Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

recite mi,nisam bas dobro upoznat sa pravilima "kuce" kad bi pao shamar or pesnica u vugla,momentalno izbacivanje iz kuce il opomena samo!?

jbg kao kod sudije za prekrsaje... kako im se digne... :))

za tucu bi se sigurno letelo... mada da riba zvekne tipu samar mislim da bi bila kao nominovana... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam onaj pregled dana sinoc... balija juri onu seksulju debelu, a ona se brani do mojega. Kao posle shatro smeta joj.. pa zavali mu sljagu onda jbt! :) A ona Jelena se bukvalno, ko sto je vec neko gore rekao, istripovala da je Burek popularan pa nece da ga otera u pm! Najjaca je bila kada je pitala nekoga "Da li da ja izadjem iz kuce?" oohhooho riiight. :)

To sam bio ja :)

I zovem se Marko.

:)

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj "Burek situation" skroz jasan. Dečko je do juče jebavao koze po Međeđi, a sad je sišao u grad gde mu se, relativno pristojna droljica, obratila više od jedanput. Samo je sad počeo da se tripuje da će tu biti i nešto više. Inače, u vojsci sam imao jednog istog takvog, tako da mi je ovaj nesnosan kad god je na ekranu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

on je odrastao u potpuno drugachijem okruzhenju od ovih unutra i od vetjine nas , mada jeste glup do jaja koliko sam skontao za ovo shto sam gledao , i sad on otje da se uklopi u jedno drugo okruzhenje . mah ...

radi se o svemu i svačemu, a umešana je i policija !!!11

Link to comment
Share on other sites

nemoj tako

on je odrastao u potpuno drugachijem okruzhenju od ovih unutra i od vetjine nas , mada jeste glup do jaja koliko sam skontao za ovo shto sam gledao , i sad on otje da se uklopi u jedno drugo okruzhenje . mah ...

Brate, da si spavao sa jednim takvim smrdom u istoj sobi par meseci, ne bi bio baš toliko tolerantan.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ali kad su burek i jelena nesto pricali o sexu s momkom/devojkom, a on njoj kaze:"pa isprobaj me kad izadjemo iz kuce..", a ona mu odvrati:"ma ne pada mi na pamet!" kako ga ugasila tad, bas mi drago :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

pa zar to ne pise na celoj prethodnoj strani?

zato sto je covek debil. Okej, mozda je to pregruba rec, ali nekad stvarno treba znati kada je dosta.

Kad su se njih dvoje nesto bili posvadjali, on joj kaze:"Ovo je pocetak naseg kraja." Mislim, daaaaaj...

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

pa on se ponasa kao dete :D naporan je :D smara :D kazes mu nemoj to on namerno to radi : Dnego ko je kriv jeleni on je od pocetka bio takav :D morala je odma da mu kaze odjebi :D sad nek se smara sa njim :P nije ni ona bolja :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ali kad su burek i jelena nesto pricali o sexu s momkom/devojkom, a on njoj kaze:"pa isprobaj me kad izadjemo iz kuce..", a ona mu odvrati:"ma ne pada mi na pamet!" kako ga ugasila tad, bas mi drago :)

Taj fazon ... sta on ocekuje ... nit je u bandi nit guta 20 exera nit ima don perinjon i tvrd kurac ...

Da se ne razumemo pogresno doticni burek mi je ogavan od samog starta za razliku od nekih kojima je trebalo metar-dva dana da to skapiraju, a samo sam pravio paralelu sa jelenom ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja bio ubedjen da se taj Veliki brat emituje tipa max 3 nedelje ... :)

Nemam pojma pravo da ti kazem ni kad je poceo video sam da se ljudi frljaju sa nekim mesecima ovde pa reko mozda je duze nego sto mislim u svakom slucaju od pocetka ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...