Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

Meni neda Cale da imam samo jednu zvezdicu, aj neko neka mi rejtuje bar na trecu, pa da ima dve. :)))

EDIT: @ ajzak hejteri

Ovako...proshle godine sam bio u Rumuniji i izahao u grad sa nekom ekipom...upoznamo neke ribe, sednemo sa njima...(inache ko nezna, Rumunke su mnogo dobre ribe)... i tu , skraticu prischu, at the end of the day, navatam preslatku, preslatku ribu, plava, neka mmmmmm bela haljinica, lepa guza(me knowz 'cause me touched it)a ima i dobru sisu, zove se Ramona OMG(i nemojte da mislite da ovo pishem da bih se kurchio zbog ribe, dobro samo malo, ali to nije poenta) Poenta je shta je uchestvovalo u nashoj prichi i kako sam ja od ghetto geeka postao ghetto protuva. Ja naravno pricham Srpski i Engleski a ona Rumunski i Italijanski(zivi u Italiji). Konverzacija se obavljala preko ortaka i to je bilo zanimljivo, a onda se probudio ajzak u meni i rekao: you can talk to this bitch!

E da, nisam naravno recitovao redom, nego bacao random sprdnju chega sam se setio i bilo mi je do jaja. :))))

Bona sera, senjorina, bona seraaaaa

Bona sera, senjorina Napoli..

Italiano dasa, mafija shpageti

Audi kvatro, pica don fileti

Konfeti, shporeti, shpageti, korneti

Bondjorno, fegeti, eto vas na meti

Alfa Romeo, Milano, Torino

Rime su ti nulo, uno bambino

Toti, Ferari, Djogani, Armani

Ajzache, barapchino, sa tom rimom stani

Ne hasamo nishta ako nema parmezani

Smrdimo na znoj kao talibani

Djudjaro, fumare, amore mio kaco

Pancerote, lazanje i lizanje maco

Gelati, kapo di tuti kapi

Padrino Cicolina, uzivam u fanti

Pinin(?), Farina, Kavali, Pedrini

Lora Bjadjoti, Fabio Djanini

Felche Azuro, paljeri di banjo

Tuto il korpo mon vida parfumato

Likvido sapone, sekreto momento

Due tre, kvatro tre, cinkvecento

La shate, la shate, lire mi kantare

Ragaci Korleone, Sicilija Kapone

Uno paseporte, sportisimo sofici

Eros Ramacoti, solo prdim po Ibici

Solo prdim po Ibici

Tako da ne dirajte Ajzaka.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taurus > hmmm citiras me i ne procitas citat... bravo :)

Bolje da ga nisam čitao, a jesam. I nemoj da me quotuješ tim forama iz obdaništa. Ako već odgovaraš napiši nešto smisleno i argumentovano. Opet ti kažem da ne generalizuješ.

Ne zbog mene, jer me to lično ne pogadja zato što [kurčenje] ja od 21. zivim sam u sopstvenom stanu u Bg [/kurčenje] a od 18. sam otišao od kuće radi faxa.

Neki ljudi jednostavno nemaju mogućnosti (ne samo materijalne) da se stambeno osamostale jer ih sprečavaju dublji problemi na koje ne mogu da utiču. Na to se odnosio moj post i nadam se da sad razumeš.

Link to comment
Share on other sites

nije to tolika sramota, nisam ni rekao da jeste sramota za nekoga ko studira, skoluje se ili krece sa poslom da zivi sa porodicom, ali smatram bi licno za sebe smatrao da sam promasen covek kad bi imao 30 godina i ziveo sa roditeljima.

vidis ja sam rekao, da NIJE sramota ziveti sa roditeljima ako studiras/ides u skolu/pocinjes sa poslom

i rekao sam da bi MENI bila sramota da imam 30 godina, posao i da jos uvek zivim sa roditeljima

na to sam mislio

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Skrenosmo sa teme, zahvaljujem na tome, ali kad smo vec kod godisne granice kada mladi ptici moraju napustiti roditeljsko gnezdo imam jedno pitanje. Sta da radi neko ko nema nijedan od navedenih razloga da napusti isto? Studiras u gradu, posao ti je u rodnom gradu i tako redno. Troskovi zivljenja nisu mali, bila tema i o tome ranije pa sta ako neko odluci da ostane sa roditeljima da bi ustedeo na kinti koju bi davao za stan, klopu i ostalo ? A te iste pare steka ili trosi na provod i bolji zivot ? Jer on promasena investicija kao sto rece Jokerman ili ne? Ili se treba odluciti da odes od kuce, da zivis kao student na konzervama samo da bi mogao da kazes da ne zivis sa roditeljima ?

Ja imam 25 i zivim sa svojima, u istoj kuci mi je posao a sama kuca je na moje ime. Jer treba sebe da smatram promasajem kad napunim 30-u ?

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

koji lol topic jebote:)

jos malo pa cemo dedukovati da li doticni zivi kod matoraca i dalje, pa ako zivi, onda mu se tek ne moze oprostiti 'govor mrznje' preko 'mas-medija' zarad 'sticanja ogromne materijalne dobiti', a sve u dosluhu sa 'svojim agentom':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zamisli situacijju imas 30 godina privodis ribu koju si upoznao par dana ranije gajbi i kazes joj "e samo pricaj tiho mama i tata mi spavaju"...

ili recimo ustajem ujtru idem na neki vazan sastanak a mama mi dodje i kaze "namesti kosu, kakva ti je to kravata, moras nesto da jedes" mislim to je sve o.k. kad imas 17-18 godina da ti govore, al kad imas 30 vec je malo ponizavajuce.

svaki covek pre ili kasnije mora da se odvoji od roditelja, ja sam se(zbog okolnosti) odvojio ranije, i navikao sam na taj samacki zivot i vise ne mogu da mu se vratim.

ali opet, i OPET kazem, to ja smatram licno za MENE. ne mora to da se odnosi ni na koga drugog, ako se neko ne slaze super. ali JA LICNO ne bi mogao da zivim sa roditeljima vise.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@jokermanamanaman : chim mislish na sebe mislish i na druge samo ti je glupo da kazesh to opet...jel!?

ma ajs je...tipichan primer kako neko u najgorim uslovima moze da prezivi i da bude kolko tolko popularan...da je ovo neka druga zemlja gde ima vishe shansi za ekonomski uspeh,mislish da bi on pljuvao kineze i pravio spot od 20 eura? [:D]

bio bi ko americhki rmb-i kurajberi,furao najbolje ribe u najboljim kolima,snimao rnice i zgrcao pare...ovako ce morati da bude u medicini(koliko sam chuo da je zavrshio ili zavrshava) i da vacari dobro stojece sestre [:D]

ima gomila njegovih dobrih pesama ali dobio sam platu chiji najveci sam fan i zato imam kesha da igram ceo dan tako da nemogu sad da pishem quite well [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Brate mili, kad imaš 30 godina i privodiš ribu, onda ne kažeš njoj da ćuti da ne probudi roditelje, nego roditelje pošalješ na kabezu ili im kažeš da ćute inače će leteti napolje.

Jer ako si doživeo da te sa 30 godina roditelji tretiraju kao da imaš 20, nevezano što živiš s njima, onda si ti sam kriv. Ja s mojima zdravo komuniciram bez obzira što sam daleko od tridesete, a oni u klimaksu.

Link to comment
Share on other sites

zamisli situacijju imas 30 godina privodis ribu koju si upoznao par dana ranije gajbi i kazes joj "e samo pricaj tiho mama i tata mi spavaju"...

ili recimo ustajem ujtru idem na neki vazan sastanak a mama mi dodje i kaze "namesti kosu, kakva ti je to kravata, moras nesto da jedes" mislim to je sve o.k. kad imas 17-18 godina da ti govore, al kad imas 30 vec je malo ponizavajuce.

svaki covek pre ili kasnije mora da se odvoji od roditelja, ja sam se(zbog okolnosti) odvojio ranije, i navikao sam na taj samacki zivot i vise ne mogu da mu se vratim.

ali opet, i OPET kazem, to ja smatram licno za MENE. ne mora to da se odnosi ni na koga drugog, ako se neko ne slaze super. ali JA LICNO ne bi mogao da zivim sa roditeljima vise.

tralalalala... ko ti plaća taj samački život?

cela priča o osamostaljivanju je sviranje kurcu dok nisi finansijski nezavisan.

Brate mili, kad imaš 30 godina i privodiš ribu, onda ne kažeš njoj da ćuti da ne probudi roditelje, nego roditelje pošalješ na kabezu ili im kažeš da ćute inače će leteti napolje.

Jer ako si doživeo da te sa 30 godina roditelji tretiraju kao da imaš 20, nevezano što živiš s njima, onda si ti sam kriv. Ja s mojima zdravo komuniciram bez obzira što sam daleko od tridesete, a oni u klimaksu.

ivan "iskustvo" vuduović

Link to comment
Share on other sites

sad ce vam se bleki javiti i reci kako on radi dva posla istovremeno da bi sebi placao samacki zivot :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Troskovi zivljenja nisu mali, bila tema i o tome ranije pa sta ako neko odluci da ostane sa roditeljima da bi ustedeo na kinti koju bi davao za stan, klopu i ostalo ? A te iste pare steka ili trosi na provod i bolji zivot ?

Samo je pravo pitanje da li je ta razlika u parama (koju trosis na prvod) dovoljna da isplati "sukob generacija" koji se prirodno javlja, pa ti onda presedne i taj provod :) Ako toga nema, onda ok.

Link to comment
Share on other sites

meni vec polako pocinju da smetaju roditelji, a imam 22godine, sa svojim nekim primedbama i komentarisanjima u prazno.. kapiram ja njih, dosadno im je, non stop rade pa moraju negde da se isprazne. ali znasto meni? mislim, imaju pravo da kenjaju, ne ide mi fax i uglavnom me za to smaraju. za pare nemaju sta da mi kazu, posto radim, cak se i nekada ogrebu za neku kintu, ali uredno vrate i to mi je mozda i najsladje, kada traze neke pare :))

nemaju jos dugo do penzije, a onda, tjao tjao...

Link to comment
Share on other sites

Da sam malo lepshi i mama bi me volela [:D] ,a cale i da mu dam 1000000 eura ni tada me nebi voleo...shta cesh...kada uspesh u zivotu a nekima krivo [8)]

sve je to manje vishe ok,ali kakve veze ima moje stanje u kuci sa "Nigrutin Fashista" ?! [:D] ahh da...ajs je imbecil i zivi na rachun mame i tate...zato mu je ovako lepo u zivotu i nezna shta ce sam od sebe..cccc

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

pa cekaj, to cemo tek da dedukujemo:) prvo da vidimo da li nigrutin zivi sa matorcima, onda ako zivi, da vidimo povezanost toga sa njegovim fasizmom, pa tek onda mozemo govoriti o nekim validnim zakljuccima:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bash i nisam morao da prochitam ovakav topik na ruru, pravo da vam kazhem.

a da sam admin, dodao bih warn svima koji su u svoje postove ubacili komentar tipa "i na sve to, govori istinu o kinezima". ali nisam admin, a svi imamo precha posla nego da branimo ljudsko dostojanstvo pripadnika dalekog naroda :]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...