Jump to content

Woman Driver


Recommended Posts

vr' :))))

Plavusha je ownovala , ali ova sa parkinga...ma no comment xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Zamišljam reakciju ovog tipa što joj je otvorio kapiju. Kao, u jednom trenutku auto je pred ulazom i sad će da utera, a kad se okrenuo posle 5 sekundi auto na krovu. [:D][:D]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

njima treba 120chasova obuke !!!! i to bi mozda bilo malo

ma lud li si,neke mogu i ceo zivot da uce ali cje i dalje ostati opsta opasnost po saobracjaj.

joj kako bi prebio onu debilku sto je 3 puta lupila onaj parkiran auto,i to s' apetitom.

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Istina je da zene uglavnom ne izazivaju teze saobracajne nesrece...

Ali ona bi sigurno pozelela da je podlegla povredama u najtezoj saobracajci ikada, 'mesto da moj auto chuka na parkingu!

Mada, znas kako, muskarci su izmislili saobracaj a one ne vole/ne znaju da igraju po nasim pravilima. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

daleko od toga da nema retardranih muskaraca vozaca,,ali mislim da ono sto zena vozac moze da napravi/uradi da to retko koji muskarac moze,a razlog zasto zene ne prave vecje saobracjajke je nadasve jasan,zato sto im je max brzina elektronski limitirana na 30Km/h,te je vecja nesrecja osim slupanog fara nemogucja.

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!AHAHAHAHA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Naucno je dokazano da se zene slabije snalaze u prostoru nego muskarci, imaju los osecaj za orijentaciju itd, a kad se spoji glupost sa tim, dobija se prvi clip, a ima i muskaraca ocajnih vozaca, toliko od mene [:D]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ahahaha ali grim riper :D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...