Jump to content

Hot Fuzz - novi film Edgara Wrighta i Simona Pegga


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

gledao Hotfuzz i nije mi se neshto svideo, ocekivao sam vishe sa onom postavom, mada kad razmislim odlicni su bili, u onakvom filmu sa ovom vrstom humora i nije moglo bolje. :P

Severance , hmm josh jedna kopija " izgubljeni smo u shumi i neshto nas juri " , podseca na wrong turn

Deja vu, dobar :P

White noise The light , sranje :P od efekata do ne znam cega ,nije im trebao happy end i smorili su ubacivanjem oshtrih zvukova( za shtrec xD ) koje su usput preterano pojacali u odnosu na film.

Pan's.Labyrinth, dobar, malo cudan ali dobar :P

The guardian, bash kao shto ga je neko opisao na imdb, topgun sa coast guard i ashton kuchetom :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hot Fuzz je odlichan stvarno, i ja ga odgledah veceras, prijatno osvezenje u moru drugih glupih filmova

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hot Fuzz je genijalan, za razliku od War Hogs-a koji je chisto djubre

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hot Fuzz je odlichna engleska parodija americkih policijskih trilera. Ne vidim niti jedan problem u scenariju koji ne moze da se karakterishe kao komichno preterivanje ( poput ubistva one dece koja su uhapsena na pocetku filma) a realno glumacka postava je u vrhu onoga sto engleska kinematografija nudi.

Odgledao sam fracture sa Entoni Hopkinsom http://www.imdb.com/title/tt0488120/ - dosta dobro odglumljen triler koji nema glup zaplet.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ako vam se svideo shaun of the dead, ovo ce vam se svideti 2x vishe.

shaun of the dead mi je samo skenjao onaj kraj koji je malo smorio, inache bi mi ushao u top 5.

ovaj je uspeo da mi udje u toplistu :)

znachi, ne znam. velika preporuka. bash sam odushevljen. ima jedan obrt koji dizhe filmu ocenu sa 4 na 5+ i nema dalje od ovoga

idem sad da plachem od srece

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

evo trebalo mi je 15 min (paralelno sa random trolom na forumu istina) no napravio sam konachno ovaj topic, yay me

mada zasluga za postavljanje istog ide na LaG-ov rachun, chije je rezonovanje da ce vishe ljudi pogledati ovaj film ako on ima svoj topic nego ako su random postovi razbacani kroz prichajte apsolutno ispravno, yay LaG! ;o)

bump

watch

enjoy

discuss

Link to comment
Share on other sites

shaun of the dead bi bio najgenijalniji deo ikada, da nije sve super i onda na kraju onaj period bez fora (ustvari ima jedna fora ali je bash losha pa onda smori - kada udaraju zombija shtapovima za bilijar uz neku pesmu kvina)

hot fuzz je dobar, dobar, dobar a onda odjednom postane bash dobar (shto je logichan sled dinamike u nekom delu)

hvala chika koletu :*

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam oba, mozhda mi se Shawn vishe dopada nego Fuzz, sta znam ... ali mi je i Fuzz super dobar, odgledao sam ga iz dva dela, i nasmejao par puta, ali moram da priznam da ga nisam doziveo bas kao "vau kakav film strava covece", vec onako, dobar mozda cak i iznad proseka zabavan film za popodne.

Link to comment
Share on other sites

hehe nema na chemu Lazhe

sto se queena tiche mene ta scena odushevljava totalno (kao i planiranje vozhnje sa obaveznim ubijanjem billa nighyja =o))), sa sve svinjskom kuzhurom koju ovaj uvek glaba u pubu...

a fuzz je promisljeniji, veci je budzhet pa film ima kao malu kodu pre raspleta sto onako fino mnogo dodje + catherine bigalow omazhi + scena u supermarketu + plakanje na "naaarp" =o)) ali da li je bolji od shauna...ne mogu da ocenim nekako...

Link to comment
Share on other sites

Hot Fuzz

http://us.imdb.com/title/tt0425112/

Gluplji film ove godine nisam gledao, a u top250 na imdbu je...

Cak je i Wild Hogs bolji od njega za 3 koplja.

ou maj gad.

kada neko uporedi ovakav biser britanskog crnog humora sa americhkim "dodao-je-gas-i-pao-sa-motora-ha-ha" humor, tu je stvarno kraj diskusije.

Meni lichno je Shaun of the Dead odlichan film. Hot Fuzz mu je dosta blizu, ali neke scene poput borbe u supermarketu su mi nekako suvishne.

Link to comment
Share on other sites

shaun of the dead mi je bolji na jedan nacin, nekako mi je savrsena duzina filma, super tripovi, zaista sjajan film.

hot fuzz je sjajan film, da je bio dvadesetak minuta kraci bio bi savrsen, najjace mi je kad pocne "KUUUURCHENJEEE" znaci vristao sam od smeha :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...