Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

bekam je hejt

ovo nije

@ tauruss

ne pise?

'Kinezi koji ostanu svi će da izginu,'

da pogledas opet?

sam se emancipujem i sirim svoje vidike, btw

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Travestiti šire hepatitis abecedu,

na ovo sam se iskidao :)))

imaj malo drustvene svesti

ništa lično, ali od te nvo fraze mi se sere odavno. ne moramo zapad imitirati i po tome što večito za sranja koja napravimo krivimo školu, televiziju, krive trotoare... ako neko stvarno ode i istuče kineza zato što je kinez, onda je sociopata i za to je kriva ili genetika ili neki glitch u infantilnom razvoju, a ne ajs nigrutin.

a ako ode i istuče ga jer ga je pre toga šest puta molio da ne baca riblje utrobe u kontejner ispod prozora, onda je u pravu.

Link to comment
Share on other sites

^^ Ne kenjaj

pa i treba deca da uche da su kinezi jadni, da ne bi igrali fudbal sa loshim loptama

LOL

Oni uvoze djubre kod nas jer to narod kupuje inace reci generalno : kinesko=lose je smesno

i koji siluju ovu drzavu neplacanjem poreza

ZOMG

Laza je jedva doceko da se neko iskenja po bolu :)

typ

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

kinezi su niza rasa.

i za trolovanje se ide u zatvor

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ala neki ovde seru... shatro zabrinuti su...

btw, stvar je njesra, txt je "AJE" ali osim one suve matrice niceg nema... nikakav sempl da zachini stvar i neki break mozda u koje se baca neki skrech... [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ako postoji fizička razlika između doge i pitbula, isto tako postoji razlika između crnca, šveđanina i japanca. Mislim, šta ne može biti jasno kod tako očigledne stvari? Dakle ne pričam o psihičkim razlikama već fizičkim. Kinezi su niži i bleđi i jedna su rasa, indijanci su srednje visine i braonkasti i druga su rasa. Ako se pojebu kinezi, ispašće Kinez, neće ispasti crnac. Jel su ti naučnici slepi ili šta?

Link to comment
Share on other sites

Da se ja pitam ja bi zutu gamad odavno istrebio odavde verovatno i cigane sa njima u paketu....Samo su nam jos kinezi falili koji fakticki siluju ovu drzavu neplacanjem poreza i ostalih stvari...

Molim te napisi da si iz Banatskog novog sela,a ne iz Panceva

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gruja>>>

Ja ne bih zatvorio Nigrutina,pa sta cemo onda sa onim likovima koji pevaju "case lomim da presecem vene,otkad duso nisi kraj mene"...pa deca se vode i njima,i to mnogo dece...

ima samo jedna mala razlika izmedju ta dva primera.

neka primer a bude nigrutin

neka primer b budu autori takvih pesama kao sto si naveo(koristicu par random citata u postu)

neka primer c budu metal grupe(random)

a. iz primera gore navedenog siri rasnu netrpeljivost, potom popularise narkotike "pola kile hedova varim pola ćuke, zato ložim pajp jer me bole ruke". i sad deca to slusaju, i to neafirmisana deca koja jos uvek nemaju razvijenu licnost, i razvijaju se u tom pravcu. koji je los da losiji ne moze biti. iz tog razloga i iz razloga sto to ne smatram muzikom ja bi njih sve spalio na masovnoj lomaci

b. los uticaj na zensku decu ali relativno nebitan na musku decu. i to ne toliko zbog reci pesama vec vise zbog "grand show-a" i slicnih degenericnih emisija u kojoj se pevacice pokazuju polugole i kao takve predstavljaju idole nase zemlje(ceca srpska majka). naravno i reci odredjenih pesama uticu podosta(bunda od nerca, i sl.) medjutim nemozemo da zaboravimo i na drugi aspekat istog fenomena(ala se grudvam strucnim izrazima), a to su starogradske pesme, cune, toma zdravkovic, zvonko bogdan, haris dzinovic(nije stari ali je "boemski") i sl. ne mogu po mom misljenju da imaju negativan uticaj, "case lomim da presecem vene,otkad duso nisi kraj mene" to je u osnovi ljubavna pesma... glupa, sa ocajnim recima, kretenska ali ipak u sustini ljubavna pesma. i najgore sto moze da ispadne pod uticajem ovakve muzike jeste zhena - fufica(za sta opet muzika nije kriva vec je kriv odgoj koji (ni)je primila od svojih roditelja), muskarac - kome je vrhunski provod da ode na splav, napije se kao svinja, jebe maloletnicu i po mogucstvu se pobije sa nekim(sto je opet pitanje odgoja)

c. metal muzika. po mom misljenju najbolje utice na decu od gore navedenih. zasto? zato sto je najgore sto moze iz toga da izadje jeste klinja koji se oblaci u crno, ima dugacku masnu kosu i pije pivo ispred dragstora. ja poznajem dosta metalaca, svi do jednog su nacitani u picku materinu. e sad metal muzika je da kazemo "usko" povezana sa rock muzikom, i moze da se sa jedne predje na drugu. realno metal muzika je decija muzika, deci kojoj je potrebno da divljaju da budu "rebeli" i sl. a rock muzika je ipak kulturica, i vise nego cesto se desi da kad ta deca porastu predju na daleko kvalitetniju rock muziku.

i za finale. mrzim rep/hip-hop/i ostale klonove te nemuzike

my 2 cents.

edit: naravno da moze da postoji i covek koji obozava nigrutina, nacitan je, pametan, ne gudra se, naravno da postoji i "shaban" koji izlazi na splavove obozava tu muziku a opet nije selja, i naravno da postoji i metalac koji nije procitao nista u zivotu i koji ide u grad da se pobije sa nekim.

edit2: neko je poredio to sto neko sa foruma kaze "mrzim ovo mrzim ono, svi shabani treba da umru". razlika je u tome sto niko od nas ne idealizuje ovaj forum, i niko nece promeniti misljenje drasticno zbog toga "sto neki baja sa rura koji ima 5000+ postova kaze da treba", a muzika je ipak sredstvo masovne kontrole(na neki nacin) i od 100% ljudi koji obozavaju nigrutina, neka 10% ma neka i 5% uzme ozbiljno njegove reci, to je dovoljno lose

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a rock muzika je ipak kulturica, i vise nego cesto se desi da kad ta deca porastu predju na daleko kvalitetniju rock muziku.

E jebo ga, a šta je sa metalom čija je svrha muzika a ne tekst? Mislim, ovako kad kažeš, ispadne da je sav metal "napijmo se za sve pare mi" i "jašemo na zmajevima dok vitlamo enchantovanim mačem". Which it is certainly not.

Link to comment
Share on other sites

ovo je sad otislo malo dalje od samog nigrutina. moze on da se izvine sto puta, ali on je tu pesmu izbacio i ljudi je slusao. on mozda tu pesmu ne uzima ozbiljno ali nace se neka budala koja ce je uzeti ozbiljno i otici sa utokom u ktc

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Blek, majku mu, pa zar ti da propagiras tu pricu?

Ako ta 'deca' u slucaju a) imaju imalo mozga, nece se primiti na te gluposti. Nije to stvar uticaja, nego inteligencije. Ne vaspitava decu Nigrutin, nego roditelji (kao sto spominjes u slucaju b)).

I jos nesto, sasvim ti je los argument

"case lomim da presecem vene,otkad duso nisi kraj mene" to je u osnovi ljubavna pesma... glupa, sa ocajnim recima, kretenska ali ipak u sustini ljubavna pesma."

U tom slucaju, ti sam ne pravis razliku izmedju turbo folka, i prave narodne pesme, jer i turbo folk ima debilne lyricse, a "prica se o ljubavi".

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju, ti sam ne pravis razliku izmedju turbo folka, i prave narodne pesme, jer i turbo folk ima debilne lyricse, a "prica se o ljubavi". >>> razlika je u kvalitetu muzike, a ne u sustini iste.

Nije to stvar uticaja, nego inteligencije. >>> nekako mi je bolje alternativa da se dete tuce na splavovima, ili pije ispred dragstora nego da se puca pajdom

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

^hide

ako se vec na svakom cosku moze cuti 'jebo im ja mater (ubaci random naciju/rasu/koga god), treba ih sve pobiti', ne mora se cuti i u pesmama, jer o da, muzika itekako oblikuje psihu tinejdzera.

stavi sebe u suprotnu situaciju i zamisli da si kineski tinejdzer sto zivi u srbiji i malo malo cujes klinca kako peva ajsovu pesmu, jer je o-tako-luda i on je o-tako-lud-i-kul jer govori kurac u pesmi

"Ako ta 'deca' u slucaju a) imaju imalo mozga, nece se primiti na te gluposti. "

jok ti ces

sta ste se popalili, covek je izjavio da nema nista protiv kinez i da je pesma fora...

@naslov topika- pravi pressovski!!!

rur forumi su novine?

i da te pitam jel ti fora da ti ja kazem ako si bosanac vrati se u bosnu jer cu da napravim fleku na putu od tebe?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nekako mi je bolje alternativa da se dete tuce na splavovima, ili pije ispred dragstora nego da se puca pajdom

nisi shvatio moj post, procitaj ga jos jednom [;)]

razlika je u kvalitetu muzike, a ne u sustini iste.

hoces da kazes da neko ko slusa grand moze da prepozna kvalitetnu muziku?

edit:

ok, malo sam preterao sa ovim, ali kapirate poentu

@dviny

pa i ja sam pre 3 godine slusao Ajzaka (tad sam imao 13), i da li se sad bodem i idem okolo i peglam kineze?

Edited by Hide
Link to comment
Share on other sites

Molim te napisi da si iz Banatskog novog sela,a ne iz Panceva

Ovo sam i ja hteo da mu napišem u par navrata. :)))

A I TI NAPIŠI DA SI IZ VOJLOVICE!1 [:D]

Dvnitycker, još jednom, moram reći ne kapiram poentu topika.

Ako si ti zabrinut zbog teksta ove pesme, to je onda zaista smešno. Ono, kada moji ćale ili keva čuju ovakvo nešto, samo prokomentarišu kako je sranje, ali ne idu toliko daleko da to proglase opasnim po "društvenu svest" (NGO ftw! izraz).

Ko je dovoljno povodljiv da pesma utiče na njega, ne treba da luša nikakvu muziku; da sad uvodimo ovde neku smešnu cenzuru zbog zanemarljivog broja retarda, stvarno je smeh.

Ja slušam Cypress Hill od svoje 12. godine a opet nisam nikada u usta stavio džoint (ćelava mater svakome ko proba neki retardirani penal ovde). Kako, kada sam ih slušao i u svom "najnesigurnijem" životnom dobu?

Delete topic pls?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...