Jump to content

vracaju li se devedesete


Recommended Posts

Ja u blokovima nisam vidjao nikakve navijace niti huligane.

Jedino sto vidim da ima dosta klinca 91-93 koji se loze na blokovi geto kriminal ali to sa drugim klincima kad prolazi neko stariji ne glupiraju se.

To je sve wanna be tako da nije strasno osim za njim same

a da NE DIRAJTE 90e

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 291
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledajutji moj shiri kraj, a to bi bio zemun (doh!)

e ramize, gde si u zemunu, da nisi u donjem gradu? ja sam tamo živeo kao mali, bilo je super al sam se preselio pre sankcija, čujem da je posle postalo žasu što bi rekli.

samo se smanjio broj opisanih debila jer su se istrebili medjusobno

pa i jeste tako. ovde kod mene su se svi opasni međusobno poubijali, ostala neka boranija i likovi koji rade na veliko i ne zamajavaju se skidanjem patika i otimanjem mobilnih telefona.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

young boys su navijaci partizana...

@top

toga je oduvek bilo, samo sto je posle bombardovanja i dolaska na vlast demokrata malo se utihnula scena..

kako vreme odmice, tako na povrsinu isplivavaju sve vise i vise takvih likova..

verujem da u svakom kraju postoje klinci koji misle da su neko i nesto, dok negde i preuzimaju inicijativu, dop, pljachka i sl.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da preterujete. Prvo vecina vas ovde se i ne seca kako je to izgledalo '93. ili tako tih godina, realno sam i ja tad bio mali, a stariji sam od vecine. Ok, desavaju se ubistva i sranja i sta sve ne, i naravno u mnogo vecem obimu nego sto bi to bilo prihvatljivo, ali daleko smo od slavnih vremena devedesetih, prosto zato sto je tada bilo mnooogoo vise oruzija i mnogo vise bezvlasca, sad postoji bar koliko-toliko normalnija policija koja pokusa da se ponekad mesa u svoj posao, sto se tada nije desavalo.

Sa druge strane to sto se klinci loze da budu krimosi, a klinke zele da budu sponzoruse je posledica toga kako trenutno zivimo i kako smo proteklih godina ziveli. Realno gledano ti, a i neki stariji klinci, su se rodili u sranju, odnosno ne secaju se "starih dobrih vremena" kada toga nije bilo. I onda je i logicno da im je to obrazac ponasanja, kad uzmemo u obzir da su Zvezde Granda (ili Grand nesto drugo) najgledanija emisija u zemlji, te stvari su potpuno kompatibilne.

I nemojte da se lozite da ce postojati vreme kad tih stvari nece uopste biti, toga ima svuda bez obzira na opste stanje i sistem vrednosti u zemlji. I pre 50 godina se desavalo da lika umlate jer je poljubio devojku "opasnog momka", i na istom tom Myspaceu mozete naci i Turke i Amere i Nemce koji se mrste kao oni likovi. Cela poenta je samo promeniti sistem vrednosti da to ne bude nacin ponasanja kome vecina mladih u ovoj zemlji tezi, i da se te negativne pojave svedu na sto manju meru.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

zapravo navijacka grupa.. jang bojs ili tako nesto, zvezdino :/

a pa tako reci :D pa da znam te navijacke grupe ... obicno ovi stariji iz grupa loze decu da se peglaju jedni protiv drugih tu po bloku :D ne bi li pokazali svoju privrzenost grupi :D

kad smo kod navijaca sad u autobusu sretoh decu koja navijaju za rad i kako smo usli obracaju se mom drugu koji je bio radovac "eee sad smo jurili neke cigane " idite umrite :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate... devedesete :)))

- Shansa da te neko ubije/prebije/polomi je ista kao i pre deset godina, ista kao i svuda u svetu, posto realno uvek ima debila. Ne idem na ta GRAND mesta, ne druzim se cak ni sa tom vrstom ljudi (navijaci, narkomani, krimosi, kumovi itd...), nemam dodirnih tachaka tako da je samo slucajnost ako mi se desi nesto. Tako da ako me neko ubije zato sto je jos uvek mozgom u 93. ili zato sto je jednostavno ludak... meni sve jedno, i dalje sam mrtav....

zakljucak, realno me boli patka za te stvari.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

A pa nista vi niste videli:

normal_KaCa_pFc_5.jpg

normal_darEEE89_4.jpg

normal_pera.JPG

normal_missa.JPG

normal_criminale.JPG

normal_Poolside_KilleR.jpg

normal_mafija3.jpg

normal_libe.jpg

Ovakvih slika mozete naci na stotine, u ovoj zemlji je poremecen sistem vrednosti i naravno da su te kobne 90. mozda i glavni krivac za to, izolacija, ratno stanje i uopste odsutnost od vidjenja budocnosti bude ovakve stvari. Verujem da je vecina tih ljudi takva jer nisu izasli iz kraja osim ako nije bila neka ferka ili tekma, oni ne vide svoju buducnost, uglavnom dzabalebare i vuku se ko paraziti na ledjima roditelja, mnogi od njih nakon nekog vremena shvata da posteno ne moze da zaradi i onda se baca na kriminal i pecanje u mutnom. Ima mnogo razloga zasto je ovako kako jeste i o tome bi moglo da se prica na sto strana.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

devedesete nikada nisu ni prestale. WELCOME TO SERBIA

Mislim da preterujete. Prvo vecina vas ovde se i ne seca kako je to izgledalo '93. ili tako tih godina, realno sam i ja tad bio mali, a stariji sam od vecine. Ok, desavaju se ubistva i sranja i sta sve ne, i naravno u mnogo vecem obimu nego sto bi to bilo prihvatljivo, ali daleko smo od slavnih vremena devedesetih, prosto zato sto je tada bilo mnooogoo vise oruzija i mnogo vise bezvlasca, sad postoji bar koliko-toliko normalnija policija koja pokusa da se ponekad mesa u svoj posao, sto se tada nije desavalo.

Sa druge strane to sto se klinci loze da budu krimosi, a klinke zele da budu sponzoruse je posledica toga kako trenutno zivimo i kako smo proteklih godina ziveli. Realno gledano ti, a i neki stariji klinci, su se rodili u sranju, odnosno ne secaju se "starih dobrih vremena" kada toga nije bilo. I onda je i logicno da im je to obrazac ponasanja, kad uzmemo u obzir da su Zvezde Granda (ili Grand nesto drugo) najgledanija emisija u zemlji, te stvari su potpuno kompatibilne.

I nemojte da se lozite da ce postojati vreme kad tih stvari nece uopste biti, toga ima svuda bez obzira na opste stanje i sistem vrednosti u zemlji. I pre 50 godina se desavalo da lika umlate jer je poljubio devojku "opasnog momka", i na istom tom Myspaceu mozete naci i Turke i Amere i Nemce koji se mrste kao oni likovi. Cela poenta je samo promeniti sistem vrednosti da to ne bude nacin ponasanja kome vecina mladih u ovoj zemlji tezi, i da se te negativne pojave svedu na sto manju meru.

ne preteruju. probudi se, demokratska vlast je go kurac nista niste uradili :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam kod mene u kraju lika koji vec godinama diluje zinbe, totalno je hardkor :D

Jel to onaj tamo blizu Auto komande, kod Roaminga u Kumodraskoj (valjda se tako zove i taj deo)? :)) Ako je taj, zivo me interesuje jel neko kupuje taj benzin, a i kako to da ga neka inspekcija ne zeza, mislim da pola bgd-a zna da on prodaje benzin :)

Link to comment
Share on other sites

elem da ne bude da samo spamuje evo jedan dozhivljaj. sedim ja u kaficu kod hale pinki u zemunu i chekam ortaka, a za stolom proed mene dva lika, recimo 89 godishte prichaju o fudbalu, navijanju itd. i sad krece spika

javi se kad si u kraju siso :>

i rofl za prichu. ne chudi me ;[

e ramize, gde si u zemunu, da nisi u donjem gradu? ja sam tamo živeo kao mali, bilo je super al sam se preselio pre sankcija, čujem da je posle postalo žasu što bi rekli.

pa i jeste tako. ovde kod mene su se svi opasni međusobno poubijali, ostala neka boranija i likovi koji rade na veliko i ne zamajavaju se skidanjem patika i otimanjem mobilnih telefona.

preko puta pinokija sam. karadjordjeva ulica, nastavak na glavnu :]

zhasu je od kada ja pamtim malo bolje ceo taj kraj. to jest, ovaj moj uzhi kraj je ok josh, neka oaza zashtitjena iz te priche kolko tolko, ostatak je bash bio pogodjen :[

a pola tih mentola se poubijalo a pola overdose.

@drolje

koji vizuelni prikaz tog pojma "drolje bez mozga" :]

ne bi ih ni prcao kolko su jadne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...