se kas'ti...

moram malo da beer rage-ujem (dobro, ja sam mozda malo preterao inace, al nebitno), i da uzivam u ovim trenucima poznatim kao "ju jebote, skoro pa gotov fax"

mnogo je dobar feeling [:D]

@ thread

hmm... nailaze mi neki cudni dani.. kontam da cu da batalim aikido, posto sam treninge poceo da dozivljavam kao teret, a ako cu ja pred svaki odlazak na trening da mislim u sebi "aukurac, opet trening", onda stvarno mislim da je bolje da prestanem.

osim toga, razmisljam se da pocnem aktivno da trazim zenu, samo jos da nadjem neku koja ce da me zainteresuje dovoljno ne bi li se pokrenuo...

samo hrabro... mozes ti s zenom da izadjes na kraj... sastavicemo user guide for beer fanatics [:D]

@topic... ode spavanje u kurac opet... mada ovaj put mi prija.. sedim cirkam kaficu i smekam par stvari po netu, i merkam neki razor da pazarim, al prvo da nadjem zrtvu kod koje cu da isprobam kako lezi pod shapom

moram da pocnem da pravim spisak stvari koje mi trebaju (nov mishonja, nov mob, itd) .. .jos malo pa rodjus i rodbina sa zahtevima za doticnim spiskom [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...