Jump to content

PLANET BIGZ


mncu

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ololo Mohi,reci mi gde sam ja okrivio tog nekoga ololo

ja sam samo aludirao na to da ce biti jos pendrecenja tamo,pa sam samim tim napravio shtos,ali si mozda mene permutovao sa Deijem ili Darijanom pa si lupio hejt radi hejta

Aludirao si da je klub losh jer tamo upada murija i prebija ljude? Koja je to logika?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

-sablasna zgrada

-prodaju samo 0.3 pivo i to shugavo i to po bshh ceni

-najveca gomila shabana koje sam ikad videla (ne krecem se puno po slichnim mestima tako da moguce da greshim), koji nose frizuru ko romi u osnovnoj shkoli i pashu trenerku i nose zlatne patike

-brda narkosa

-zakrzhljale ribe

-daleko od centra u ruznom kraju grada

tehno/trance i slichnih mesta bar ima u beogradu pun kurac, tako da mislim da sa svim ovim gradu netje faliti jedan bigz...greota je bila akademija i industrija

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Aludirao si da je klub losh jer tamo upada murija i prebija ljude? Koja je to logika?

brate opet ne vidim gde sam ja rekao to

kao sto sam vec rekao,rekao sam da ce pandurima nedostajati to mesto jer lece tamo frustracije i batinjaju bez razloga,trenseri i sami ne vole to mesto,ali idu tamo jer nema drugih,a tamo nisam nikad bio pa ne mogu da ocenim da li je lose ili nije,opet ti kazem skroz si me pogresno shvatio

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To i srebrne patike su u Italiji trenutno hit, sad drugo je sto ovde to shabani obuku...

mogu one biti hit gde god hoce, ali to izgleda:

1. ruzno

2. kicasto

3. neugledno

u italiji je takodje bio hit da se nosi duks sa kapuljacom ispod sakoa, sto je meni :

1. ruzno

2. kicasto

3. neugledno

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sto se opet savrseno slaze sa mojom teorijom, oces da mi kazes da covek koji nosi viljusku oko ruke zna sta je "stil" ili "moda" ili "ukus"? :)

FASHION POLICE GO GO GO

edit: cekaj cekaj cekaj... oces ti meni ozbiljno da kazes da postoji nesto sto se karakterise kao "punk fensi"... Oh mein Gott!

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mogu one biti hit gde god hoce, ali to izgleda:

1. ruzno

2. kicasto

3. neugledno

u italiji je takodje bio hit da se nosi duks sa kapuljacom ispod sakoa, sto je meni :

1. ruzno

2. kicasto

3. neugledno

tebi i to je ok sto se tebi ne svidja, ali nekome je to super...

Ni meni se ne svidjaju takve patike, ali eto, samo sam rekao da je to trenutno hit, sad jebiga sto ovde obuce neki lik sa tarznkom u spic...

Link to comment
Share on other sites

hahha

moj drugar jedan to nosi, i stavise dobro mu stoji. on je onako punk fensi nesto tako skroz je zanimljiv. i debeo!

i nosi savijenu viljusku oko ruke nekad!! :D

ozbiljno..

Gricnes mi govno il' si ozbiljan? Ma lazes, ne verujem ti...

Ako tu ne pishe zashto nekoga ko se zamalo ubode na ostavljeni shpric treba smatrati u najbolju ruku samosvesnim bitjem onda dzaba.

Ololo murija prebije nekoga i ti krivis tog nekoga ... OLOLO gde je mozak?

Tebi izgleda nije bio dosta samo jedan "المصري حسن"?

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

sto se opet savrseno slaze sa mojom teorijom, oces da mi kazes da covek koji nosi viljusku oko ruke zna sta je "stil" ili "moda" ili "ukus"? :)

FASHION POLICE GO GO GO

edit: cekaj cekaj cekaj... oces ti meni ozbiljno da kazes da postoji nesto sto se karakterise kao "punk fensi"... Oh mein Gott!

Zeno od 2 metra i 100+ kilograma, da cutis! Jos uvek pamtim dan kada si se pojavio na ulazu Narodnog pozorista u bermudama i havajskoj kosulji. "Napolju je vruce", rekao si. Radnici pozorista to ne prihvataju kao argument.

thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

ahahahahha, koji own, svaka chast, volim kad neko iznosi proljave detalje iz proslosti.

sto se tiche zlatnih patika... ne znam na sta longli aludira sa tim "shabani to ovde obuvaju" kad je to jedan od Shaban-features-a. A ja iskreno ne znam nikoga kome to dobro stoji, ni zensko a ni sacuvaj boze musko.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Zeno od 2 metra i 100+ kilograma, da cutis! Jos uvek pamtim dan kada si se pojavio na ulazu Narodnog pozorista u bermudama i havajskoj kosulji. "Napolju je vruce", rekao si. Radnici pozorista to ne prihvataju kao argument.

auuuuu... jao skoro sam zaboravio na to :) ma verovatno je i sama predstava bila neko sranje, ali da da da to je bilo sjajno :) kako smo samo vristali od smeha :)

inace da ti si bjedni wanna be hitler crv

HA! IN YOUR FACE!

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...